Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 100

Wątek: Kraków

  1. #81
    Chustoholiczka Awatar yetta
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,202

    Domyślnie

    Potrzebuję pomocy. Przyjaciółka ma miesięcznego synka. Byłam u niej z chustą tydzień temu, ale nic nie wyszło z naszego wiązania. A ja nie mam doświadczenia przy takich maluszkach. Poszukuję kogoś, kto przejedzie się ze mną do nich i podszkoli. Malutki do tego ma kolki, więc chusta byłaby jak znalazł.
    SKLEP INTERNETOWY - www.babyetta.pl ~~~
    Zuzanna i Franciszek
    W Życiu Piękne Są Tylko Chwile, Dlatego Czasem Warto Żyć.

  2. #82
    Chustoguru Awatar yanettee
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    8,342

    Domyślnie

    a gdzie mieszka ?
    Mama Kubusia i Basi

  3. #83
    Chustoholiczka Awatar yetta
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,202

    Domyślnie

    Kraków Skotniki ul. Obrońców Helu
    SKLEP INTERNETOWY - www.babyetta.pl ~~~
    Zuzanna i Franciszek
    W Życiu Piękne Są Tylko Chwile, Dlatego Czasem Warto Żyć.

  4. #84
    Chustoguru Awatar yanettee
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    8,342

    Domyślnie

    uuuuu to strasznie daleko ode mnie
    Mama Kubusia i Basi

  5. #85
    Chustoholiczka Awatar yetta
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,202

    Domyślnie

    A ty skąd? Zawsze można razem pojechać.
    SKLEP INTERNETOWY - www.babyetta.pl ~~~
    Zuzanna i Franciszek
    W Życiu Piękne Są Tylko Chwile, Dlatego Czasem Warto Żyć.

  6. #86
    wilhelmina
    Guest

    Domyślnie

    Miesiąc temu urodziłam synka. Już w ciąży planowałam go nosić w chuście, ale nie myślałam, że będzie to takie trudne.
    Właśnie zakupiłam chustę kółkową, myśląc sobie, że będę Franka znosić do wózka, żeby na spacerki po okolicy chodzić. I dziś kilka razy próbowałam go w chustę zamotać, ale rzuca się i pręży, jednym słowem nie chce. Albo coś ja robię nie tak, co mu nie pasuje.
    I tak sobie myślę, że może w okolicy jest jakaś miła chustowa mama, która mogłaby mi pomóc w zgłębieniu tajników wiązania chust?
    Może jakiś spacerek albo wizyta domowa
    Mieszkam na ul. ks. Turka...

  7. #87
    Chusteryczka Awatar lemniscus
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,777

    Domyślnie

    wilhelmina moze wpadniesz do figi z malym na herbatke na pewno ktos ci doradzi w poniedzialki od 11 i w sr od 16 ja mieszkam w okolicach ugrorka wic mozemy sie gdzies umowic na spacer jak chcesz choc z kolkowa mam doswiadczenie dopiero gdzies od 5 msc majci
    Maja 16.08.2009
    Pola i Lena 04.06.2013

  8. #88
    Chustoguru Awatar gosia2809
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    tu i tam
    Posty
    8,087

    Domyślnie

    zapytać mi nie szkodzi, choć to święta, ale nie potrafię sama zabrać się za plecaczek a jestem u teściów na święta, tzn jutro wyjeżdżam, chyba wieczorem, m musi załatwić jeszcze jakieś sprawy w których nie koniecznie chce mi się uczestniczyć, więc może ktoś znalazłby chwilkę dla mnie, dobre i pół godzinki mieszkamy w Opatkowicach ale gdzieś dojechać to żaden problem
    aaa mam chustę tkaną storcha...nie wiem czy ta informacja jest istotna
    pozdrawiam mamy z krakowa

  9. #89
    Chustofanka Awatar kutylanka
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    204

    Domyślnie

    Pomocy! Nigdy wcześniej nie wiązałam noworodka, mojego starszaka dopiero jak miał 4 miechy. I tak: zachustowałam tydzien temu małą Alę w 2x, poszłyśmy na spacer, było ok.
    Ale potem... za każdym razem szuka cycusia, a głodna nie jest (je na okrągło ) i potem w płacz. Wiec dała się namówic tylko na kołyskę, bo znalazła cycusia.A kołyska tylko raz mi się udała... Kieszonkę dzis sprobowałam - dizaster... mała się znów zdenerwowała. A ja sie załamałam.
    Najlepiej mi wychodził kiedys 2x, tak nosiłam starszaka, ale na noworodce trudniej.
    Nie dam rady wyrwac sie do Figi, może ktos mieszka jaka dobra dusza w okolicach Ronda Barei, Parku Wodnego, a konkretniej: ul. Strzelców?
    < Pinio

  10. #90
    Chusteryczka Awatar lemniscus
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,777

    Domyślnie

    ja mieszkam niedaleko
    majke wiazalam gdzies od 2 tyg chyba ale glownie w kieszonke lub 2x wlasnie a z kolyska to wogole nam nie wychodzilo wiec nie wiem czy pomoge ale jesli masz ochote to sie mozemy umowic moze uda sie cos wymyslec
    a moze sprobuj smoczek ?
    Maja 16.08.2009
    Pola i Lena 04.06.2013

  11. #91
    Chustofanka Awatar kutylanka
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    204

    Domyślnie

    Dzięki! to piszę dalej na pw. Spróbuje smoczka, zobaczę, czy zaakceptuje, bo starszak wypluwał. Na razie ja jestem wieeeelkim smoczkiem...
    < Pinio

  12. #92

    Domyślnie

    Help??
    1. Czy koś nauczy mnie węzła przesuwnego? Nie umiem z obrazków - brak wyobraźni przestrzennej.
    2. Czy da się jakoś nosić 3 miesięczne dziecko, aby móc przysiąść i nakarmić bez rozplątywania chusty i motania na nowo? (w lecie to nie problem, ale teraz nie wyobrażam sobie rozplątać się np. nad wisłą i położyć młodego na trawie zanim znów się zamotam). Może ktoś pokaże?

    Kurdwanów, ale mogę gdzieś pojechać.

  13. #93
    Chustonówka
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    cracuuuf
    Posty
    1

    Domyślnie czy latem są spotkania w NCK?

    Hej, krakowskie chustówki!
    Czy w wakacje odbywają się spotkania chustomam w Nowohuckim Centrum Kultury? Potrzebuje doradztwa przy wiązaniu tkanej chusty jesli tak - to kiedy dokładnie??

  14. #94
    Chusteryczka Awatar lemniscus
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,777

    Domyślnie

    hej
    czy w NCK sa spotkania to nie wiem ale sa w Famidze na Lea w poniedzialki do poludnia (ale z fekwencja to roznie jest ) i w srody po poludniu tu zawsze ktos Ci pomorze
    aha i patrz na watek krakowski tam wiecej osob zaglada
    Maja 16.08.2009
    Pola i Lena 04.06.2013

  15. #95
    Chustoguru Awatar yanettee
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    8,342

    Domyślnie

    w nck to chyba nie ma
    a Ty z huty jesteś ?
    Mama Kubusia i Basi

  16. #96
    Chustonówka
    Dołączył
    Aug 2010
    Miejscowość
    Kraków, Nowa Huta
    Posty
    1

    Domyślnie

    Yanettee, jestem tu pierwszy raz,zaraz (jak mały pozwoli) się przedstawię tam gdzie trzeba, ale teraz piszę o tym co najpilniejsze.
    Myślałam o chustach kiedyś, ale jakoś zaszło i w końcu nie kupiłam, a teraz mam pilną potrzebę.
    Mały ma problem z prawym bioderkiem i chustowanie na żabkę bardzo by mu pomogło.
    Niestety nie mam pojęcia o chustach,a przeczytałam,że Ty mieszkasz w NH i jesteś chętna do pomocy.
    Ja też NH, osiedle centrum D z chęcią bym się spotkała by nauczyć się czegoś o chustach a przy okazji poznać nową osobę
    Mam nadzieję, że nie łamię regulaminu podajć swój telefon: 660 805 561, gdybyś nadal była chętna do pomocy, to puść do mnie smsa a ja oddzwonię i będę bardzo, bardzo wdzięczna.

  17. #97
    Chusteryczka Awatar hildegarda
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    lublin
    Posty
    1,736

    Domyślnie

    Kochane mam prośbę. Na innym forum poznałam dziewczyne z Krakowa. Ona lada dzień ma rodzić, chciałaby chustować od początku. Przydałaby sie jej osoba doświadczona w motaniu naworodków i która ewentualnie mogłaby pożyczyć/ sprzedać chuste elastyczna lub tkaną albo pomóc w wyborze, bo kobita niezorientowana w temacie jeszcze. Dziewczyna mieszka przy ul. Helclów. Prosiłabym o kontakt na pw, bo nie jestesm w stanie śledzić forum. Będę dozgonnie wdzięczna za pomoc

  18. #98
    Chusteryczka Awatar hildegarda
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    lublin
    Posty
    1,736

    Domyślnie

    Proszę, proszę, dziewczyny, na prawdę żadna krakowianka nie chce sprzedać chusty? Moja Kama dziś urodziła, więc potencjalny chuścioch juz jest, trzeba tylko mamie dac chustę i nauczyć motać.

  19. #99
    mefka
    Guest

    Domyślnie

    Witam,
    szukam kogoś z Krakowa (najlepiej Podgórze) kto mógłby mi pokazać jak wiązać chustę. Dodam, że nie mam zielonego pojęcia jak się to robi. Chusty również nie mam, zamierzam zakupić, lecz wcześniej wolałabym spróbować jej używania. Będę baaaardzo wdzięczna.
    Ewa ( mama 4 miesięcznego Tymka)

  20. #100
    Chusteryczka Awatar lemniscus
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,777

    Domyślnie

    mefka napisz na podforum krakowskim albo przejdz sie do famigi w tygodniu pon rano sroda po poludniu lub w sobote do mufinki na kazimierzu (tam blisko masz ) tylko sprawdz czy ktos bedzie i czy bedzie chusta
    my na razie chore wiec moze ktos inny was poratuje wczesniej
    Maja 16.08.2009
    Pola i Lena 04.06.2013

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •