Strona 11 z 15 PierwszyPierwszy ... 3456789101112131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 291

Wątek: Warszawa

  1. #201
    Chusteryczka Awatar Kanga
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Warszawa,Mokotów
    Posty
    2,709

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Hester83 Zobacz posta
    Dziewczyny, czy wiecie może czy gdzieś w Warszawie i okolicach są jakieś spotkania i chustowarsztaty późniejszym popołudniem lub w weekendy? Wszystko co znajduję odbywa się około południa w tygodniu, dla mnie tragedia bo w ciąży, ze starszymi dziećmi i spod Warszawy się tak nie zorganizuję... Mam wrażenie że wszystkie te spotkania dla mam pierwszych dzieci są
    w Dumel Junior będą w październiku po 16 - patrz także na moją stronę,bo się szykuje masa warsztatow po 15 właśnie

  2. #202
    Chustoholiczka Awatar Hester
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Podwarszawa
    Posty
    5,161

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kanga Zobacz posta
    w Dumel Junior będą w październiku po 16 - patrz także na moją stronę,bo się szykuje masa warsztatow po 15 właśnie
    Byłoby świetnie, to jeszcze zapytam - czy koszt warsztatów popołudniowych to zawsze jest około 100zł (takie dotychczas znalazłam...)?

  3. #203
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2012
    Miejscowość
    Warszawa Bemowo
    Posty
    4

    Domyślnie Świeża mamuska z Bemowa

    Witam, mam póki co elastyka i kilka prób noszenia za sobą, ale Młoda się ostatnio tak wierci, że ledwo daję radę i potrzebuję pomocy...

  4. #204
    Chustoholiczka Awatar karolinka251
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    warszawa-kamionek
    Posty
    4,907

    Domyślnie

    witaj nowa Warszawska chustomamo

  5. #205
    Chusteryczka Awatar matysia
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Jabłonna
    Posty
    2,757

    Domyślnie

    Spotkania chustowe, gdzie można nauczyć sie wiązać są na pewno w kalimbie na Żoliborzu, tylko nie wiem w jakie dni tygodnia. I w "Stu pociechach"

    Maciek 1987,Marta 1989,Mateusz 1993,Michał 1995, Matylda 2005,(*)2006, Benjamin 2008, Franuś 2010,
    Nikt z nas nie jest ideałem.
    Choruje, mało mnie na forum


  6. #206
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,754

    Domyślnie

    informacje o chustowych spotkaniach w Kalimbie i Stu Pociechach są na stronie Klubu angura - http://klubkangura.com.pl/warszawa
    Byłam raz na takim spotkaniu w Kalimbie, trochę w innym celu bo sama już nosiłam od dłuższego czasu, ale widziałam Marię Ryll w akcji i polecam

    Możesz też spróbowac się odezwać do Mam na Bemowie, widziałam, że coś się zaczynają organizować http://www.chusty.info/forum/showthread.php?t=69980
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  7. #207
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2012
    Miejscowość
    Warszawa Bemowo
    Posty
    4

    Domyślnie

    Dzięki wielkie A swoją drogą, to zastanawiam się nad jakimś nosidełkiem, bo Młoda już strasznie wielka (ma raptem 3 miesiące i już ponad 6,5 kg).

  8. #208
    Chustopróchno
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Skorosze
    Posty
    12,805

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamasia Zobacz posta
    Dzięki wielkie A swoją drogą, to zastanawiam się nad jakimś nosidełkiem, bo Młoda już strasznie wielka (ma raptem 3 miesiące i już ponad 6,5 kg).
    a siedzi już samodzielnie?

  9. #209
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2012
    Miejscowość
    Warszawa Bemowo
    Posty
    4

    Domyślnie

    Jeszcze nie siedzi. A to warunek konieczny do nosideł? W chustę wkładam rzadko, bo trochę się boje, ze źle to robię, ale tylko na pionowo, bo na leżąco wydaje mi się już za duza.

  10. #210
    Chustomanka Awatar sharkah
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    pod Warszawą
    Posty
    745

    Domyślnie

    Nosidła dla siedzących dzieci, więc jeszcze parę miesięcy musicie poczekać.

    Spróbuj nosić w tkanej, na pewno będzie Ci wygodniej.

    A co do wiązania, to jak dziewczyny piszą, najlepiej i najszybciej nauczyć się wiązać od kogoś doświadczonego

  11. #211
    Chustoguru Awatar Karo.
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Piaseczno
    Posty
    7,327

    Domyślnie

    Powiedzcie mi proszę, bo mi strona warszawskiego Klubu Kangura coś nie działa - aktualne są terminy spotkań które niedawno tam widziałam? tzn Kalimba w pn w południe i Sto Pociech w piątki o 10? Będę bardzo wdzięczna
    Asia - 20.11.2009
    Adaś - 08.03.2012
    Ania - 08.06.2015

  12. #212
    Chustomanka
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    557

    Domyślnie

    Kangur w Kalimbie w południe w poniedziałki. To na pewno a w stu pociechach nie wiem.
    Ale Kalimbe i Marię Ryll bardzo Ci polecam, jest cudowna, nic nie wymusza i czujesz się tam dobrze...

  13. #213
    Chustoguru Awatar Karo.
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Piaseczno
    Posty
    7,327

    Domyślnie

    Dzięki! tam trzeba się jakoś zgłaszać, czy można tak z ulicy przyjsć?
    Asia - 20.11.2009
    Adaś - 08.03.2012
    Ania - 08.06.2015

  14. #214
    Chustomanka Awatar aniaszew
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    837

    Domyślnie

    Jestem z Ochoty.potrzebuje pomocy w wiązaniu maleństwa.Mam Nati tkaną.Wiążę ale wydaje mi sie ze za słabo i że mała jest za bardzo wyprostowana.Jak ktos z moich okolic to prosze o pomoc!!
    Kaja 17.12.2001, Adaś 26.09.2005, Mikołaj 19.12.2008 i Monisia 05.03.2012

    Blog http://aniaszew.blox.pl/html

  15. #215
    Chusteryczka Awatar matysia
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Jabłonna
    Posty
    2,757

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aniaszew Zobacz posta
    Jestem z Ochoty.potrzebuje pomocy w wiązaniu maleństwa.Mam Nati tkaną.Wiążę ale wydaje mi sie ze za słabo i że mała jest za bardzo wyprostowana.Jak ktos z moich okolic to prosze o pomoc!!
    Na Woronicza na sklep swój Juliwek, zobacz pod adresem www,nosidła.com.pl, ona jest doradczynią.

    Maciek 1987,Marta 1989,Mateusz 1993,Michał 1995, Matylda 2005,(*)2006, Benjamin 2008, Franuś 2010,
    Nikt z nas nie jest ideałem.
    Choruje, mało mnie na forum


  16. #216
    Chustomanka Awatar aniaszew
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    837

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez matysia Zobacz posta
    Na Woronicza na sklep swój Juliwek, zobacz pod adresem www,nosidła.com.pl, ona jest doradczynią.
    Dzięki , właśnie szukałam tej strony i nijak nie mogłam jej znaleźć.
    Kaja 17.12.2001, Adaś 26.09.2005, Mikołaj 19.12.2008 i Monisia 05.03.2012

    Blog http://aniaszew.blox.pl/html

  17. #217
    Chustonówka
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Warszawa- Gocław
    Posty
    15

    Domyślnie

    Witam wszystkie warszawskie chustomamy, potrzebuję pomocy w nauce chustonoszenia, miesiąc temu urodziłam córcię w 27 tygodniu ciąży, prawdopodobnie mała wyjdzie do domu jak osiągnie 2 kilo i nauczy sie "samodzielnie" jeść , nie ma obecnie żadnych problemów ze zdrowiem, chciałabym przed jej powrotem do domu nauczyć się jak nosić, jak wiązanie jest najlepsze, jaka chusta najlepsza na początek dla takiego malucha i niedoświadczonej mamy, rozważam elastyczną lub tknaną, jakie inne warunki musi spełniać taka chusta, żeby można było w niej bezpiecznie nosić, koleżanka która nosi swoje dzieci od wielu lat( jedno z jej dzieci też jest wcześniakiem i obecnie jest noszone) poradziła mi żeby szukać chusty o szerokości 45 cm, bo wszystkie standardowe mają 70 a takie sie dla wczesniaka nie nadaja, czy ktoś wie gdzie można dostać taką chustę?
    Szukam pomocy osoby z certyfikatem i doświadczeniem, bo sytuację mam dosyć wyjątkową, mieszkam na Gocławiu, ale dojadę w każde inne miejsce w Warszawie jeśli tylko któraś z Was wyrazi chęć pomocy, byłabym bardzo wdzięczna...

  18. #218
    Chustopróchno
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Skorosze
    Posty
    12,805

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Doreczja82 Zobacz posta
    Witam wszystkie warszawskie chustomamy, potrzebuję pomocy w nauce chustonoszenia, miesiąc temu urodziłam córcię w 27 tygodniu ciąży, prawdopodobnie mała wyjdzie do domu jak osiągnie 2 kilo i nauczy sie "samodzielnie" jeść , nie ma obecnie żadnych problemów ze zdrowiem, chciałabym przed jej powrotem do domu nauczyć się jak nosić, jak wiązanie jest najlepsze, jaka chusta najlepsza na początek dla takiego malucha i niedoświadczonej mamy, rozważam elastyczną lub tknaną, jakie inne warunki musi spełniać taka chusta, żeby można było w niej bezpiecznie nosić, koleżanka która nosi swoje dzieci od wielu lat( jedno z jej dzieci też jest wcześniakiem i obecnie jest noszone) poradziła mi żeby szukać chusty o szerokości 45 cm, bo wszystkie standardowe mają 70 a takie sie dla wczesniaka nie nadaja, czy ktoś wie gdzie można dostać taką chustę?
    Szukam pomocy osoby z certyfikatem i doświadczeniem, bo sytuację mam dosyć wyjątkową, mieszkam na Gocławiu, ale dojadę w każde inne miejsce w Warszawie jeśli tylko któraś z Was wyrazi chęć pomocy, byłabym bardzo wdzięczna...
    hej!
    w Warszawie są dwie dziewczyny, które się specjalizują w noszeniu wcześniaków:
    Kasia i Iza
    obie są super!

    jesteście teraz w Szpitalu Orłowskiego?

  19. #219

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aniaszew Zobacz posta
    Jestem z Ochoty.potrzebuje pomocy w wiązaniu maleństwa.Mam Nati tkaną.Wiążę ale wydaje mi sie ze za słabo i że mała jest za bardzo wyprostowana.Jak ktos z moich okolic to prosze o pomoc!!
    w 1 środę miesiąca w Jogarytm na Baśniowej są konsultacje z Izą B-K. No i ja jestem z Ochoty, choć żadnym doradcą nie jestem, ale w razie czego służę

  20. #220
    Chustonówka
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Warszawa- Gocław
    Posty
    15

    Domyślnie

    Mi. Bardzo Ci dziękuję za informację, moje Szczęście przebywa teraz w IMiD na oddziale KPN

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •