Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 34 z 34

Wątek: "bo nie ma wózka" :-)

  1. #21
    Chustofanka
    Dołączył
    Sep 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    232

    Domyślnie Re: "bo nie ma wózka" :-)

    A ja mam szczęście do innych komentarzy, jeżeli coś ktoś mówi to raczej, że wygodniej mi bo nie mam wózka
    Szczególnie jak wchodzę do przedszkola i innym mamom trzymam drzwi, albo na placu zabaw jak chodzę ze starszą córką, bo u nas jest piasek na placu zabaw i z wózkiem bardzo ciężko się chodzi. Może zaczną brać ze mnie przykład?
    Mam siedem córek, noszę najmłodszą, Zosię (27.12.2007).

  2. #22
    Chusteryczka Awatar kobra
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Chicago
    Posty
    1,850

    Domyślnie Re: "bo nie ma wózka" :-)

    Cytat Zamieszczone przez hanti
    biedne moje dziecko nawet porządnej gondoli nie ma i jeszcze nawet w wózku nie leżała...
    boj sie Boga, Hanti, kto to widzial takie rzeczy wyprawiac!!!
    Nothing you become will disappoint me;
    I have no preconception that I'd like to see you be or do.
    I have no desire to foresee you, only to discover you.
    You cannot disappoint me.


    Aska - mama Kajetana (19.10.2007)

  3. #23
    Chustoholiczka Awatar calineczka
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    100km od Torunia i 100km od 3Miasta
    Posty
    3,250

    Domyślnie Re: "bo nie ma wózka" :-)

    Cytat Zamieszczone przez hanti
    biedne moje dziecko nawet porządnej gondoli nie ma i jeszcze nawet w wózku nie leżała...
    Hanti! i JAK Wy żyjecie?!?

  4. #24
    Chustonoszka
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    66

    Domyślnie Re: "bo nie ma wózka" :-)

    Flotka napisała
    Nie kumam: dlaczego Wasze dzieci nie mogą ssać kciuka w chuście? Moje zasypia tylko z kciukiem. A ostatnio: tylko z kciukiem i tylko w chuście. I chusta mu w ogóle w tym nie przeszkadza. Tylko troszkę luzik mu zostawiam na górnej krawędzi, żeby sobie łapkę mógł do dzioba włożyć.
    myślę że jak dziecko ma 4miesiące i samo nie siada (a nawet nie siedzi) to rączki musza bys schowane a chusta tak mocno naciągnięta, żeby maluszek nie "odstawał", mam wrażenie, że jak zostawię jakieś luzy, to główka automatycznie przy pochylaniu będzie opadać
    Ania mama A (2006), A (2008), W (2010), M i A (2013)

  5. #25
    Chustomanka
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,445

    Domyślnie Re: "bo nie ma wózka" :-)

    Cytat Zamieszczone przez commoni
    Flotka napisała
    Nie kumam: dlaczego Wasze dzieci nie mogą ssać kciuka w chuście? Moje zasypia tylko z kciukiem. A ostatnio: tylko z kciukiem i tylko w chuście. I chusta mu w ogóle w tym nie przeszkadza. Tylko troszkę luzik mu zostawiam na górnej krawędzi, żeby sobie łapkę mógł do dzioba włożyć.
    myślę że jak dziecko ma 4miesiące i samo nie siada (a nawet nie siedzi) to rączki musza bys schowane a chusta tak mocno naciągnięta, żeby maluszek nie "odstawał", mam wrażenie, że jak zostawię jakieś luzy, to główka automatycznie przy pochylaniu będzie opadać

    Kurcze... Ja jakoś tak wiązałam, że on był przyciśniety ogólnie, ale łapkę miał przy buzi (bo pchał do dzioba już w trakcie wiązania) i tylko na górnej krawędzi zostawiałam mu taki malutki luzik. A przykrywałam go połą chusty i główka mu nie latała.... Ale możliwe, że to się brało z błędów w wiązaniu

  6. #26
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    KrakĂłw
    Posty
    92

    Domyślnie Re: "bo nie ma wózka" :-)

    nooo tyż wózka nie mam pieniędzy na wózek nie mam


  7. #27
    Chustonoszka
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    66

    Domyślnie Re: "bo nie ma wózka" :-)

    Flotka pewnie masz rację, ze mnie po prostu jeszcze niezbyt wprawna motaczka, więc wolę przedobrzyć niż czegoś "nie dociągnąć"
    Ania mama A (2006), A (2008), W (2010), M i A (2013)

  8. #28
    Chustonówka
    Dołączył
    Sep 2008
    Miejscowość
    Cumbria/UK
    Posty
    4

    Domyślnie Re: "bo nie ma wózka" :-)

    Swietny ten dialog, Nasz Franio tez nie przepada za gondola od kiedy jest noszony w chuscie. A przy okazji: nasza kolkowa rockin`baby z Twojego sklepu spisuje sie swietnie) pozdrowienia od Patrycji i Frania

  9. #29
    Chustonoszka
    Dołączył
    Aug 2008
    Miejscowość
    Krakow, Poznan, Londyn
    Posty
    59

    Domyślnie Re: "bo nie ma wózka" :-)

    Cytat Zamieszczone przez trissie
    Swietny ten dialog, Nasz Franio tez nie przepada za gondola od kiedy jest noszony w chuscie. A przy okazji: nasza kolkowa rockin`baby z Twojego sklepu spisuje sie swietnie) pozdrowienia od Patrycji i Frania
    strasznie się cieszę buziak w czółko dla Frania a dla Was ciepłe pozdrowienia ślemy z Krzysiem
    Krzys 19 maja 2008 - moje najwieksze szczescie
    http://www.chusty24.pl
    Rockin' Baby Slings, Hotslings, Oopa Baby, Zolowear, Didymos, Ellaroo, Maya Wrap, Kozy Carrier, Babylonia, Moby, Patapum, Storchenwiege, BabyLegs

  10. #30
    Chusteryczka Awatar rebelka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Nowe n/Wisłą
    Posty
    2,905

    Domyślnie Re: "bo nie ma wózka" :-)

    Cytat Zamieszczone przez commoni
    Flotka pewnie masz rację, ze mnie po prostu jeszcze niezbyt wprawna motaczka, więc wolę przedobrzyć niż czegoś "nie dociągnąć"
    nie wiem jak Twoje malenstwo trzyma rączki ale łatwo mu się dosięga nimi do buźki jak nie ma ich spuszczonych na dół ale trzyma je zgięte 'ku górze" tak samo jak przy leżeniu na brzuszku. Wyedy spokojnie mozesz dobrze dociągnąć chustę U mnie się sprawdziło.
    "Umysł jest jak spadochron. Nie działa, jeśli nie jest otwarty." Frank Zappa

    Dorota, mama Mateusza - 06.05.2008

  11. #31
    Wałkoguru
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Reykjavik
    Posty
    5,679

    Domyślnie Re: "bo nie ma wózka" :-)

    Znalazłam zdjęcie przykładowe z wakacji
    Mordka przyklejona do klaty, paluchy w pozycji "do używania"


  12. #32
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    KrakĂłw
    Posty
    92

    Domyślnie Re: "bo nie ma wózka" :-)

    Cytat Zamieszczone przez Meta
    paluchy w pozycji "do używania"



    boskie,

    u nas też ewidentny smoczowstręt, za to palec - owszem, ręką też nie pogardzi


  13. #33
    Chustomanka
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,445

    Domyślnie Re: "bo nie ma wózka" :-)

    Cytat Zamieszczone przez rebelka
    Cytat Zamieszczone przez commoni
    Flotka pewnie masz rację, ze mnie po prostu jeszcze niezbyt wprawna motaczka, więc wolę przedobrzyć niż czegoś "nie dociągnąć"
    nie wiem jak Twoje malenstwo trzyma rączki ale łatwo mu się dosięga nimi do buźki jak nie ma ich spuszczonych na dół ale trzyma je zgięte 'ku górze" tak samo jak przy leżeniu na brzuszku. Wyedy spokojnie mozesz dobrze dociągnąć chustę U mnie się sprawdziło.
    O, to, to, to! Wiązać dziecia z rączkami ugiętymi w łokciach, z piątkami na wysokości policzka - u nas to jakoś zawsze tak samo z siebie wychodziło

  14. #34
    Chustonoszka
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    66

    Domyślnie Re: "bo nie ma wózka" :-)

    dzięki dziewczyny, wiedziałam że dobrze, że do Was trafiłam
    Ania mama A (2006), A (2008), W (2010), M i A (2013)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •