Strona 10 z 15 PierwszyPierwszy ... 23456789101112131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 200 z 291

WÄ…tek: Warszawa

  1. #181
    Chustoholiczka Awatar nemhain
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Mokotów
    Posty
    3,501

    Domyślnie

    Mieszkam na Mokotowie więc jeżeli potrzebujecie pomocy to piszcie, czasami z opóźnieniem ale odpisuję a w Klubie Mam na Mokotowie będę prowadziła spotkania chustowe więc też zapraszam



  2. #182
    Chustomanka Awatar jamamajka
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    W-wa, Centrum
    Posty
    537

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Anque Zobacz posta
    Świeżynka jestem i chętnie bym zamotała kieszonkę pod okiem wyszkolonej mamy
    Jestem z Piaseczna, ale oczywiście mogę podjechać w dogodne miejsce ))
    Zapraszamy na Freta do Stu Pociech na piątkowy ostry dyżur chustowy! Od 10:30 do 12.
    Kasia, mama Majki (30.04.2009), doradca po kursie podstawowym Die Trageschule®
    w w w . p r z y t u l m n i e m a m o . p l

  3. #183
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Stolica
    Posty
    13

    Domyślnie

    Witajcie,
    mam problem z motaniem synka. Niby wszystko robię ok, a mam wrażenie że jest coś nie tak...Czułabym się pewniej, gdyby doświadczona ChustoMama pokierowała nami Mieszkam na Targówku, mogę podjechać do Centrum

  4. #184
    Chusteryczka
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Warszawa Białołęka
    Posty
    2,766

    Domyślnie

    Sarno,
    zajrzyj na wątek mam z Targówka http://chusty.info/forum/showthread.php?t=42571&page=12 jest ich sporo i na pewno jakaś Ci pomoże

  5. #185
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Stolica
    Posty
    13

    Domyślnie

    Dziękuję za pomoc

  6. #186
    Chustonówka
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    7

    Domyślnie

    jamamajka, a czy to spotkanie w 100 to w ten piątek czy już było? Nie umiem odczytać kiedy post był napisany.
    Chętnie bym się podłączyła. Mam nati, kilka razy nosiłam córeczkę jak była malusia, teraz ma skończone 10 miesięcy i bardzo chętnie nauczyłabym się wiązania na plecach. Na urlopie bardzo się przyda

  7. #187
    Chustofanka Awatar Agakakaka
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    202

    Domyślnie

    Sarno, jestem z Targówka


  8. #188
    Chustofanka
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    361

    Domyślnie

    Dziewczyny, pomocy! dobrze nam szlo, ale jakos ostatnio słabo wychodzi, krzywo trochę i nie możemy sobie z tym poradzic
    chyba potrzebuje kogoś, kto pomoże na Bemowie...mam bawełenki Grecję i Zarę...

  9. #189
    Chustopróchno
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Skorosze
    Posty
    12,805

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez olka84 Zobacz posta
    Dziewczyny, pomocy! dobrze nam szlo, ale jakos ostatnio słabo wychodzi, krzywo trochę i nie możemy sobie z tym poradzic
    chyba potrzebuje kogoś, kto pomoże na Bemowie...mam bawełenki Grecję i Zarę...
    bo chyba niełatwo zaczynać od żakardów

  10. #190
    Chustofanka
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    361

    Domyślnie

    nosimy sie juz od kilku miesiecy i bylo ok jak Ania byla mniejsza...teraz jakos sie popsulo...moze cos robie zle...

  11. #191
    Chustomanka Awatar anmuszka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa Bemowo
    Posty
    1,345

    Domyślnie

    Ola a kiedy i gdzie sie chcesz umówic?

  12. #192
    Chustofanka
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    361

    Domyślnie

    anmuszka napisalam na PW
    Ania (30.01.2011)

  13. #193
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Warszawa/Bielany
    Posty
    121

    Domyślnie

    a my też chcemy się zacząć nosić !!! ale pojęcia nie mam jaką chustę... a jak w kangurka zawiązać to już w ogóle magia... a Kangurek dla Nas najfajnieszy... bo Franek 7 tyg dopiero ma... z Bielan piszę i upraszam się o pomoc !

  14. #194
    Chustonoszka Awatar Matusiomama
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Pruszków
    Posty
    91

    Domyślnie Tarchomin

    Cześć,

    zaczynam swoją przygodę z chustowaniem, byłam na warsztatach, jak byłam w ciazy ale i tak się boję zamotać synka...Podjęłam próbę, ale był za nisko i nóżki jakoś na szerszą żabkę zrobiłam
    i teraz mam blokadę emocjonalną i wolałabym, żeby doświadczona chustomama mi pomogła...mieszkam na tarchominie, ale chętnie dojadę gdzieś w okolice, a nawet do centrum (zdesperowana jestem)
    pomożecie?

  15. #195
    Chustoguru Awatar annia
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Warszawa Tarchomin
    Posty
    7,632

    Domyślnie

    Nie wiem, czy zdążysz przeczytać, ale jutro Klub Kangura w Stu Pociechach: http://klubkangura.com.pl/warszawa-â...ec-sto-pociech

    I ogólnie, KK bywa w Stu Pociechach i w Kalimbie (w poniedziałki). Do Kalimby masz blisko z Tarchomina.

  16. #196
    Chustonoszka Awatar Matusiomama
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Pruszków
    Posty
    91

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez annia Zobacz posta
    Nie wiem, czy zdążysz przeczytać, ale jutro Klub Kangura w Stu Pociechach: http://klubkangura.com.pl/warszawa-–-lipiec-sto-pociech

    I ogólnie, KK bywa w Stu Pociechach i w Kalimbie (w poniedziałki). Do Kalimby masz blisko z Tarchomina.
    dziękuję za info
    dziś Matuś ma lekarzy, więc nici z KK, ale do Kalimby na pewno dotrzemy jak najszybciej się da

  17. #197
    Chustonoszka Awatar Matusiomama
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Pruszków
    Posty
    91

    Domyślnie

    i w ostatniej chwili zdążę do kalimby - w poniedziałek ostatnie spotkanie przed przerwą wakacyjną

  18. #198
    Chustonówka
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    1

    Domyślnie

    Hej, szukamy pomocnej mamy z okolic Dolnego Mokotowa. Po 7 tygodniach (bo tyle właśnie ma Bruno, próbuję wiązać od samego początku) bezowocnych prób z wiązaniem Rapalu Bebelulu i kółkową Vombati zakładamy ręce i wołamy o pomoc. Sprawa jest tym bardziej pilna, że mój synek ostatnio bardzo demonstracyjnie okazuje swoją niechęć do wózka, a ja z kolei analogicznie-niechęć do siedzenia w domu...

  19. #199
    Chustonówka
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Piaseczno
    Posty
    36

    Domyślnie dobre dusze Piaseczyńskie

    Czy jakaś dobra dusza pomoże zamotać dzieciątko zaciekawione i matkę niedouczoną w ulli storczyka?chciałabym małą nosić w takie klasycznej pozycji brzuszek do brzuszka z nóżkami w żabkę bo bioderka musimy ustawiaćNieźle piekę

  20. #200
    Chustoholiczka Awatar Hester
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Podwarszawa
    Posty
    5,161

    Domyślnie

    Dziewczyny, czy wiecie może czy gdzieś w Warszawie i okolicach są jakieś spotkania i chustowarsztaty późniejszym popołudniem lub w weekendy? Wszystko co znajduję odbywa się około południa w tygodniu, dla mnie tragedia bo w ciąży, ze starszymi dziećmi i spod Warszawy się tak nie zorganizuję... Mam wrażenie że wszystkie te spotkania dla mam pierwszych dzieci są

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakÅ‚adać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomoÅ›ci
  • Nie możesz dodawać zaÅ‚Ä…czników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •