Strona 7 z 17 PierwszyPierwszy 123456789101112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 140 z 337

Wątek: Pancy silk !

  1. #121
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2007
    Miejscowość
    Wolomin-city
    Posty
    2,635

    Domyślnie

    ja nie byłam zachwycona jak okazało się, że opłacone już przeze mnie beżowo-zielone jaskółki odfrunęły w wirtualny niebyt, ale nie popchnęło mnie to do rzucania focha na Natalię i całe NATI. Mam za to nadzieję, że gdzieś na świecie są te moje i uda mi się je zdobyć (mając na zbyciu czerwone ).

  2. #122
    Chustoholiczka Awatar Aksamitka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    5,356

    Domyślnie

    Problemem jest to,że nawet mając wolę kupna i czas żeby usiąść do komputera jest 5-10 minut na obejrzenie i kupno.Albo mniej i wcale jak się coś zawiesi. Chust jest tak bardzo mało? Też chciałabym no-cottona-i to jeszcze wybrać kolor Nie wiem jak to zrobić Chcę kupić choć jednego w tym sezonie-za rok już nie będę nosić...Może rzeczywiście więcej utkać,bo jest zainteresowanie,albo zebrać zamówienia podając kilka szczegółów? Zamówienia najlepsze z punktu widzenia klienta . Albo ankieta-który wzór się podoba...choć wiem,że co innego wyobrażenie, a co innego chusta w realu i mogą być duże wahania.Jednak na no-cotton jest chyba duże zapotrzebowanie Natalio wymyśl coś
    Ostatnio edytowane przez Aksamitka ; 13-05-2011 o 14:30

  3. #123
    Chustomanka Awatar Natalia
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,181

    Domyślnie

    No-cottonów planujemy więcej niż w zeszłym roku, więc mam nadzieję, że nerwów nie będzie.
    www.natibaby.pl - produkcja chust NATI, NATI Ring i in.


  4. #124
    Chustoholiczka Awatar modrooczka
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,853

    Domyślnie

    Też postuluję zmianę strategii. Na no cottona mam wielką ochotę, ale niemożliwe jest dla mnie polowanie na chusty w godzinach pracy. Dlatego dzisiejsze też dopiero teraz obejrzałam na fotkach. Ładne

  5. #125
    Chustoholiczka Awatar Aksamitka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    5,356

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Natalia Zobacz posta
    No-cottonów planujemy więcej niż w zeszłym roku, więc mam nadzieję, że nerwów nie będzie.
    Bardzo się cieszę Zaczynam zbierać kasę

  6. #126
    Chustomanka Awatar martuszka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,134

    Domyślnie

    Chusta śliczna, kolor bardzo mój ja chcę takiego no cottona

    A widzieliście Chustę Jezioro Łabędzie?

  7. #127
    Chusteryczka Awatar Fusia
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    2,933

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qmpeela Zobacz posta
    Zapewne się mocno narażę, ale Tu masz 100% racji, zawsze co złe to po kątach, a tu cacy cacy tylko.
    a potem jak sie nawarstwi to wybucha i wszystkim jest albo przykro albo są zniesmaczeni
    kurcze społeczność tego forum to ludzie dorośli powinnysmy umieć rozmawiać również jak nie jest cacy cacy a nie chować głowy w piasek (oczywiscie szanując się nawzajem)

    Cytat Zamieszczone przez MonikaK Zobacz posta
    Wydaje mi się , że delikatnie przesadziłaś. Po pierwsze Natalia nie jest FIRMĄ, firma NALEŻY do jej Męża. To w jaki sposób inwestują (ryzykują) pieniądze to ICH SPRAWA. Więc nikt nie może mieć pretensji że danych chust było za mało, za dużo.
    Wszędzie MOŻE się zdarzyc, że zabraknie towaru. Sklep internetowy jest zawsze w jakiś sposób ograniczony, ma określone możliwości techniczne, nie zawsze zdąży "ściągnąć z półki" towar.
    Firma Natibaby nie zrobiła nic niezgodnego z prawem, więc nie wiem skąd podkreślenie że odpowiadają za to prawnie
    Wypowiedź Natalii na pewno świadczy o poszanowaniu klienta.
    Jestem w szoku...
    Owszem Natalia nie jest firmą ale firma jest jej męża,dodatkowo Natalia często reprezentuje tu na forum Firme NATIBABY a imie ma Natalia które kojaży się z nazwą firmy jej męża,poza tym Natalia bardzo do siebie i emocjonalnie podchodzi do krytyki firmy Natibaby (światczy to o jej zaangażowaniu )więc niedziwi mnie utozsamianie Natalii z firmą
    proponuję jednak krytykując działania firmy pisać pełną nazwe NATIBABY mozemy wsiadac na firme ale nie wsiadajmy na Natalie
    niewiemcz zrozumiale napisałam o co mi chodzi
    Żona Damiana. Matka Róży(28.10.2009), Anieli(1.03.2011) i Łucji13.06.2013
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci

  8. #128
    Chusteryczka Awatar Fusia
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    2,933

    Domyślnie

    jak wyglada?to jezioro łabędzie
    Żona Damiana. Matka Róży(28.10.2009), Anieli(1.03.2011) i Łucji13.06.2013
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci

  9. #129
    Chustoholiczka Awatar aginia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,139

    Domyślnie

    Dziewczyny, sorry ale po co te nerwy! Gdyby na świecie była tylko jedna firma produkująca chusty i od tego czy się ją kupi zależałoby czy bedzie się nosić dziecko to rozumiem ale większość ma juz zapewne mniejsze bądz większe stosiki i kupno nowej jest kwestią spełniania marzeń bądz jak niektóre same przyznają chustouzależnienia Przecież pieniądze odzyskacie, no a że się chciało a nie wyszło.... zdarza się Więcej luzu, to tylko chusty ( wiem, wiem ale popatrzcie na to z pewnego dystansu) a nie lekarstwo dla chorego dziecka
    Kuba - 2004, Jaś -2006, Franio -2011 i Józio 2014

  10. #130
    Chustomanka Awatar martuszka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,134

    Domyślnie

    Jest info w reklamie

  11. #131
    Chustoguru
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    7,056

    Domyślnie

    Mnie się podoba. Super zdjęcia ktoś linkował w wykonaniu green. IMO jedna z ciekawszych chust sezonu.

  12. #132
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2007
    Miejscowość
    Wolomin-city
    Posty
    2,635

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fusia Zobacz posta
    jak wyglada?to jezioro łabędzie
    ja na stronie sklepu znalazłam tylko pustą kategorię :/

    Edit: już zobaczyłam w Reklamie.

  13. #133
    Chusteryczka Awatar Fusia
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    2,933

    Domyślnie

    w anglojęzycznym sklepie natibaby są
    ale to nie te moje-myślałam ze moje utkali bo ja wzorek z łabędziami zaprojektowałam ale to nie te moje były inne jeden przy drugim
    Żona Damiana. Matka Róży(28.10.2009), Anieli(1.03.2011) i Łucji13.06.2013
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci

  14. #134
    Chustoholiczka Awatar Aksamitka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    5,356

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Stivel Zobacz posta
    ja na stronie sklepu znalazłam tylko pustą kategorię :/

    Edit: już zobaczyłam w Reklamie.
    Nie mogę znaleźć Reklamy-gdzie to jest?

  15. #135

  16. #136
    Chustoholiczka Awatar Aksamitka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    5,356

    Domyślnie

    Już wiem o jaką Reklamę chodzi Dziękuję Amparo.

  17. #137
    demona
    Guest

    Domyślnie

    Czy mi się zdaje, czy ktoś nas obraża na TBW??
    http://www.thebabywearer.com/forum/s...me-*Pancy-Silk*

    post 45
    Zacytuję
    It`s funny how things like that release all that`s nasty in some people!
    Not here ladies, you`re classy!

    But I wonder if the same amount of b******g happens after some super LE of Didy on SuT

  18. #138
    Chusteryczka Awatar Pondo
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,352

    Domyślnie

    Ale reasumując, nie ma szans Natalio na "dodrukowanie" szaro rózowych pancy silków?
    Nie wpisuję się w profil ideologiczny statystycznej chustomatki.

  19. #139
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    London, UK
    Posty
    1,436

    Domyślnie

    a czujesz ze to o tobie? czy tak linkujesz zeby sie utwierdzic w poczuciu przynaleznosci do wspolnoty?

    faktem jest, ze takiego wieszania psow na osobie czy firmie nie spotyka sie nigdzie indziej, no a ten watek jest tego dobitnym przykladem.

    p.s. mozesz wziac udzial w dyskusji TAM, skad to zalinkowalas, chyba ze sie czegos obawiasz. ja rozumiem, ze tu tak swojsko i jest z kim sie zebrac do kupy...wiadomo!

    i nie martw sie, TUTAJ ja dyskutowac nie bede, jestem na etapie zabierania zdjec i kontaktow i znikam (ku uciesze wielu na pewno; serio, jesli chcesz o tym pogadac, zapraszam na inne forum, gdzie sie ludzie nie "obrazaja", a raczej nie klikaja maniakalnie z donosami do modow (ktorzy tez sie "obrazaja").

  20. #140
    demona
    Guest

    Domyślnie

    Cześć Green
    Patrz, piszę "nasty" a Ty sie pojawiasz, ciekawe.....
    Ostatnio edytowane przez demona ; 13-05-2011 o 15:54

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •