Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Czy mój blog mógłby znaleźć się na głównej w kategoria - linki?

  1. #1
    Chustofanka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    307

    Domyślnie Czy mój blog mógłby znaleźć się na głównej w kategoria - linki?

    Piszę bloga (adres w stopce) w którego wkładam wiele pracy i wydaje mi się użyteczny. Nie jest o chustach (choć zbieram się aby i o nich napisać) tylko o szeroko pojętej tematyce dziecięcej. Zbieram ciekawe pomysły w rodzaju zrób to sam, zabawy montessoriańskie, o placach zabaw itp. Nie reklamuję niczego na nim chyba, że za reklamę uznać linkowanie do materiałów na innych blogach co jest główną treścią. Chciałabym aby treści na nim zawarte ułatwiły współczesne rodzicielstwo. Aby pomogły znaleźć wyjście z zabawek typu naciśnij i będzie grało czy zrób to sam za pomocą kupionej instrukcji w pudełku. Samej często brakowało mi pomysłów i dlatego zaczęłam szukać sposobu aby pobudzić swoją a w przyszłości i dziecka kreatywność. Długo zbierałam linki do zakładek w ulubionych ale w końcu postanowiłam się tym dzielić. Bardzo proszę o zalinkowanie mojego bloga, mam nadzieję, że nie potraktujecie mnie jak spamera.

  2. #2
    słoneczny_blask
    Guest

    Domyślnie

    Nie wiem,jaka jest odpowiedź napytanie, ale Twoje linki do filmów o laufradach się przydały. Dzięki

  3. #3
    Chustonoszka Awatar jasenka
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    138

    Domyślnie

    Ja jestem ZA ! Dzięki Ci dobra kobieto - właśnie weszłam i nie mogę się oderwać. Zrobilaś kawał dobrej roboty zbierając to wszystko w jednym miejscu .
    Aleksandra

  4. #4
    Chustomanka Awatar olka
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Plewiska/k.Poznania
    Posty
    1,057

    Domyślnie

    Blog bombowy Będę korzystać, dzięki!!
    Zuzu (styczeń 2010), Kalina (wrzesień 2012)
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci, Instruktor masażu Shantala. Bliskość na starcie - ja w sieci
    W Poznaniu też nosimy


  5. #5
    Chustopróchno Awatar Karusek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12,472

    Domyślnie

    Też zajrzałam, na razie pobieżnie, ale na pewno się zagłębię bardziej, bo bardzo fajne pomysły u Ciebie znalazłam
    2 + 7 (2005-2018)

  6. #6
    Chustopróchno Awatar Mayka1981
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Krapkowice
    Posty
    12,796

    Domyślnie

    Nie wiem czy są/będą jakieś kryteria, ale ta strona główna to raczej efekt uboczny przenosin forum w nowe miejsce jest?
    ja tam nawet nie wchodzę, mam linka do forum-forum i już...
    A. 27.01.2009 B. 22.09.2010 M.14.07.2015
    Akredytowana Doradczyni po kursie Akademii Noszenia Dzieci chustomama.pl

  7. #7
    Chustofanka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    307

    Domyślnie

    Cieszę się, że blog się podoba Co do efektu ubocznego przenosin forum to może nie byłoby problemem wrzucić tam linka? Ja wchodzę przez chusty.info a właściwie wciskam literkę c na klawiaturze i wchodzę w pierwszy link z podpowiedzi.

  8. #8
    Chustofanka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    307

    Domyślnie

    Podbijam i od razu informuję, że posty są publikowane zgodnie z planem i nie będzie mnie od lipca do września (publikacje na ten czas już przygotowuję).
    Mam także prośbę: jeśli wasze dzieci wymyślają kreatywne zabawy albo chcecie pochwalić się ich pracami lub spotykacie ciekawe rzeczy to ślijcie to do mnie na maila (kontakt na blogu). Chętnie to opublikuję.

  9. #9
    Chustoholiczka Awatar Dorocie
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    było Warszawa, teraz Żyrardów
    Posty
    3,848

    Domyślnie

    malucka, na razie tylko zerknęłam na Twojego bloga i jestem Ci wdzięczna bo czegoś takiego szukałam takich zabaw plastycznych dla dzieci
    Różyczka'10 Anielka'13 (*) Jaś'15

  10. #10
    Chustofanka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    307

    Domyślnie

    Cieszę się

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •