Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 72

Wątek: Gdańsk

  1. #1
    Chustomanka Awatar Jazzoo
    Dołączył
    Apr 2007
    Miejscowość
    Sztokholm
    Posty
    1,295

    Domyślnie Gdańsk

    Jeżeli chcesz pomóc, napisz jakie chusty możesz pokazać i z jakimi wiązaniami możesz pomóc.

    Jeżeli potrzebujesz pomocy, daj znać!
    mama A-99, I-06, M-10 i M-12

  2. #2
    Chustonówka
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    18

    Domyślnie

    Mam dwie wiazanki (hoppediz i lilibulle),
    moge pomoc przy 2X, kieszonce, plecaczku i wiazaniu na biodrze;

  3. #3
    Chustofanka
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    407

    Domyślnie lilibulle

    Witam właśnie zastanawiam sie nad zakupem kolejnej chusty mam już nati Sunset, didymosa Irys, w drodze jest nosiddło Manduca jasne. I co dalej? licze na podpowiedż. Zastanawiam się nad lilkiem jak on się sprawuje latem bo tu wyczytałam, że to raczej chusta z tych grubszychb ale ma prześliczne paseczki . Ja też jestem z Gdańska i może jest szansa na spotkanie i pooglądanie a przy okazji dobre rady na temat wiąząń?


  4. #4
    Chustofanka
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    407

    Domyślnie lilibulle

    Witam właśnie zastanawiam sie nad zakupem kolejnej chusty mam już nati Sunset, didymosa Irys, w drodze jest nosiddło Manduca jasne. I co dalej? licze na podpowiedż. Zastanawiam się nad lilkiem jak on się sprawuje latem bo tu wyczytałam, że to raczej chusta z tych grubszychb ale ma prześliczne paseczki . Ja też jestem z Gdańska i może jest szansa na spotkanie i pooglądanie a przy okazji dobre rady na temat wiąząń?


  5. #5
    Chustofanka
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    407

    Domyślnie

    Ups poszło dwa razy ale to przez ten "błąd ogólny"


  6. #6
    Chustonówka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    GdaĂąsk
    Posty
    24

    Domyślnie

    Ja też jestem z Gdańskaz chęcią spotkałabym się, żeby w końcu spróbować zawiązać plecaczek, tylko mój dzieć niezbyt lubi się przemieszczać, dla tego jeszcze ani razu nie zawitaliśmy na spotkanie chustowe z gazetowego forum - odbywa się w Oliwie, a dla nas to za daleko na ten moment
    Mam Nati sunset, Leo Natur, kółkową oppamamę i Storcha Inkęta ostatnia podbiła serce me całkowicie, leo z resztą też, ale Inka w zasadzie sama się dociąga i jest przepiękna
    za to do tej pory nie mogę się dogadać z kólkową
    Jeśli będziecie organizować jakieś spotkanko, dajcie znać, może się ruszymy.
    Pozdrawiamy słonecznie

  7. #7
    Chustofanka
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    407

    Domyślnie

    Spotkanie było w ubiegły wtorek było sporo dziewczyn aż Ola od Girasola była bardzo zskoczona (oczywiście pozytywnie) pogoda dopisała i odbyłyśmy spacer po parku oliwskim robiłyśmy niezłe wrazenie na przechodniach a na forum gazetowym są zdjęcia z tego spotkania. Następne zaplanowałyśmy wstępnie na wtorek za 2 tygodnie zobaczymy co z tego wyjdzie. A faktycznie też chętnie bym się spotkała w ten wtorek ma do mnie przyjść koleżanka też z chustą jak masz ochotę na spotkanie to zapraszam.


  8. #8
    Chustofanka
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    407

    Domyślnie

    Spotkanie było w ubiegły wtorek było sporo dziewczyn aż Ola od Girasola była bardzo zskoczona (oczywiście pozytywnie) pogoda dopisała i odbyłyśmy spacer po parku oliwskim robiłyśmy niezłe wrazenie na przechodniach a na forum gazetowym są zdjęcia z tego spotkania. Następne zaplanowałyśmy wstępnie na wtorek za 2 tygodnie zobaczymy co z tego wyjdzie. A faktycznie też chętnie bym się spotkała w ten wtorek ma do mnie przyjść koleżanka też z chustą jak masz ochotę na spotkanie to zapraszam.


  9. #9
    Chustofanka
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    407

    Domyślnie

    no nie znowu ta sama sytuacja "błąd ogólny" i post zrobił się 2 razy


  10. #10
    Chustonówka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    GdaĂąsk
    Posty
    24

    Domyślnie

    A gdzie się spotykacie??? Mieszkam na Ujeścisku, a w związku z tym, że mój synek nie przepada za jazdą samochodem, na dalsze wypady narazie się nie porywamjuż nie raz chciałam wybrać się na to spotkanie chustowe w Oliwie, ale niestety, sama się nie odważę. Mam nadzieję, że zorganizujecie jakieś spotkanko w weekend, wpadlibyśmy wtedy z mężem, który też chętnie nauczy się wiązać, zwłaszcza plecaczek.

  11. #11
    Chustofanka
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    407

    Domyślnie

    To się świetnie składa bo ja też mieszkam na Ujeścisku a spotkanoko jest takie nie oficjalne tzn. koleżanka ma chustę ja mam chustę i chętnie poznamy inne mamy z chustami. Ajeżli chodzi o weekend to Ola od Girasola robi warsztaty właśnie w soboty byliśmy całą trójką i było super wybieram się na następne a to kontak do mnie annatomasz@interia .pl


  12. #12
    atito
    Guest

    Domyślnie

    Witajcie, marzy mi się chustowanie i chętnie wprosiłabym się na Wasze spotkanie kiedy planujecie najbliższe i gdzie??? szkoda, że się na Was nie natknęłam w parku oliwskim, mieszkam obok i jestem tam codziennie...

  13. #13
    Chustofanka
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    407

    Domyślnie

    Spotkanie odbyło sie wczoraj ale nic straconego bo wstepnie umówiłyśmy sie na ta sobotę tj 14 czerwca na godz. 12.oo .Zbiórka o w knajpce "


  14. #14
    Chustonówka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    GdaĂąsk
    Posty
    24

    Domyślnie

    Dzięki za info, tum razem powinniśmy z małżem w końcu dotrzeć na to spotkanie. Już dopisałam się do wątku na gazetowym forum. Pozdrawiamy

  15. #15
    Chustofanka Awatar muszka12
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    481

    Domyślnie

    Hejka
    Mam pytanie gdzie odbywają się warsztaty wiązania chusty i z kim można się skontaktować? Jestem z okolic Pruszcza Gdańskiego.


  16. #16
    Chustofanka
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    407

    Domyślnie

    Warsztaty chustowe prowadzi Ola od Girasola i odbywają się one w Oliwie. Byłam na takich i bardzo nam się podobało w czerwcu wybieram się również. Spotykamy się także w Oliwie jak pisałam wyżej. A tak z ciekawości jaką masz chustę i czy długo nosisz? ja też czasami jestem w Pruszczu i fajnie wiedzieć, że można być mile zaskoczoną.


  17. #17
    Chusteryczka Awatar april
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Im lepszy koń, tym na niego wiecej nakladają.
    Posty
    2,184

    Domyślnie

    Meryl a kiedy bedziesz w pruszczu? ja tam mieszkam więc mozemy się jakoś umówić z Muszką

  18. #18
    Chustofanka
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    407

    Domyślnie

    O bardzo chętnie ja ostatnio najczęściej jestem w okolicach lotniska bo mój mąż lata. więc mogłabym się z nim zabrać. A do Pruszcza to się wybieramy jutro na giełdę ale dokładnie o której godzinie to jeszcze nie wiem


  19. #19
    Chusteryczka Awatar april
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Im lepszy koń, tym na niego wiecej nakladają.
    Posty
    2,184

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez meryl 72
    O bardzo chętnie ja ostatnio najczęściej jestem w okolicach lotniska bo mój mąż lata. więc mogłabym się z nim zabrać. A do Pruszcza to się wybieramy jutro na giełdę ale dokładnie o której godzinie to jeszcze nie wiem
    o widzisz, ja od lotniska mieszkam ze 20 minut piechotą!
    \podam ci na pw mój numer tel, jak będziesz to zapraszam na kawę

  20. #20
    Chusteryczka Awatar IwontaG
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Sandomierz
    Posty
    2,357

    Domyślnie

    Dziewczyny kiedy odbywają się warsztaty w gdańsku, będę niedaleko przez 2 tygodnie i bardzo bym chciała się na takowe wybrać?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •