Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 100

Wątek: Kraków

  1. #61
    Chusteryczka Awatar Pondo
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,352

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pasiata Zobacz posta
    No ja z Ruczaju jestem, ale stosik mam słabiutki (Didka z jedwabiem, kółkową by Melkaj, MT by Melkaj i ukochaną ostatnio Manducę) a i umiejętności dość marne (kieszonka i 2x; obsługa MT i ergo), ale coś niecoś mogę pomóc a może umówić się na wspólną podróż MPK do Figi?

    No Pasiasta ja posiadam auto- olewamy MPK jak już urodzę , i dam rady siedzieć na pupie to pojedziemy razem a tak to moze wcześniej na skałki z wózkiem sie wybierzemy Mam kółkową tkaną, zamówię jeszcze elastyka
    będziemy w kontakcie, bo na razie to jestem słonica i przewalam się z boku na bok..Naobiecywali mi że urodzę już..a tu drugi tydzień na tym już jadę:/

  2. #62
    Chusteryczka Awatar Pondo
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,352

    Domyślnie

    Właśnie doczytałam całość i chyba w rejonie Ruczaju mamy kilka sierot co im nic nie wychodzi w sprawie chust np ja
    chyba jakiś lokalny meeting by się przydał, z jedną choć doświadczoną Pasiastą....

  3. #63
    Chustomanka Awatar Pasiata
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Kraków/ Bochnia
    Posty
    766

    Domyślnie

    No właśnie Pondo - straszyłaś, straszyłaś i nic
    Ja na meetingi jak najbardziej chętna - tylko z tym moim doświadczeniem to średnio jest... Nie wszystkie wiązania opanowałam a dzieć ma dopiero 9 miesięcy, ale oczywiście w miarę możliwości pomogę Czekam tylko na propozycję terminu.
    Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi® - konsultacje, warsztaty, pogadanki www.pasiata.pl
    Tosia 20.10.2008, Wojcieszek 30.03.2011

  4. #64
    Chusteryczka Awatar Pondo
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,352

    Domyślnie

    Termin po porodzie
    no mam nadzieję,że już!!!!

  5. #65
    Chustomanka Awatar Mania
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Czerwionka-Leszczyny, Ornontowice
    Posty
    1,288

    Domyślnie

    Posiadam chustę elastyczną Mobywrap oraz jedną bawełniano-lnianą własnej roboty W chustach nosiłam synka, a teraz od urodzenia noszę córeczkę.

  6. #66
    Chustonówka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    kraków
    Posty
    11

    Domyślnie

    witajcie!
    to mój pierwszy post na chustowym forum
    2 tygodnie temu urodziłam adasia i chciałabym go zacząć nosić w chuście. dostałam od siostry cos takiego ale zupełnie nie mam pojęcia jak się do chustowania zabrać. oczywiście instrukcja jest ale boję się bardzo eksperymentować z takim maluszkiem dlatego zwracam się z prośbą o pomoc. może jest jakaś chustowa pomocna mama z okolic grzegórzek??

  7. #67
    Chustomanka Awatar julianka.
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    KR
    Posty
    799

    Domyślnie

    Czesc, ja nie z okolic grzegórzek ale tradycyjnie zapraszam do Figi na ul Lea. Wiem, ze moze teraz nie sezon na podrozowanie z noworodkiem po miescie, ale jakby żadna mama z okolicy sie nie zgłosiła to w Fidze w poniedziałek od 11- 13 znajdzie sie niejedna chetna do pomocy
    Ania mama Juli, Błażusia i Franusia


  8. #68
    Chustonówka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    kraków
    Posty
    11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez julianka. Zobacz posta
    Czesc, ja nie z okolic grzegórzek ale tradycyjnie zapraszam do Figi na ul Lea. Wiem, ze moze teraz nie sezon na podrozowanie z noworodkiem po miescie, ale jakby żadna mama z okolicy sie nie zgłosiła to w Fidze w poniedziałek od 11- 13 znajdzie sie niejedna chetna do pomocy
    bardzo dziekuje za zaproszenie, ale patrzac na termometr za oknem widzę, ze bedzie trzeba troszke poczekac z taka wyprawa. adas ma dopiero 2 tygodnie i dopiero werandowanie bedziemy zaczynac.. ale może luty-marzec.. wtedy z checia wpadniemy

  9. #69
    Chustomanka Awatar Mania
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Czerwionka-Leszczyny, Ornontowice
    Posty
    1,288

    Domyślnie

    Witamy nową krakowską chustomamę i maluszka
    Chusta śliczna, też masz z taką aplikacją z przodu, jak ta z linku - rewelacyjnie to wygląda?
    Nosiłam Różę praktycznie od urodzenia w elastycznej moby wrap. Mieszkam na Wieczystej, 4 przystanki (chyba) od ronda mogilskiego.
    Jeśli nie będziesz miała jak się wybrać do Figi, to możemy się jakoś umówić (ekspertem nie jestem, ale 7 miesięcy nosiłam Różę w elastyku, więc może będę mogła pomóc)
    Mama Stasia (15.04.2006), Róży (25.03.2009) i Helenki (15.10.2011)

  10. #70
    Chustonówka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    kraków
    Posty
    11

    Domyślnie

    dziękuję Maniu za ciepłe przyjęcie.
    co do chusty to mam właśnie dokładnie tą czekoladową z linku
    a z pomocy chętnie skorzystam, bo jak już pisałam wcześniej, mały adaś na taką wyprawę do figi musi jeszcze troszkę poczekać.
    ja mieszkam w okolicach f.nullo i z ogromną chęcią zaproszę na kawkę połączoną z małą chustową prezentacją jeśli tylko znajdziesz chwilkę czasu to będę przeogromnie wdzięczna.

  11. #71
    Chustonówka
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    4

    Domyślnie

    Cześć Jestem nowa Do wczoraj nawet nie myślałam o chuście - poszłam na spotkanie Klubu Kangura zmierzyć nosidełka, a wróciłam z tkaną chustą. Mój 3-tygodniowy Tymek spał jak aniołek w kieszonce, którą zamotałam (oczywiście niesamodzielnie). Problem zaczął się dziś w domu, kiedy próbowałam się zamotać samodzielnie - zrobiłam 3 podejścia - przy każdym Tymek krzyczał w niebogłosy, był cały czerwony i ewidentnie mu nie pasowało. Nie wiem czy nie pasuje mi chusta czy ja coś źle i nieporadnie motam (pewnie ta druga opcja , dlatego bardzo bym chciała się spotkać z kimś, kto się zna i spróbuje ocenić moją kieszonkę i doradzić co i jak. Czy któraś z Was dysponuje czasem ?
    Julianka, po tą poradę to Figi to należy się wybrać w poniedziałek czy w piątek ? Bo na stronie Figi jest mowa o piątkach chyba ?

  12. #72
    Chusteryczka Awatar lemniscus
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,777

    Domyślnie

    do figi w poniedzialek tak od 11 mozna wpasc na pewno ktos Ci pomoże a i nad takim małym bąkiem się pozachwycamy
    Maja 16.08.2009
    Pola i Lena 04.06.2013

  13. #73
    Chustomanka Awatar julianka.
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    KR
    Posty
    799

    Domyślnie

    Potwierdzam, do Figi zapraszamy w poniedziałki od 11 do 13 (chyba). Zawsze znajdzie sie chetna mama do pomocy w zamotaniu kruszynki
    Ania mama Juli, Błażusia i Franusia


  14. #74
    Chustomanka Awatar Pasiata
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Kraków/ Bochnia
    Posty
    766

    Domyślnie

    Od 11 do 14 formalnie
    Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi® - konsultacje, warsztaty, pogadanki www.pasiata.pl
    Tosia 20.10.2008, Wojcieszek 30.03.2011

  15. #75
    Chustonówka
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    4

    Domyślnie

    Suuuper W takim razie przytoczymy się do Figi w poniedziałek dzięki !

  16. #76
    Chustonówka
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    4

    Domyślnie

    no i nie przyszliśmy, ale tylko dlatego, że przekopanie się przez zaspy na błoniach okazało się ponad moje siły podobno pogoda ma się poprawić, więc będziemy w następny poniedziałek (o ile teraz znowu błoni nie zaleją roztopy

  17. #77

    Domyślnie

    Hej! Właśnie się zarejestrowałam i mam kilka pytań.
    Wiecie jak szybko po cc mogę zacząć nosić dziecia?
    Kupiłam chusty NATI, ale nie umiem ich wiązać - instrukcja jest mało pomocna, bo nie mam wyobraźni przestrzennej. Mógłby mnie ktoś pouczyć?

  18. #78
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2008
    Miejscowość
    Kraków \ śląsk
    Posty
    2,305

    Domyślnie

    Napisz gdzie mieszkasz a na pewno jakaś mama się znajdzie,żeby Cię nauczyć.
    P(III 2008), T(XI 2011), R(*III 2014), B (III 2018)

  19. #79

    Domyślnie

    Kurdwanów!

  20. #80
    Chustonoszka Awatar Dana
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    77

    Domyślnie

    jak kurdwanow to pisz do abiszag.. ona z ekspertow jest najblizej
    ja mam średnią wiedzę więc.. no chyba ze Ci wystarczy średnia wiedza

    a jak juz Ci pomoze to zapraszam na wspolny spacer po wertepach kurdwanowskich alejek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •