Strona 5 z 17 PierwszyPierwszy 1234567891011121315 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 337

Wątek: Pancy silk !

  1. #81
    Chusteryczka
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    ROD Pokój
    Posty
    2,107

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pauladuch Zobacz posta
    Ciekawe jakby to wyglądało gdyby w ten sposób maki wypuścili...
    Maki to taki limit, że więcej jest tych chust niż standardów Tak szybko by nie zniknęły.

  2. #82
    Chusteryczka Awatar Fusia
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    2,933

    Domyślnie

    dodatkowo dzisiejsza nowoścnaprzykład znikneła w jednej chwili to ile ich było 200-300a maków jest zrobionych za dużo bo są minima produkcyjne i w dodatku o tyle za duzo ze polecą poza forum nie chce się czepiać bo nas fajnie rozreklamują ale zaczynam sie gubić jak to jest z tymi minimami
    Żona Damiana. Matka Róży(28.10.2009), Anieli(1.03.2011) i Łucji13.06.2013
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci

  3. #83
    Chustoholiczka Awatar Filippa
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Opole/Katowice
    Posty
    3,410

    Domyślnie

    No właśnie mi to chodzi po głowie. Zawsze się mówiło, że jak tkają jakiś wzór to jest go określona ilość. Ale nie tak mała, żeby między odświeżaniami strony zniknęło wszystko! To chodzi coś spod lady, czy nie
    Roch 09.07.2010, Leon 20.05.2013 i Tola 05.01.2015

  4. #84
    Chustoholiczka Awatar Filippa
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Opole/Katowice
    Posty
    3,410

    Domyślnie

    Widziałyście?
    Jeszcze raz bardzo przepraszamy za sytuację jaka dzisiaj powstała. Nie spodziewaliśmy się, że te chusty będą cieszyć się takim zainteresowaniem (nasz sklep zdecydowanie też się tego nie spodziewał ). W związku z tym, utkamy no cottona we wzorze Pancy. kolor będzie na pewno inny. Osoby, które złożyły dzisiaj zamówienie jako pierwsze będą poinformowane kiedy chusta będzie gotowa do sprzedaży.

    W ten sposób to o no-cottonie to teraz sobie można tylko pomarzyć!
    Roch 09.07.2010, Leon 20.05.2013 i Tola 05.01.2015

  5. #85
    Chusteryczka Awatar Fusia
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    2,933

    Domyślnie

    pewnie chodzi z pod lady tylko na jakiej zasadze-żeby sie załapać
    Żona Damiana. Matka Róży(28.10.2009), Anieli(1.03.2011) i Łucji13.06.2013
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci

  6. #86
    Chustoholiczka Awatar brikola
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    3,607

    Domyślnie

    z tego co wiem sytuacja na rynku chustowym jest trochę nieciekawa odkąd pojawiło się dużo samoróbek na allegro-wiadomo, ludzie kupują bo tanio :/ być może stąd ta strategia...

    myślę,z e jeśli komuś baaardzo zależy na danej chuście to być może udało by się napisać do Natalii i jakoś indywidualnie zamówić?

    choć rzeczywiście szkoda jak sie chusta spodoba bardzo a tu nie ma jak kupić :/

  7. #87
    Chusteryczka Awatar Fusia
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    2,933

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Filippa Zobacz posta
    Widziałyście?
    Jeszcze raz bardzo przepraszamy za sytuację jaka dzisiaj powstała. Nie spodziewaliśmy się, że te chusty będą cieszyć się takim zainteresowaniem (nasz sklep zdecydowanie też się tego nie spodziewał ). W związku z tym, utkamy no cottona we wzorze Pancy. kolor będzie na pewno inny. Osoby, które złożyły dzisiaj zamówienie jako pierwsze będą poinformowane kiedy chusta będzie gotowa do sprzedaży.

    W ten sposób to o no-cottonie to teraz sobie można tylko pomarzyć!
    a co jak ktoś niechce noncotona tylko jedwab i to taki też bez sensu a ja nawet na stronce natilinka do pancy niemam
    Żona Damiana. Matka Róży(28.10.2009), Anieli(1.03.2011) i Łucji13.06.2013
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci

  8. #88
    Chustoholiczka Awatar Filippa
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Opole/Katowice
    Posty
    3,410

    Domyślnie

    Brikola, Demona próbowała i pewnie nie tylko Ona i się nie dało.
    Roch 09.07.2010, Leon 20.05.2013 i Tola 05.01.2015

  9. #89
    Chustopróchno Awatar Karusek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12,472

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez brikola Zobacz posta
    z tego co wiem sytuacja na rynku chustowym jest trochę nieciekawa odkąd pojawiło się dużo samoróbek na allegro-wiadomo, ludzie kupują bo tanio :/ być może stąd ta strategia...

    myślę,z e jeśli komuś baaardzo zależy na danej chuście to być może udało by się napisać do Natalii i jakoś indywidualnie zamówić?

    choć rzeczywiście szkoda jak sie chusta spodoba bardzo a tu nie ma jak kupić :/
    właśnie o to chodzi, że już się nie da Dokładnie z pancy miałam z koleżanką taką sytuację
    2 + 7 (2005-2018)

  10. #90
    Chusteryczka
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    ROD Pokój
    Posty
    2,107

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Filippa Zobacz posta
    W ten sposób to o no-cottonie to teraz sobie można tylko pomarzyć!
    Może będzie kilka...mam nadzieję. Kryzys na rynku bawełny, a to no-bawełna Ja myślę, że oni już mają utkaną tą pancy, tylko czekają taktycznie z no-cottonami.

  11. #91
    Chustoholiczka Awatar Filippa
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Opole/Katowice
    Posty
    3,410

    Domyślnie

    Eee tam taktycznie. Wszystkie limity schodzą na pniu. Z no-cottonem żadnej strategii nie muszą mieć i tak pójdzie szybciej niż się pojawi.
    Roch 09.07.2010, Leon 20.05.2013 i Tola 05.01.2015

  12. #92
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    326

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fusia Zobacz posta
    a co jak ktoś niechce noncotona tylko jedwab i to taki też bez sensu a ja nawet na stronce natilinka do pancy niemam
    o właśnie - ja to samo. Miałam pytać czy to ściągają jak już nie ma, czy w jakiś specjalny sposób to się kupuje?

  13. #93
    Chustoholiczka Awatar aginia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,139

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fusia Zobacz posta
    net mi padł a polowałam na cos różowego
    dobrze ze to jedwab a nie naturalny bambus bo bym płakała!!!!

    powiem że ta pancy jasno zielona z różem coś jak zara fresch tylko bledsze ciut ciut plus róż jak w ten nowej pancy z naturalnym bambusem i kupie choćbym miała nerke sprzedać
    polityka natibaby żeczywiście coraz mniej fajna jest -niedługo zrobią stronke tylko po angielsku bo poco 2 języki
    Była jakoś zielona z różem???
    Kuba - 2004, Jaś -2006, Franio -2011 i Józio 2014

  14. #94
    Chustomanka Awatar Natalia
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,181

    Domyślnie

    Dziewczyny, bardzo Was przepraszam za historię z serwerem. Nie mieliśmy nigdy takiej sytuacji, żeby zainteresowanie było tak duże, że serwer się nam zawiesił i żebyśmy nie byli w stanie sami niczego zmienić na naszej stronie.

    Odkąd pamiętam to polskie mamy miały niższe ceny na chusty, więc na pewno nie jesteście dyskryminowane. Jest dokładnie odwrotnie.

    Chciałabym kilka spraw wyjaśnić. Po pierwsze na polskiej i angielskiej stronie były dzisiaj wystawione te same chusty. Schodziły w ułamkach sekundy, więc w którymś momencie w wersji polskiej i angielskiej sklepu nie było tego samego.

    Przyszło tak dużo maili, że cała firma została postawiona w stan gotowości i Marta się bardzo zestresowała. Musi odpowiedzieć na kilkadziesiąt maili w godzinę. Z pośpiechu nie dopisała słowa „Przepraszam” w wypowiedzi na FB, ale w wysyłanych mailach wszystkich przeprasza.

    Nie spodziewałyśmy się tak dużego zainteresowania. Tego nigdy tak naprawę nie możemy przewidzieć. Lubię wprowadzać nowe wzory, ale to trochę ryzykowne, bo nigdy nie wiadomo, czy innym chusta też się spodoba, a w każdy wzór to spora inwestycja finansowa. Wczoraj np. wystawiłyśmy w ten sam sposób ( za zapowiedzią na FB) chusty z wiskozą bambusową i sprzedała się 1 sztuka. Nie jesteśmy generatorami samych sukcesów, wiele z nowości leży u nas potem latami. Zainteresowanie chustami jest bardzo nierównomierne w czasie. Trudno dostosować do niego możliwości kadrowe. Czasami miesiącami patrzymy w sufit, a są miesiące, kiedy następuje jakiś zryw i nie ma kiedy zjeść obiadu.

    Próbujemy różne sposoby wystawiania nowości i tam, gdzie zainteresowanie przerasta możliwości, to nie ma dobrej metody. Kiedy była zapowiedź na forum, to wyszła awantura, kiedy nie było żadnej zapowiedzi, tylko chusty były w sklepie, to były pretensje, że mamy za granicą wcześniej zauważyły i nie starczyło chust dla mam z Polski. Teraz próbujemy metodę zapowiedzi na FB z dokładną godziną, żeby wszyscy mieli równy dostęp do informacji, ale to też nie jest doskonała metoda.

    Dementuję informację, że nowych chust mamy „sztuk 4”, bo tyle widać w sklepie. Odkąd mamy nową stronę (kilka miesięcy) mój Tomek intensywnie szuka nowego systemu sklepu internetowego, ale to trwa i będzie trwać. Potrzebujemy dość skomplikowany sklep i okazuje się, że to nie takie proste. Obecny sklep ma wiele wad, m.in. gubi linki (co często widzicie), ale jego najpoważniejszą wadą jest to, że nie ma wspólnego „magazynu” tego samego produktu dla różnych wersji językowych. Jeśli coś schodzi w wersji polskiej, w wersji angielskiej nadal widnieje jako dostępne. Poza tym zamówienia składają także dystrybutorzy. To dlatego zawsze wpisujemy niewielką ilość chust w sklepie jako dostępnych i najwyżej potem dodajemy je ponownie.

    Po zamówieniu chust wiele osób później zmienia zdanie – kupuje inną długość albo zmienia model. To dlatego czasami pojawiają się wolne dodatkowe sztuki jak dziś (Pancy z zielenią).

    Nie planowaliśmy no-cottonów w wzorze Pancy, ale po dzisiejszej historii zdecydowaliśmy się na zmianę planów i utkamy też trochę takich chust. Osoby, które teraz kupiły Pancy, której zabrakło, będą poinformowane o możliwości zakupu wcześniej mailowo, żeby jakoś im wynagrodzić to zamieszanie. Nie mogę zagwarantować, że kolor się spodoba, ale przynajmniej nie będą się musiały stresować, że dla nich zabraknie.

    Chciałabym tylko jeszcze dodać, że rzadko bywam na forum z powodów czasowych, a nie z powodu „obrażenia się” czy czegoś takiego (padały takie sugestie). Fora internetowe nigdy nie były dla mnie samym miodem, więc wątki dyskusyjne to dla mnie norma, do której jestem przyzwyczajona. Fora chustowe (w tym ja) przeszły przez naprawdę ciężkie chwile, więc obecna atmosfera pomimo trudnych momentów to dla mnie relaks. Nie obraziłam się wtedy, tym bardziej nie mam powodów do tego teraz.

    Firma Natibaby należy do mojego męża. Chusty są moją pasją, więc mu trochę pomagam, ale ja pracuję na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu jako wykładowca i mam w tym roku dwa etaty godzin wykładowych. Często, kiedy chusty były wystawiane albo działo się coś na forum, gdzie moja wypowiedź byłaby pomocą, ja byłam po prostu poza firmą (i domem) i nawet nie wiedziałam, jakie chusty, kiedy i jak były wystawiane. Mamy zasadę z mężem, że po pracy do wieczora nie siadamy do komputera, spędzamy czas tylko z dziećmi. Od czasu moich poronień i ostatnich wyników badań nie wolno mi też siedzieć na forum po nocach (jak to robiłam w przeszłości). Zaburzenia hormonalne są efektem nieprawidłowego funkcjonowania przysadki mózgowej. Jedyne poza braniem leków, co można zrobić, to dużo spać.

    Wiem, że było Wam trochę łatwiej z zakupem chust Natibaby, kiedy mogłam być tu częściej. Pomimo że nie piszę tak często i niemal w ogóle nie chodzę na spotkania chustowe, to naprawdę niczego nie straciłam z życzliwości do Was.
    www.natibaby.pl - produkcja chust NATI, NATI Ring i in.


  15. #95
    Chustoholiczka Awatar Lotna
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    Ballycanew, IRL
    Posty
    3,773

    Domyślnie

    Ja chciałam tylko dodać że ten silk jest przecudowny
    Anto 25.08.2008
    Zosia 24.10.2011
    Fasolka Listopad 2019

  16. #96
    Chustoholiczka Awatar Liv
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Wieś zwana Warszawą, zielone Powiśle
    Posty
    4,318

    Domyślnie

    dzięki, że napisałaś Natalio, to dużo tłumaczy
    Mama Zosi (XII.2008), Drobinki [*] i Maksa (V.2012)

    Pochłonęło mnie życie,
    więc w wirtualnym niebycie
    pozostaję do odwołania.



  17. #97
    Chustoguru Awatar Olapio
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    7,907

    Domyślnie

    To ja chcialam powiedziec ze mi sie bardzo podobaja zapowiedzi na FB
    Daje rowne szanse wszystkim

  18. #98
    Chustoholiczka Awatar aliona
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    mieszkam w Łodzi, gdzie nawet bieganie psom szkodzi
    Posty
    4,268

    Domyślnie

    było mi bardzo miło przeczytać Twój post Natalio
    kiedy wszystko jest jasne atmosfera robi się o wiele lepsza. jak ludzie nie wiedzą o co chodzi, to snują domysły i wyłażą jakieś nieporozumienia.
    trzymam kciuki za firmę i Wasze życie osobiste
    pani profesor
    złotowłosa i trzy misie
    <3 <3 <3

  19. #99
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    326

    Domyślnie Natalio

    moim zdaniem jesteś FIRMĄ a nie amatorką i bierzesz za to pieniądze i to niemałe i odpowiadasz za to prawnie.To nie jest zabawa i tłumaczenie.Ja oczekuję ze strony FIRMY powagi i poszanowania klienta

  20. #100
    Chusteryczka
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    2,613

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rrkwiatki Zobacz posta
    moim zdaniem jesteś FIRMĄ a nie amatorką i bierzesz za to pieniądze i to niemałe i odpowiadasz za to prawnie.To nie jest zabawa i tłumaczenie.Ja oczekuję ze strony FIRMY powagi i poszanowania klienta

    Biznes to biznes.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •