Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy 1234567
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 130

Wątek: Praca magisterska...Pomożecie?

  1. #121
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    miasto
    Posty
    4,457

    Domyślnie

    alleeeee wapno z niej

  2. #122
    Chustomanka Awatar kundzia
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Bydgoszcz/Fordon/docelowo Maksymilianowo :)
    Posty
    810

    Domyślnie

    pania - dokładnie! wapno, które nie przyjmuje do wiadomości innych metod wych., niż te które sama stosowała. babka ma podejście, że chusta to coś złego, że albo kaleczy dziecko albo psuje relacje z mężem...tzn. tak się jej wydaje...

    szczerze, nie chce mi się kombinować, żeby potem mieć pod górkę.
    Ania, mama Gabrysia (11.08.2010)

  3. #123
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    miasto
    Posty
    4,457

    Domyślnie

    eee, nie ma sensu. Ja tez bym tak zrobila jak Ty. Nudny temat bo nudny, trudno, napiszesz, zaliczysz i z glowy! powodzenia!

  4. #124
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    kundzia - O matko... Co za baba z tej promotorki! Kolejna mądrala z klapkami na oczach... A wystarczy tak niewiele - POCZYTAĆ!!! Świetnych profesorów mamy, nie ma co... I się dziwią, że nauka polska to fikcja... Ech!

    Swoją drogą, ciekawe, jak ona wydedukowała, że chusta może izolować kobietę od mężczyzny . Rozumiem, że wózek zbliża, tak? Można wspólnie pchać, czy jak?

  5. #125
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    3,704

    Domyślnie

    mój promotor na szczęście tylko się załamał gdy usłyszał mój temat i skomentował, że porywam się z motyką na słońce ale, że on chce to zobaczyć

    szkoda, że Twoja taka nie jest

  6. #126
    Chustoguru Awatar mmadzik
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    7,766

    Domyślnie

    kundzia - spokojnie
    Ja wybrałam sobie temat ciekawy i ambitny, z dużą ankietą, itp. Promotor na początku się wahał, ale się wciągnął. No i co? Ledwo się wyrobiłam w terminach, co się namęczyłam to moje i tylko zazdrościłam koleżankom, które pisały na nudne, ale proste teoretyczne tematy. Także luz - może nikt Cię specjalnie nie doceni naukowo, ale za to spokój masz, czasu wolnego więcej i dzieckiem się można spokojnie zająć

  7. #127
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    2,865

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kundzia Zobacz posta
    no i nie klepnęła

    przperaszam, że nie odzywałam się, ale sesja na głowie :/

    generalnie pani prof. gdy usłyszała temat bardzo się zdziwiła. najpierw stwierdziła, że to pewnie nie zdrowe dla dzieci takie noszenie w chustach, bo przecież w łóżeczku dziecko leży to ma plecy wyprostowane a tu takie skulone...wytłumaczyłam

    no ale potem zaczęła wymyślać, że może lepiej sprawdzić nie osobowość mam chustujących tylko rozwój tych dzieci (oczywiście znowu pod katem patologii), a ja uświadomiłam szanowną panią prof. że badanie będzie robione internetowo, a badanie rozwoju kilkumiesiecznych dzieci mozliwe jest face to face, poza tym moja grupa badawcza rozrzucona jest po kraju...

    ale...potem moja promotorka stwierdziła, że może lepiej zbadać obraz ciała i relacje z partnerem matek noszących w chustach...no bo przecież taka chusta może być próbą odsunięcia mężczyzny od kobiety, odizolowania się jej od roli kobiety...itd...szkoda gadać.

    promotorki już nie zmienię. pozostaje mi stary temat o relacjach społ. w grupie rówieśniczej :/ trochę nudny, ale po woli wychodzę z założenia, że wezmę bezproblemowy, nudny temat, napiszę, obronię się i mam mgr. potem mogę robić co tylko chcę.

    OGROMNIE DZIĘKUJĘ ZA DOBRE CHĘCI! JESTEŚCIE KOCHANE!
    Pani promotorka ma chyba problemy w relacjach z najbliższym mężczyzną
    Przepraszam, nie mogłam się powstrzymać

  8. #128
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    miasto
    Posty
    4,457

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mmadzik Zobacz posta
    kundzia - spokojnie
    Ja wybrałam sobie temat ciekawy i ambitny, z dużą ankietą, itp. Promotor na początku się wahał, ale się wciągnął. No i co? Ledwo się wyrobiłam w terminach, co się namęczyłam to moje i tylko zazdrościłam koleżankom, które pisały na nudne, ale proste teoretyczne tematy. Także luz - może nikt Cię specjalnie nie doceni naukowo, ale za to spokój masz, czasu wolnego więcej i dzieckiem się można spokojnie zająć
    mysle, ze ona po pierwsze zaklada, ze mamy tylko i li jedno dziecko, ktore wylacznie mama nosi
    w dodatku pewnie 24 h na dobe
    dobra, schodze z niej...

  9. #129
    Chustomanka Awatar anasta
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    782

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pat007 Zobacz posta
    Swoją drogą, ciekawe, jak ona wydedukowała, że chusta może izolować kobietę od mężczyzny .
    Z pasem cnoty jej się pewnie skojarzyło .

    kundzia, może to i lepiej, że promotorka nie zaakceptowała twojego tematu. Z tego, co piszesz, ona już z góry wie, co ci ma wyjść z badań, pewnie i tak robiłaby problemy. Oczywiście, o wiele przyjemniej jest pisać magisterkę na temat, który cię pasjonuje, ale na pewnym etapie pisania ma się dość nawet najbardziej ulubionego tematu

  10. #130
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    miasto
    Posty
    4,457

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez anasta Zobacz posta
    Z pasem cnoty jej się pewnie skojarzyło .

    kundzia, może to i lepiej, że promotorka nie zaakceptowała twojego tematu. Z tego, co piszesz, ona już z góry wie, co ci ma wyjść z badań, pewnie i tak robiłaby problemy. Oczywiście, o wiele przyjemniej jest pisać magisterkę na temat, który cię pasjonuje, ale na pewnym etapie pisania ma się dość nawet najbardziej ulubionego tematu
    dokladnie, moze dobrze, ze tak wyszlo

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •