Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 100

Wątek: Kraków

  1. #1
    Chustomanka Awatar Jazzoo
    Dołączył
    Apr 2007
    Miejscowość
    Sztokholm
    Posty
    1,295

    Domyślnie Kraków

    Jeżeli chcesz pomóc, napisz jakie chusty możesz pokazać i z jakimi wiązaniami możesz pomóc.

    Jeżeli potrzebujesz pomocy, daj znać!
    mama A-99, I-06, M-10 i M-12

  2. #2
    Chustofanka
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Krakow
    Posty
    327

    Domyślnie

    Kraków i okolice

    Mam różne podaegi, kółkową Oppamamy, poucha, z wiązanek: Lilibulla Simona, Didymosa Simona, Elaroo Maija.

    Mogę pomóc w różnych wiązaniach z wyjątkiem kołyski, bo tego nie przerabiałam w praktyce
    Mateusz 22.12.2004, Szymon 10.09.2006



    www.podaegi.pl

  3. #3
    Chustofanka
    Dołączył
    Dec 2007
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    249

    Domyślnie

    Kraków i okolice.
    Mniej umiem od Nelles, ale coś tam wiem o wiązaniu. Mam chusty długie: didka katje, storcha inkę, hoppa helsinki i kairo. Kairo obecnie "u ludzi". Mogę pożyczyć hoppa komuś kto zaczyna, chciały sporóbowac ponosić, zanim kupi chuste.
    Kasia mama Lucjana i Misi-Anioła

    http://michalinko.bloog.pl/

  4. #4
    Chustofanka
    Dołączył
    Dec 2007
    Miejscowość
    KrakĂłw
    Posty
    161

    Domyślnie

    Kraków i okolice.
    Ja póki co umiem najmniej Od samego początku bowiem wiążę koalę. Jak nasze spotkanie dojdzie w końcu do skutku (pozdrawiam i mam nadzieję że zdrowiejecie, Hermia) to może będę mogła poćwiczyć coś jeszcze. Chętnie służę jednak swoim niewielkim doświadczeniem. Mam do pokazania Didka Indio i czekam na dostawę Storcha Vicky.

  5. #5
    Chustoholiczka Awatar Jasnie Pani :)
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Belfast
    Posty
    5,487

    Domyślnie

    Ja to bardziej okolice i tylko do konca lutego, bo wracam do UK, ale poki co służe storczem Inką, didkiem Indio Szmaragdem, MT od Anetki i drugim od Wroby, pouchem, (samoróbka juz w swiecie uczy nowe chustowe mamy).

  6. #6
    Chustonoszka Awatar asior
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    50

    Domyślnie

    Witam dziewczynki. Po wielu trudach udało mi się zarejestrować u Was.
    I od razu mam prośbę. Jestem z Krakowa i potrzebuje kogoś kto zaprezentuje mi na żywo jak się nosi dzieciaczka w tej chuście i przy okazji sprawdzi, czy mój glutek wogóle pozwoli się w niej nosić ( bo w takiej zapinanej, w której dziecko leży, to darł się jak opętany)
    Bardzo ładnie się do Was uśmiecham i proszę o pomoc

  7. #7
    Chustoguru Awatar lynette
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    6,599

    Domyślnie

    Kraków, a szczególnie Nowa Huta.

    Mam Nati Lagunę i kółkową Kangoogoo. Umiem kieszonkę i 2x. Mozolnie ćwiczę plecaczek, ale daleko mi do doskonałości.

    Edit: Nie mam już Nati, mam Zarę Ocean + MT by Melkaj, a z plecaczkiem już lepiej.
    Mikołaj 2001, Wojtek 2004, Adam 2007

  8. #8
    Chustomanka Awatar Gala
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Kraków/Gruszów
    Posty
    782

    Domyślnie Re: Kraków

    Czesc dziewczyny ! Jestem w 6 miesiacu ciazy ( termin porodu 19 stycznia) i bardzo ale to bardzo chcialabym zaczac nosic moje maleńswto w chuscie wiązanej. Mam na koncie juz jedna 3 letnia pocieche ktora nosiłam w chucie kółkowej ( hamalu firmu bebelulu) ,ale nie byłam z niej zbytnio zadowolona moj kregosłóp tez nie . Wiem ze w Karkowie odbywaja sie spotkania w kazdy czwrtek od 11-13 ale wtedy jestem na zajeciach z Marysia i niestety nie moge przyjsc i pogadac tak w cztery oczy.Wiem tez ze na PROGRESSteronie odbyły sie warsztaty " szczecsie w chuscie noszone " ale mnie akurat nie było w Krakowie i z wielkim zalem je oposciłam.No o teraz przechodzac do sedna sprawy, poszkuje kogos kto "poprowadzi " mnie za raczke przez ta wszytskie chusty ,bo jest ich multum - jaka ? gdzie ? za ile ? do czego ? jak wiazac ? itp itd. Chce wybrac poki co chociaz jedna jakas chuste ,bo moze ja dostane pod choinke od rodzinki a to zawsze kolo 200 zł w kieszeni za ktore mozna kupic inna chuste a co .Dodam moze ze obecnie pomieszkuje w Nowej Hucie wiec moze jakas mama sie tu gdzies czai i mi pomoze
    Dziekuje za odzew
    Gala
    Marysia (03.01.2006 - 12:40), Zosia (19.01.2009 - 18:25)

  9. #9
    Chustonówka
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5

    Domyślnie Re: Kraków

    Wpisałam się już w temacie spotkania/warsztaty, ale może tutaj ktoś się znajdzie kto tam nie zagląda - poszukuję kogoś w krakowie kto ma osłonkę firmy MaM lub Felix-Pera - bo chciałabym kupić taką w sklepie internetowym Vegi, ale najpierw wolałabym obie zobaczyć i może nawet przymierzyć?? Dopiero co się zarejestorwałam, więc jeśli moje pytanie powinno się znaleźć gdzie indziej to proszę odeślijcie mnie we właściwe miejsce..
    Z góry dzięki za pomoc
    Kasia vel Buczyna

  10. #10

    Domyślnie Re: Kraków

    Witam,
    Mam pytanie, gdzie odbywają się spotkania "chustomam"?? Bardzo chciałabym dołączyć do tego grona, jestem mamą 5 latka i 3 tygodniowego maluszka. Kupiałam chustę tkaną i mam z nią sporo problemów, próbowałam wiązania : kieszonka, ale chyba coś zrobiłam nie tak, bo głowa mojego synka nie była zabezpieczona. Potrzebuję pomocy i fachowej porady.
    Proszę o odpowiedź.
    Pozdrawiam,
    Marzena

  11. #11
    Chustofanka
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Krakow
    Posty
    327

    Domyślnie Re: Kraków

    Cytat Zamieszczone przez marzena77
    Witam,
    Mam pytanie, gdzie odbywają się spotkania "chustomam"?? Bardzo chciałabym dołączyć do tego grona, jestem mamą 5 latka i 3 tygodniowego maluszka. Kupiałam chustę tkaną i mam z nią sporo problemów, próbowałam wiązania : kieszonka, ale chyba coś zrobiłam nie tak, bo głowa mojego synka nie była zabezpieczona. Potrzebuję pomocy i fachowej porady.
    Proszę o odpowiedź.
    Pozdrawiam,
    Marzena
    Spotkania odbywają się w Czerwonoprądnickim Domu Kultury przy ul. Dobrego Pasterza 100 - zapraszamy serdecznie
    Mateusz 22.12.2004, Szymon 10.09.2006



    www.podaegi.pl

  12. #12
    Chustomanka Awatar rybka
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,369

    Domyślnie Re: Kraków

    Cytat Zamieszczone przez nelles
    Cytat Zamieszczone przez marzena77
    Witam,
    Mam pytanie, gdzie odbywają się spotkania "chustomam"?? Bardzo chciałabym dołączyć do tego grona, jestem mamą 5 latka i 3 tygodniowego maluszka. Kupiałam chustę tkaną i mam z nią sporo problemów, próbowałam wiązania : kieszonka, ale chyba coś zrobiłam nie tak, bo głowa mojego synka nie była zabezpieczona. Potrzebuję pomocy i fachowej porady.
    Proszę o odpowiedź.
    Pozdrawiam,
    Marzena
    Spotkania odbywają się w Czerwonoprądnickim Domu Kultury przy ul. Dobrego Pasterza 100 - zapraszamy serdecznie
    W czwartki od 11:00 - 14:00 mamy salkę, ale bezpieczniej po 11 i przed 14
    A jeśli nie możesz to napisz na pw do jednej z chustomam z Twojej okolicy.
    Ja też chętnie pomogę, mieszkam w Prokocimiu kieszonkę mam przetestewoną na tkanej i elastycznej chuście, ponadto 2x
    Pozdrawiam i zapraszam.


  13. #13
    Chustomanka Awatar Gala
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Kraków/Gruszów
    Posty
    782

    Domyślnie Re: Kraków

    Do lynette !
    Czesc ja z Huty i tak czytam ze Ty tez wiec moze sie spotkasz ze mna i mi pokazesz co i jak z tymi chustami i moze doradzisz jaka kupic. Ja rodze w styczniu , moja starsza corcie nosiłam w kólkowej i sie u mnie nie sprawdziła ale nic innego wtedy nie znalazłam lepszego. Mialam sie spotkac inna mama z Krakowa ale sie nie odzywa smutno troche i dlatego postanowiłam szukac pomocy gdzie indziej. Na poczatku myslałam o elastyku np Lenny Lamb lub Moby Warp ale czytam i czytam o tych chustach i juz nic nie wiem. Daj znac prosze bo calkowicie zwatpie w to forum .
    Gala
    Marysia (03.01.2006 - 12:40), Zosia (19.01.2009 - 18:25)

  14. #14
    Chustoguru Awatar lynette
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    6,599

    Domyślnie Re: Kraków

    Gala, piszę na pw. Nie ma sprawy, co mam, to zaprezentuję.
    Mikołaj 2001, Wojtek 2004, Adam 2007

  15. #15
    Chustonoszka
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    krakow
    Posty
    147

    Domyślnie Re: Kraków

    Gala, to ze mną miałaś się spotkać, ale miałaś chore dziecko, o ile dobrze pamiętam. Miałaś dać znać, kiedy wyzdrowieje.

  16. #16
    Chustoguru Awatar lynette
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    6,599

    Domyślnie Re: Kraków

    Dziewczyny, możemy spotkać się we trójkę, jeśli macie ochotę. Fajerwerka ma elastyki, których ja niestety nie posiadam. Umówiłam się z Galą wstępnie u mnie we wtorek i Ciebie, Fajerwerko, też serdecznie z Jagódką zapraszam.
    Mikołaj 2001, Wojtek 2004, Adam 2007

  17. #17
    Chustomanka Awatar Gala
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Kraków/Gruszów
    Posty
    782

    Domyślnie Re: Kraków


    DZIEWCZYNY KOCHANEEEEEEE ja Was bardzo przepraszam ze tak WAS " zostawiłam " i sie nie odzywałam ale to było tak................. najpierw była chora moja Marysia , potem ja i to strasznie a ze ja w 9 miesiacu ciazy wiec walczyłam dzielnie z chorobskiem bez lekarstw a potem moj maz poległ no a potem Maryska sie znowu zarazila od kolegi z " piaskownicy" i jak juz sie pozbieralismy to sie zaczeło kupowanie, kompletowanie wyprawki dla mojej Zosi a potem szkoła rodzenia a potem remont a teraz swieta no i ja jzu sie tak tocze wszedzie pomału i troche musiałam zluzowac i zwolnic...............wiec jezeli jeszcze macie ochote sie ze mna spotkac ....... chociaz po Swietach na chwile to bede wam wdzieczne ja mam termin porodu na 19 stycznia wiec moze zdazymy a jak nie to bede z wami w kontakcie mejlowym ................ no i bede sama sie uczyc wiazac Zosie a jak juz powstane po porodzie to sie wybiore na spotaknie chustomam
    Przepraszam Was raz jeszcze
    Marysia (03.01.2006 - 12:40), Zosia (19.01.2009 - 18:25)

  18. #18
    Chustonoszka
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    krakow
    Posty
    147

    Domyślnie Re: Kraków

    Wydaje mi się, że jak już będziesz miała zosię, to tym bardziej będzie dobrze się z nami spotkać. Teraz byś pewnie i tak zapomniała to, co byśmy ci pokazały. Zdrowia wam życzę i łatwego porodu.

  19. #19
    Chustoguru Awatar lynette
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    6,599

    Domyślnie Re: Kraków

    Życzenia i od nas! My też niestety zasmarkani i chorujący.
    Mikołaj 2001, Wojtek 2004, Adam 2007

  20. #20
    Chustomanka Awatar Gala
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Kraków/Gruszów
    Posty
    782

    Domyślnie Re: Kraków


    Nie dziekujemy bo poki co jakos sie trzymamy i jest tak wiec nic pisac nie bede zeby........ a ja o was caly czas mysle i jak juz bedzie nas 3 sztuki bab damy znac i sie jak najszybciej zamotamy i mam nadzieje ze mi w tym pomozecie
    Caluje i zycze wszytskiego co dobre i piekne w te swiete .
    gala
    Marysia (03.01.2006 - 12:40), Zosia (19.01.2009 - 18:25)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •