Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Warszawa Bielany

  1. #1
    Chusteryczka
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Warszawa Białołęka
    Posty
    2,766

    Domyślnie Warszawa Bielany

    Drogie Forumki,
    spotkałam się dzisiaj z koleżanką z Bielan (Gwiaździsta, niedaleko pętli), i podpowiedziałam jej, jak motać w kieszonkę jej półroczną córę, pożyczyłam tulika, dałam na próbę majtaski storchena, kieszonkę babyetty, oraz do lektury książkę o BLW jednym słowem - zmasowany atak ale specjalnie się nie broniła... no i oddałabym Agnieszkę w Wasze dobre ręce czy jest tu ktoś, kto mieszka niedaleko i przygarnie do chustogrona, podpowie, doradzi, pospaceruje itd

  2. #2
    Chustoguru Awatar grimma
    Dołączył
    Sep 2007
    Miejscowość
    joli bord - warszawa
    Posty
    6,105

    Domyślnie

    ja mieszkam blisko Gwiazdzistej.
    "za każdym razem, kiedy sprawiasz przykrość swojemu dziecku, powinieneś wrzucić do skarbonki dolara na jego przyszłą terapię"

  3. #3
    Chustoguru Awatar paskowka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa-Bielany/Puławy
    Posty
    6,506

    Domyślnie

    Ja mieszkam na Bielanach, ale nie tak blisko G. jak grimma, więc jakby chciała porady to musiałybyśmy sie gdzies bliżej spotkać. Namów ja może na odwiedziny w Klubie mam na Bielanach, tam czasem mamy chustowe wpadają


    www.lydialand.pl - Sklep - chusty Chimparoo, Hoppediz, LennyLamb, Nati, Felizzy, nosidła Bondolino, Tuli, Manduca, Hipseat, pieluszki wielorazowe, Goki, Bajo
    Chimparoo - Wyłączny przedstawiciel chust Chimparoo.

    Akredytowany Doradca Akademii Noszenia Dzieci


  4. #4
    Chusteryczka
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Warszawa Białołęka
    Posty
    2,766

    Domyślnie

    Dzięki za odzew a możecie przesłać mi na pw Wasze namiary (telefoniczne)? przekażę zainteresowanej, bo ona (jeszcze ) nie na forum...

  5. #5
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Warszawa/Bielany
    Posty
    121

    Domyślnie

    aaaaaale fajny temat dla mnie !!! Wprowadzilam sie jakies 2 tyg temu na Bielany... zaczelam przygode z wielo jak mi sie Franek urodzil -7 tyg temu- i teraz upolowalam Nam chuscine... -czekamy az przyjdzie- i tylko brakuje mi kogos doswiadczonego obok... Generalnie... czuje, ze moje otoczenie ma mnie za delikatnego odmienca ... bo tetra... jakas szmata zamiast wózka... w XXI w? ... przez cala ciaze wszyscy mówili, ze szybko polece po pampki... a tu niespodzianka... uzaleznilam sie ... od wielo i mam nadzirje to samo będzie z chustą jakby ktos gdzies z pobliza sie nudzil to z mila checia sie poradze

  6. #6
    Chustonoszka Awatar Lakonia
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    77

    Domyślnie

    zoolka, paskowa! Ja też jestem z Bielan od niedawna, okolice metra Stare Bielany. Jeśli któraś z Was ma ochotę, to chętnie wybrałabym się na jakiś wspólny spacer.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •