Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: ZARA TriGREEN miłość od pierwszego spojrzenia

  1. #1

    Domyślnie ZARA TriGREEN miłość od pierwszego spojrzenia

    Dziewczyny,
    zakochałam się , normalnie śni mi się po nocach (naprawdę). Napiszcie proszę dla kogo ta chusta. Czy łatwo się ją wiąże, czy dobra będzie dla nas. Synek 9 kg, wiążemy się jakiś czas hopkiem tkanym.

  2. #2
    Chustofanka Awatar Nezumi
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    290

    Domyślnie

    Ja nie znam się bardzo, ale podzielam Twój entuzjazm. Czekam na 2 chuścioszka ale trigreen to pierwsza chusta jaką zakupiłam na własność. Jest przecudowna. Czeka w rosnącym stosiku na honorowym miejscu.

  3. #3
    Chusteryczka Awatar Stella
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,636

    Domyślnie

    Piękna jest!
    Madzia 10.07.2004, Marcel 1.09.2008, Marek 29.12.2009 i Martynka 1.02.2012 - 1460 gram - 29 tydzień.




    http://monikamnich.blogspot.com/


  4. #4
    Chustomanka
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Poznań/Wronki
    Posty
    793

    Domyślnie

    Miałam tę szmatkę grzecznościowo, po koleżeńsku.

    Jest piękna to fakt!

    Ale trzeba uważać przy wyborze długości, bo jest mocno ścięta i u mnie 4,6 wygląda jak 4,2. Moim zdaniem dość trudno się wiąże na tych ogonach.
    Poza tym środek nie wypada na środku!
    Z tego względu uważam, że nie jest najlepsza dla początkujących, jako pierwsza w życiu chusta.

    Jeśli chodzi o nośność to jestem niestety rozczarowana. Spodziewałam się cudów, a tak naprawdę nosi jak klasyczna bawełna za 1/4 ceny.

    W niczym nie ujmuje jej to jednak urody, to najpiękniejsza tkanina jaką miałam w rękach! I tak jak nie mam zwyczaju rozkładać szmat po kanapach to ta stanowiła piękną ozdobę!
    Weronika (2008) Wojciech (2010) Witold (2013)

  5. #5
    Chustomanka Awatar marlei
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Poole, UK
    Posty
    1,469

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Karolcia Zobacz posta
    Miałam tę szmatkę grzecznościowo, po koleżeńsku.
    Pamietam, mialas ja na spotkaniu jak bylam w Olsztynie, oj tak... cuuuuudowna szmatka to byla no i jest!

  6. #6
    Chusteryczka Awatar ewaibartek
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Bródno
    Posty
    1,540

    Domyślnie

    nosiłam i i jest cudowna,aczkolwiek wkurzajaece jest z tym srodkiem a raczej brakiem i skosy tez masakra,4,2 byłaby super ale nie dociagałam jednego brzegu,poza tym chusta jak marzenie
    Bartek 02.05.2007 Ksawery 07.08.2010 Sara 28.04.2012

  7. #7
    Chusteryczka Awatar belfe
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Polska ;)
    Posty
    2,577

    Domyślnie

    dla mnie to przecudna , super nośna i wiążąca się chusta
    moja waży 11 kg i nie czuje jej cieżaru nawet na długim dystansie
    ost nosiłam w niej chodzac po górach

  8. #8
    Chustofanka Awatar zawsze_zielona
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Dania
    Posty
    352

    Domyślnie

    Nie mam porownania z innymi chustami, bo to moja pierwsza i jak na razie jedyna (czerwone listki do mnie jada) chusta. Na niej uczylam (i nadal ucze sie) wiazac. Nosze 5 tygodniowego niemowlaka. IMO piekna, ale ja kocham zielony, wiec nieobiektywna jestem. Po dwoch praniach i kilku motaniach jest ladnie miekka i (chyba) dobrze sie wiaze.
    Radze uwazac przy pierwszym praniu, bo strasznie sie fafluni i zapaskudzila mi cale pranie. Drugie pranie juz OK.

  9. #9
    Chustoholiczka Awatar Jasnie Pani :)
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Belfast
    Posty
    5,487

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Karolcia Zobacz posta

    Jest piękna to fakt!



    Jeśli chodzi o nośność to jestem niestety rozczarowana. Spodziewałam się cudów, a tak naprawdę nosi jak klasyczna bawełna za 1/4 ceny.
    zgadzam sie calkowicie

  10. #10
    Chustomanka Awatar Mazi
    Dołączył
    Sep 2010
    Miejscowość
    KRK/BCN
    Posty
    909

    Domyślnie

    Triigreen to tez i moja pierwsza chusta i rowniez pokochana od pierwszego wejrzenia Nie mam za bardzo porownania bo to moja pierwsza i jedyna chusta tkana, nosze jeszcze w kolkowej i czekam na Mietka Mnie nosi sie dobrze, do skosow sie przyzwyczailam i nawet polubilam, tylko trzeba uwazac przy wyborze dlugosci, bo tutaj faktycznie przy niektorych wiazaniach moze zdarzyc sie tak, ze jej braknie i trzeba bedzie wiazac sie na nich. ( skosach aj min
    My ja kochamy miloscia wielka
    Ostatnio edytowane przez Mazi ; 23-06-2011 o 11:43

    ​​

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •