Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 100

Wątek: Kraków

  1. #41
    Chusteryczka Awatar kiamara
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    2,955

    Domyślnie Re: Kraków

    Wybieram się jutro na spotkanie-pierwszy raz! ciesze się i mam nadzieję że się Lence chusta spodoba do zobaczenia!

  2. #42
    Chustoguru Awatar lynette
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    6,627

    Domyślnie Re: Kraków

    Bastor, odezwij się na pw, my też z Huty, jak trzeba to pomożemy. Mój M też nosi, jeśli wolisz męską pomoc.
    Mikołaj 2001, Wojtek 2004, Adam 2007

  3. #43
    Chusteryczka Awatar Pondo
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,352

    Domyślnie Re: Kraków

    Witam,

    III trymestr sie zbliża wielkimi krokami, a ja poza faktem ,ze wiem ,że chcę nosić w chuście nie wiem jak ugryźć temat ..może nati..może lennylamb...ech..
    Tak więc proszę o pomoc Chustomamy podjadę, podejdę na spacerze, dostosuję się Najchętniej południe Krakowa- Ruczaj.
    Oglądnę, wysłucham, zadam milion pytań..
    Nie wpisuję się w profil ideologiczny statystycznej chustomatki.

  4. #44
    Chustonówka
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    5

    Domyślnie

    Hej!
    Jestem posiadaczką chusty kółkowej z chusta.pl, ale niestety mimo uważnego studiowania różntych instrukcji nie umiem ułożyć w niej mojego 4 tygodniowego dzieciaka. Nie chcę się zrazić, synka też nie chcę uprzedzić do chust, dlatego jesli jest ktoś, kto by mógł nam pomóc rozwiązać problem, ewentualnie pokazać jakąś inną chustę - będę wdzięczna.
    Mieszkam w okolicy Ruczaju, pomiędzy Ruczajem, Klinami a Borkiem Fałęckim.
    Moze jest jakaś chustomama w naszej okolicy?
    Pozdrawiam pełna nadziei, bo już mi rece opadają od noszenia mojego marudy

  5. #45
    Chusteryczka Awatar nianja
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,762

    Domyślnie

    w tych okolicach jest nas trochę ja niestety w kółkowej nie noszę i się nie znam ale może któraś dziewczyna się odezwie ( a okolica o której piszesz bardzo pasuje do mojego poprzedniego miejsca zamieszkania)

  6. #46
    Chustonówka
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    5

    Domyślnie

    Ciagle mam nadzieje, że jednak się uda nosić małego w chuście!
    Nie chcę jej oddawać!
    Postaram się też pogadać z mężem, moze podjedziemy do tej Figi jutro

  7. #47
    Chustonówka
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Węgrzce/Kraków
    Posty
    2

    Domyślnie

    Dziewczyny potrzebna pomoc od zaraz
    Mam storcza inkę i niestety moje próby wiązania wyglądają koszmarnie...
    ja zła, że mi nie wychodzi a synek marudny bo mu chyba niewygodnie!!!
    Byłam w zeszły piątek w Fidze ale nie udało się nam, wiec może tym razem...
    Jeśli któraś chustomama będzie chętna do pomocy to ja z miłą chęcią się doszkole.

  8. #48
    Chustomanka Awatar Pasiata
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Kraków/ Bochnia
    Posty
    766

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pondo Zobacz posta
    Witam,

    III trymestr sie zbliża wielkimi krokami, a ja poza faktem ,ze wiem ,że chcę nosić w chuście nie wiem jak ugryźć temat ..może nati..może lennylamb...ech..
    Tak więc proszę o pomoc Chustomamy podjadę, podejdę na spacerze, dostosuję się Najchętniej południe Krakowa- Ruczaj.
    Oglądnę, wysłucham, zadam milion pytań..
    No ja z Ruczaju jestem, ale stosik mam słabiutki (Didka z jedwabiem, kółkową by Melkaj, MT by Melkaj i ukochaną ostatnio Manducę) a i umiejętności dość marne (kieszonka i 2x; obsługa MT i ergo), ale coś niecoś mogę pomóc a może umówić się na wspólną podróż MPK do Figi?
    Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi® - konsultacje, warsztaty, pogadanki www.pasiata.pl
    Tosia 20.10.2008, Wojcieszek 30.03.2011

  9. #49
    Chustonówka
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pasiata Zobacz posta
    No ja z Ruczaju jestem, ale stosik mam słabiutki (Didka z jedwabiem, kółkową by Melkaj, MT by Melkaj i ukochaną ostatnio Manducę) a i umiejętności dość marne (kieszonka i 2x; obsługa MT i ergo), ale coś niecoś mogę pomóc a może umówić się na wspólną podróż MPK do Figi?
    A kółkowa jak?
    Ja też okolice Ruczaju, gdybym nie dotarła o Figi, może jakieś spotkanko?

  10. #50
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2008
    Miejscowość
    Kraków \ śląsk
    Posty
    2,305

    Domyślnie

    Megi08, a może spróbuj wiązać 2X. No i łam chustę w każdej wolnej chwili bo miękką łatwiej dociągnąć
    P(III 2008), T(XI 2011), R(*III 2014), B (III 2018)

  11. #51
    Chustonówka
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Węgrzce/Kraków
    Posty
    2

    Domyślnie

    Próbuje właśnie 2X ale obawiam się, że chyba bez profesjonalnych wskazówek się nie obędzie
    Dzisiaj do Figi nie mam jak się dostać z mojej "wsi" ale może za tydzień w Fidze lub jakiś inny termin i miejsce spotkania z jaką pomocną mamą wchodzi w grę???

  12. #52
    Chustonówka
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    5

    Domyślnie

    Też chyba się nie dostanę do figi

  13. #53
    Chustomanka Awatar Pasiata
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Kraków/ Bochnia
    Posty
    766

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ankaswi Zobacz posta
    A kółkowa jak?
    Ja też okolice Ruczaju, gdybym nie dotarła o Figi, może jakieś spotkanko?
    W kółkowej noszę sporadycznie - tylko na biodrze i nie nosiłam zupełnego maleństwa, więc nie wiem, czy pomogę (teorię znam, ale z praktyką gorzej ). Ale spotkanko jak najbardziej
    Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi® - konsultacje, warsztaty, pogadanki www.pasiata.pl
    Tosia 20.10.2008, Wojcieszek 30.03.2011

  14. #54
    Chustonówka
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    5

    Domyślnie

    To się musimy zgadac jakoś
    Ciągle szukam kogoś kto pomoze mi opanowac chustę kółkową... Problem mam taki, ze coś źle robię, mały zapada się w niej głowką, za to nóżki i pupka są płytko, nóżki wystają na zewnątrz... Nie umiem go włożyć do tej chusty

  15. #55
    Chustoguru Awatar lynette
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    6,627

    Domyślnie

    A gdybyś spróbowała ułożyć główkę wyżej w chuście, ewentualnie podłożyć pod główkę złożoną pieluszkę?
    Mikołaj 2001, Wojtek 2004, Adam 2007

  16. #56
    MamaDanusi
    Guest

    Smile

    Witam, jestem na forum całkiem nowa. Szukam pomocy od mam z Krakowa,jestem konkretnie z Borku F. (bardziej Jugowice). Nie mam chusty, co więcej nie wiem, jaka byłaby dobra na początek, czy Danusia moja (5 ms) pozwoli sie nosić.Ale wiem jedno: bardzo chcę nosić!!!!
    I bardzo proszę o pomoc, czy jesteście mi w stanie jej udzielić?
    Tzn. np spotkać się ze mną, żebym mogła ja ponosić chwilę, pokazać co i jak, muszę wiedzieć, czy jest sens wydawać tyle, bo jest to wydatek DUŻY.

    Pozdrawiam i czekam na wasze rady

  17. #57
    Chusteryczka Awatar wrapsodia
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Erlangen Niemcy /czasem Wawa/Jarosław/Klimontów
    Posty
    1,682

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MamaDanusi Zobacz posta
    Witam, jestem na forum całkiem nowa. Szukam pomocy od mam z Krakowa,jestem konkretnie z Borku F. (bardziej Jugowice). Nie mam chusty, co więcej nie wiem, jaka byłaby dobra na początek, czy Danusia moja (5 ms) pozwoli sie nosić.Ale wiem jedno: bardzo chcę nosić!!!!
    I bardzo proszę o pomoc, czy jesteście mi w stanie jej udzielić?
    Tzn. np spotkać się ze mną, żebym mogła ja ponosić chwilę, pokazać co i jak, muszę wiedzieć, czy jest sens wydawać tyle, bo jest to wydatek DUŻY.

    Pozdrawiam i czekam na wasze rady
    Witaj! W wakacje w każdy pt odbywają się spotkania chustowych mam w Krakowie w Fidze na ul. Lea w godzinach 11-14ta. Wjazd płatny 9zł w tym napój z baru gratis. Jak jest pogoda rozkładamy leżaki, kocyki w ogródku i wymieniamy się doświadczeniami. W poniedziałki natomiast wypadamy do jakiegoś parku, ale tu mniej osób się zjawia i raczej wyjątkowo większość z wózkami więc lepiej wpaść do Figi. Jest sporo maluszków w wieku niemowlęcym więc Danusia będzie mieć towarzystwo. Isia77 też jest z Borka więc w razie problemów może doradzić jak do nas trafić. Każdy przynosi zwykle jakąś swoją chustę, więc będziesz miała okazję pomacać kilka rodzaji. Na pewno bardziej wprawione mamy pomogą Wam się zamotać w którąś. Serdecznie zapraszamy do naszego wątku http://www.chusty.info/forum/showthr...t=9203&page=36
    Ostatnio edytowane przez wrapsodia ; 16-07-2009 o 01:10
    Gosia, mama Toli (25/10/2008), dawniej mimezis

    Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi®
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci



  18. #58
    Chustomanka Awatar Pasiata
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Kraków/ Bochnia
    Posty
    766

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MamaDanusi Zobacz posta
    Witam, jestem na forum całkiem nowa. Szukam pomocy od mam z Krakowa,jestem konkretnie z Borku F. (bardziej Jugowice). Nie mam chusty, co więcej nie wiem, jaka byłaby dobra na początek, czy Danusia moja (5 ms) pozwoli sie nosić.Ale wiem jedno: bardzo chcę nosić!!!!
    I bardzo proszę o pomoc, czy jesteście mi w stanie jej udzielić?
    Tzn. np spotkać się ze mną, żebym mogła ja ponosić chwilę, pokazać co i jak, muszę wiedzieć, czy jest sens wydawać tyle, bo jest to wydatek DUŻY.

    Pozdrawiam i czekam na wasze rady
    Ja mieszkam na Ruczaju i czasem "włóczę się" z Tosią w okolicach Borku. Mam chustę wiązaną, kółkową, MT i Manducę. Jak coś, pisz na pw, to się jakoś dogadamy. A swoją drogą może skorzystasz z zaproszenia Mimezis W Fidze zawsze dużo rąk do pomocy i chust też trochę można pomacać
    Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi® - konsultacje, warsztaty, pogadanki www.pasiata.pl
    Tosia 20.10.2008, Wojcieszek 30.03.2011

  19. #59
    Chustonówka
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2

    Domyślnie POMOC LULU

    Witam.jestem zupelnie nową osobą na forum i zupelnie zielona jesli chodzi o chusty. Mam 2 miesieczne niemowle i kupilam chuste bebelulu LULU i chcialabym aby ktos doradzil mi czy ja dobrze nosze w niej moje malenstwo ( notabene często płacze a w chuscie sie uspokaja) bo mam pewne watpliwosci czy dobrze w niej lezy moja Nadia. Jestem z Ruczaju i jesli jest ktos chetny do pomocy to chetnie skorzystam z porady.

  20. #60
    Chustonówka
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2

    Domyślnie

    POMOC LULU
    Witam.jestem zupelnie nową osobą na forum i zupelnie zielona jesli chodzi o chusty. Mam 2 miesieczne niemowle i kupilam chuste bebelulu LULU i chcialabym aby ktos doradzil mi czy ja dobrze nosze w niej moje malenstwo ( notabene często płacze a w chuscie sie uspokaja) bo mam pewne watpliwosci czy dobrze w niej lezy moja Nadia. Jestem z Ruczaju i jesli jest ktos chetny do pomocy to chetnie skorzystam z porady.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •