Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: ręcznik 30% bambus, 70% bawełna, nada się?

  1. #1

    Domyślnie ręcznik 30% bambus, 70% bawełna, nada się?

    znalazłam przypadkiem w szafie. Praktycznie nie używane, wolimy zwykłe frotte. Wielkie, więc nie załaduję do pieluchy ale nie wiem czy się nada, ciąć czy nie? nie za mało bambusa? jest bardzo miękki i puchaty. Chodzi mi o chłonność, bo wiadomo że do pieluchy włożyć można wszystko
    Jeżeli mam ciąć to dla mnie jest to wielka 'operacja', muszę skombinować specjalne nożyce, te co mam nawet zwykłego ręczniczka frotte nie tną hehe i potem zanieść komuś do obszycia. Dlatego konsultuję


  2. #2
    Chustoguru Awatar Iwka
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Koszalin
    Posty
    9,881

    Domyślnie

    Zrób eksperyment weź kubek wody i wylej, zobaczysz ile wchłonie i porównaj ze zwykłym ręcznikiem i z wkładką oryginalną.
    Co dwa lata przewrót świata
    my - lipiec 2006, Zosia - luty 2008, Joasia - styczeń 2010, Aleksandra-Salamandra - marzec 2012, Synek-Krztynek Antoś - marzec 2014
    "Hodowla młodych hobbitów wymaga wielkiej ilości paszy" J.R.R.T.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Iwka Zobacz posta
    Zrób eksperyment weź kubek wody i wylej, zobaczysz ile wchłonie i porównaj ze zwykłym ręcznikiem i z wkładką oryginalną.
    zrobiłam jak mówiłaś. Ale wzięłam pół szklanki wody, cała to strasznie dużo. Wkładka zwykła z mikrofibry, którą wkładam do kieszonek przemokła od razu. Ręcznik też. Dopiero złożony na cztery jakoś trzymał. Muszę się zastanowić co z nim zrobić


  4. #4
    Chusteryczka Awatar mgosia
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    1,592

    Domyślnie

    tylko wypierz najpierw.. ze 2 razy.
    przepraszam z góry za literówki i brak polskich znaków, często piszę z telefonu
    Gosia mama Lili (10 2009 oraz Hani 03 2012)

    mój blog



  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mgosia Zobacz posta
    tylko wypierz najpierw.. ze 2 razy.
    eh, to nie jest nówka nieśmigana. Był używany i prany więcej niż 2 razy


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •