Strona 9 z 17 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 180 z 337

Wątek: Pancy silk !

  1. #161
    Chusteryczka Awatar Fusia
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    2,933

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez AMK Zobacz posta
    a co tam kisisz w stosie Fusiu?
    nic niesamowitego
    maki
    girasole2-łąka wiosenna i orchidea
    indio rubinrot
    lniane turkusowo brązowe motyle
    leosia czarnobiałego
    wełniane skowronki
    ninoTS
    rapalu brązowe
    ocean niebieski jedwabny
    japana kaszmirowego
    zare forest
    z rozmiarów5 i6 to tyle do tego grecja 3,1
    kółkowa i pouch i mt
    ale z długich żadna sięnie kisi nosze każda chyba teraz trochr wełenke odstawiłam ale jakbędze dziś chłodno na wieczornym spacerku to i wełne rusze
    jak chcesz coś z tegp pomacac to zapraszam dzecku przy okazji krowy pokażesz
    Ostatnio edytowane przez Fusia ; 13-05-2011 o 19:21
    Żona Damiana. Matka Róży(28.10.2009), Anieli(1.03.2011) i Łucji13.06.2013
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci

  2. #162
    Chustonówka Awatar arkhange1l
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Rosja
    Posty
    13

    Domyślnie

    ile było tych chust

  3. #163
    Chustoholiczka Awatar AMK
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Leśny zakątek Śląska
    Posty
    4,457

    Domyślnie

    Fusia pociągniemy temat poza tym wątkiem
    a stosik masz zacny

    sorry za OT

  4. #164
    demona
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez green_naranja Zobacz posta
    "bitching about something" nie jest jednoznaczne z czyms "gownianym" moja droga ale odsylam cie do slownika.
    Na szczęście moja znajomość inwektyw w angielskim jest zerowa. Poprostu nie używam.
    Za to Twoja obłuda mnie poraża. Podczytujesz, nie wypowiadasz się, a potem lecisz na inne forum krytykować i obrabiać nam tyły. Nie pierwszy raz zresztą. I nie ma tu znaczenia czy słuszna była nasza dyskusja czy nie. A jeszcze dalej idąc - obrażasz dziewczyny, które miały prenensje do Natalii o sprzedaż chust poza sklepem, a sama przyczyniasz się do udowodnienia, że mają racje, publikując zdjęcia szarej jedwabnej Pancy tydzień przed jej wystawieniem w sklepie!!!!
    http://naturalmamas.co.uk/forum/showthread.php?t=115410
    Pewnie nie Ty jedna ją dostałaś, ale tylko Ty nie mogłaś się powstrzymać przed kłapaniem dzibem.

  5. #165
    Chustopróchno Awatar Karusek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12,472

    Domyślnie

    już nic, doczytałam...
    Ostatnio edytowane przez Karusek ; 13-05-2011 o 21:43
    2 + 7 (2005-2018)

  6. #166
    Chusteryczka
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,631

    Domyślnie

    Demona - wdech, wydech i.t.d.
    Nie szarp sobie nerwów, Kobieto
    I dawaj zdjęcia maków w sąsiednim wątku, bo niektórzy nogami przebierają

  7. #167
    Chustoholiczka Awatar rzufik
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    StW
    Posty
    4,873

    Domyślnie

    demoniszcze szkoda nerwów na trolla
    więcej nie napisze bo znowu będzie ze obrażam.. cóż tylko jednej osobie mozna obrażac wszystkich dookoła... ale to przeciez obiektywnie nie jest obrażanie
    :/
    acz dobra wieść jest taka, źe wyjście z tego forum się jednak znalazło. r.i.p.

  8. #168
    Chustofanka Awatar Nagar
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Ukraina
    Posty
    225

    Domyślnie

    Powiem tak, chcie podziekowac Natalii za taki opys sytuacji w sklepie Nati. Jako sprzedawczynka chust Nati w Ukrainie obecne robilam i robie zamowienie w sklepie polskim, ale chust niestety nie dostalam, tylko majla, ze chust juz nie ma. Mam nadzieje, ze teraz juz wszystko wyjasnione (dzieki postu Natalii). Owszem mi klienci pisza rozne niespodzianki - po-raz tak: jaka jestem sprzedawczynia, ze nie moge zamowic chust, dla czego chusty na stronie polskiej tansze od europejskiej wersji, dla czego dla czego.... (sama ja nie w stanie otrzymac chusty, to pokazuje ze nie jest to latwo), ale jestem taka grawca jako wy i nie mam zadnych przywilejów. Przez caly czas jestem w pracy (nie mam zadniego interneta ani komputera) i nie moge dopilnowac wszystki nowosci.
    W jednym zapewniona, ze wprowadzenie nowych technologji dobrze wplyne na prace sklepowa.
    W tej sytuacji widze tylko jedna decyzje:
    nie gniewajcie na mnie dziewczyne, ale dystrybotorki tez musia miec mozliwosc zamowic chusty, ale gra z limitami nie da rady to zalatwic,
    Co zrobilam w tej chwili sama (jest to tylko moje IMO):
    puscilam w swiat chusty, ktorych oczekuja. A to tylko no-cottony/
    Niech kupia ich ani 50 a 100 osob, moze zarobek wyjdzie nie taki duzy, ale wszystcy zostana zadowolone. (moze zrobic no-cottony w roznych wzorkach), jak sadzicie?
    Ostatnio edytowane przez Nagar ; 13-05-2011 o 22:09
    http://naturalno.com.ua/ - sklep internetowy - chusty NATI, LENNYLAMB, ubrania dla karmijacych mam, kosmetyki naturalne
    Liza 12 lipca 2006 roku i Iwanek 16 lutego 2009 roku.

  9. #169
    Chustonówka Awatar psst
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    46

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fusia Zobacz posta
    posiedzisz troche na tym forum też ci zacznie na punkcie chust odbijać ja sie pukałam w głowe poco ludzom chust więcej ni z2-3 a teraz mam ponad10 i nie jest ich za dużo
    ja na szczęście już to przewartościowałam

  10. #170
    Chusteryczka Awatar kanka9
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Gdańsk/Tczew/Szczecin
    Posty
    2,174

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez demona Zobacz posta
    Na szczęście moja znajomość inwektyw w angielskim jest zerowa. Poprostu nie używam.
    Za to Twoja obłuda mnie poraża. Podczytujesz, nie wypowiadasz się, a potem lecisz na inne forum krytykować i obrabiać nam tyły. Nie pierwszy raz zresztą. I nie ma tu znaczenia czy słuszna była nasza dyskusja czy nie. A jeszcze dalej idąc - obrażasz dziewczyny, które miały prenensje do Natalii o sprzedaż chust poza sklepem, a sama przyczyniasz się do udowodnienia, że mają racje, publikując zdjęcia szarej jedwabnej Pancy tydzień przed jej wystawieniem w sklepie!!!!
    http://naturalmamas.co.uk/forum/showthread.php?t=115410
    Pewnie nie Ty jedna ją dostałaś, ale tylko Ty nie mogłaś się powstrzymać przed kłapaniem dzibem.
    Kurcze ta szara mi się bardzo podoba. Tylko troche przykre że nie ma szansy jej zakupić. Widać jak to w życiu są równi i równiejsi ehhh


  11. #171
    Chusteryczka Awatar Pondo
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,352

    Domyślnie

    Wszędzie sa równi i równiejsi, i dlaczego jest tak ,ze póki ktoś sam dostaje spod lady to firma jest OK, a jak już wróg nr 1 tak ma a my nie to już świat jest niesprawiedliwy?
    Reasumując,
    pancy są śliczne, rozeszły się, firmę zainteresowanie przeszło ale nie ma co wylewać żali ani na Natalię- sama napisała że jest forumową twarzą nie właścicielem firmy i na faktach przedstawiła ,ze takiej ilości kobietom nie da się dogodzić, ani na Green co pancy ma i ośmieliła się nawet wkleić jej zdjęcie - toż to przewinienie godne prawdziwego jątrzyciela
    Nie wpisuję się w profil ideologiczny statystycznej chustomatki.

  12. #172
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Irlandia/Galway
    Posty
    2,796

    Domyślnie

    Ech, ja tylko westchne, ze jak czlowiek pracuje, to nie ma nawet szansy ZApolowac, nie mowiac o Upolowaniu Sliczna ta szaro-rozowa. Moge miec tylko nadzieje, ze Nati wypusci takiego no-cottona, ze silki sie znuudza i moze kiedys Pancy trafi do mnie
    A. 02.2010, T. 06.2012

  13. #173
    Chustofanka Awatar elenapogodna
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    w centrum Europy
    Posty
    340

    Domyślnie

    nie polowałam dziś na pancy, dlatego jestem spokojna )))) dziwi mnie jedna rzecz - Natalia pisze że nie wie, który wzór będzie się cieszył powodzeniem, a który nie. mogę zrozumieć, że ona nie ma czasu na pilnowanie chustożycia światowego, ale dlaczego nie mogą to inni dla niej robić? przecież jest sprzedawca rosyjski, ukraiński, angielski... dlaczego nie zawiadomią firmę, czego chcą mamy? nie za bardzo czytam tbw ani nm, ale tam to pewnie też omawiają - co się podoba, co nie. w rosyjskich chustowspólnotach internetowych to robią na pewno. wydaje mi się że żeby spredawać dobrze, trzeba wiedzieć, co chcą kupować. dla mnie to bardzo dziwnie brzmi, że w NATIBABY nie wiedzieli, że alaska z bambusem nie sprzeda się, natomiast pancy z jedwabiem serwer powali. dlaczego ja to wiedziałam, a Natalia nie?
    Moje kochane dziewczynki - Marta (18.09.2006) i Agłaja (06.08.2010)

  14. #174
    Chustomanka Awatar marushka
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    ciągle w drodze (poznań-wawa)
    Posty
    1,402

    Domyślnie

    Kapitalizm to kapitalizm- Natalia może sprzedawać swoje chusty jak chce, komu chce i za ile chce. Dla mnie takie akcje jednak służą sztucznemu nakręceniu popytu i są niesmaczne ( tak, pewnie dlatego, że nie należę do równiejszych...). Szkoda bo natka to była moja pierwsza chusta a teraz w stosie nie mam żadnej... i nie mam ambicji czatować na kolejne lymyty. Ces't la vie
    Mery&Mariu->Fifi&Lilu
    http://www.dpp.warszawa.pl/

  15. #175
    Chusteryczka Awatar macierzanka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    2,436

    Domyślnie

    Ja tez uważam, że służyć ma to podkręcaniu rynku.
    Strategia podobna do didkowej.
    Kiedy wiedziałyśmy wcześniej, jakie będą chusty, kupowałyśmy je z rozsądkiem.
    Natomiast krótkie serie, wypuszczane w tajemniczych okolicznosciach idą na pniu. Nikt nie zastanawia się: co to za chusty, czy są nośne, ,ładne, cienizny czy warto je kupić. Wszystko sprzedaje się w mgnieniu oka.



  16. #176
    Chustonówka
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    1

    Domyślnie

    Natalia, I'd like just to support you. It seems Natibaby has got a new level at the wrap-market so there were some scrape as we could see yestarday. I hope all troubles will be solved as soon as possible so you can please us of new gorgeous wraps.
    I think wraps are for pleasure not for bad blood.

    I wonder if wraps manufacturers in Russia where I am from could reach such level ever
    Congrats to Poland for Natibaby with such crazy success
    Ostatnio edytowane przez Lizl ; 14-05-2011 o 10:07

  17. #177
    Chustofanka Awatar Nagar
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Ukraina
    Posty
    225

    Domyślnie

    Dziewczynki, mi to wydaje, ze paski zawsze kupuje kobiety nieprzyzwyczajone do chust (jako pierwsza chuste, a nie chustofanki), za limitami pilnuje inna klasa chustomatus lub kolekcjonerki. One rozliczaja tylko ilosc chust i mieszanke (wedlug tego i licze limita). Wg firma w stane zadowolnic obie klasy. Oprocz dystrybotorek rosyjskich i ukrainskich sa amerykanskie i angelskie (nie mowiaz nadal o Niemcach, Wlochach..) nie uda pilnowac za kazda opinia nawet w technicznym ukladzie. Firma zorientowana na rynek, jaki najwecej sprzedaje tych chust. I w tym wyjdzie sukses firmowy.
    Paski napewno najlepsze sprzedaja w Polsce, i limity w calym swiecie.
    http://naturalno.com.ua/ - sklep internetowy - chusty NATI, LENNYLAMB, ubrania dla karmijacych mam, kosmetyki naturalne
    Liza 12 lipca 2006 roku i Iwanek 16 lutego 2009 roku.

  18. #178
    Chustofanka Awatar pauladuch
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Kartuzy
    Posty
    492

    Domyślnie

    Ech te wszystkie dyskusje to wylewanie słów na próżno. Czy kiedykolwiek coś wynikło z takiej zaciętej dyskusji?
    Ale pancy podoba mi się coraz bardziej. Myślicie że będzie szansa nabycia jej z drugiej ręki za przyzwoitą cenę?
    Moje pierwsze szczęście: Karolinka 21.08.2004
    Szczęścia nigdy za wiele: Dominiczka 17.10.2010 i Staś 20.03.2013


  19. #179
    demona
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pauladuch Zobacz posta
    Ech te wszystkie dyskusje to wylewanie słów na próżno. Czy kiedykolwiek coś wynikło z takiej zaciętej dyskusji?
    Owszem, po ostatniej dyskusji na temat sposobu sprzedaży, uległ on całkowitej zmianie. Co też się nie spodobało

  20. #180
    Chustonówka Awatar psst
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    46

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nagar Zobacz posta
    Dziewczynki, mi to wydaje, ze paski zawsze kupuje kobiety nieprzyzwyczajone do chust (jako pierwsza chuste, a nie chustofanki),za limitami pilnuje inna klasa chustomatus lub kolekcjonerki. O
    Elita!...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •