Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: NOWICJUSZKA - KOSZALIN

  1. #1
    Chustonówka
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    2

    Post NOWICJUSZKA - KOSZALIN

    Witam serdecznie nazywam się Aga, od 2 dni mam pożyczoną chustę i stawiamy z moim synkiem 5 tygodniowym Kubusiem pierwsze kroki w chustowaniu, uczymy się wiązać co wcale nie jest takie łatwe bo okiełznać tyle metrów materiału to nie lada wyczyn.Troszkę jest nerwowy i nie zawsze wyraża chęć z niej posiedzieć.Napiszcie ile czasu Wasze maluchy przyzwyczajały się do chusty- i doradźcie jakim argumentem zatkać buzię teściowej która uważa że dziecku na pewno jest nie wygodnie i na 100% krzywię mu w chuście kręgosłup.Pozdrawiam serdecznie\
    AGA- dla znajomych AJKA

  2. #2
    Chustoholiczka Awatar gouraanga
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Koszalin
    Posty
    3,671

    Domyślnie

    hej Aga
    miło, że do nas trafiłaś tu jest całe podforum koszalińskie: http://chusty.info/forum/forumdisplay.php?f=164
    tam umawiamy się na spotkania i plotkujemy o rzeczach różnych
    zapraszamy!

  3. #3
    Chustonówka
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    2

    Domyślnie Ajka

    Pierwszy raz dzisiaj piszę na tym forum troszeczkę jeszcze błądzę - więc wybaczcie z czasem się nauczę.Magda mi właśnie mówiła, że się często spotykacie, mam nadzieję , że i mi uda się do Was dołączyć.

  4. #4
    Chustoguru Awatar Iwka
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Koszalin
    Posty
    9,881

    Domyślnie

    Witaj!
    Forum jest duże i rzeczywiście na początku trudno się połapać, ale dasz radę
    zajrzyj na nasze podforum, mam nadzieję ze poznamy się w realu

    Jak dojdziesz do wprawy w motaniu, to i Kubuś bedzie spokojniejszy. Większość dzieci bardzo lubi być w chuście.
    Co dwa lata przewrót świata
    my - lipiec 2006, Zosia - luty 2008, Joasia - styczeń 2010, Aleksandra-Salamandra - marzec 2012, Synek-Krztynek Antoś - marzec 2014
    "Hodowla młodych hobbitów wymaga wielkiej ilości paszy" J.R.R.T.

  5. #5
    Chustoholiczka Awatar gouraanga
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Koszalin
    Posty
    3,671

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ajka Zobacz posta
    doradźcie jakim argumentem zatkać buzię teściowej która uważa że dziecku na pewno jest nie wygodnie i na 100% krzywię mu w chuście kręgosłup.
    jakby małemu było niewygodnie, to by się darł i uciekał z chusty.
    a odnośnie tego czy kręgosłupa nie krzywisz - na youtubie są filmy z wypowiedziami Pawła Zawitkowskiego, znanego rehabilitanta (w tv nawet był ), który twierdzi, że noszenie jest ok.
    poza tym - jak się w forum wczytasz, to znajdziesz tryliony argumentów za.
    no i moja koleżanka pediatra też nosi i jest zachwycona. podejrzewam, że jakby było coś nie teges, to ona przede wszystkim by to widziała.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •