Strona 21 z 27 PierwszyPierwszy ... 11131415161718192021222324252627 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 401 do 420 z 527

Wątek: MAKI forumowe -- mamy już -- fotki bawełny #44

  1. #401
    Chusteryczka
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    2,613

    Domyślnie

    Cytuję z tego wątku (pierwszy post) http://chusty.info/forum/showthread.php?t=43199&page=1 :

    Jest kilka uwag. Lepiej prać chusty ręcznie (w proszku rzecz jasna). Pranie w pralce powoduje tworzenie na szarej i czerwonej części czegoś w rodzaju "pajączków". Pasuje to do wzoru tej chusty, podkreśla charakter ziemi i natury, ale niektórych może to trochę zaskoczyć.
    Fotki „pajączków”:

    Jak ta fotka ma się do rozejść w chustach na zdjęciach i filmiku???

  2. #402
    Chustoguru Awatar Eyja
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Miasto Spotkań
    Posty
    6,065

    Domyślnie

    Natalio, ale Twoje zdjęcie nie wyglądało tak, jak wyglądają te chusty na zdjęciach forumek.
    a w instrukcji trzeba było napisac, prać tylko ręcznie.
    i uczciwie ostrzec, że po praniu w pralce chusta się rozejdzie, a nie pisać o pajączkach.
    dokładnie taką smą sytuacje pamietam z czarnymi gekonami didkowymy. rozchodziły sie identycznie.
    i pamietam, że didek bez szemrania wszystkie chusty przyjął.

    i nieprawda, że forumki sa zawsze przeciwko sprzedawcy. za sprawną obsługę, miły kontakt i dobry produkt sprzedawcy są chwaleni.
    i Nati była chwalona chyba najbardziej, a właściwie chusty Nati.

    może czasami warto przyznac się do błędu, powiedziec po prostu przepraszam i zamknąć ten niechlubny rozdział?
    ja kibicuję Ci od dawna, cieszy mnie rozwój Nati i wielość wzorów i rodzajów chust, i Wasz podbój rynków międzynarodowych.
    chwała Ci za to Natalio!

    ale sprawa maków i no-cottonów nie wyglada najlepiej
    Nie tak.
    Nie teraz.
    Nie w ten sposób.
    Pojawia się zbyt wcześnie i zbyt nieoczekiwanie.
    To, co nieuchronne
    Jest potwornie przedwczesne.
    Powinno przyjść dopiero później.
    Jutro. Za rok. Za sto lat.

    [Gerhard Zwerenz]


  3. #403
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Glajwic
    Posty
    928

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Natalia Zobacz posta
    W instrukcji jest wyraźne ostrzeżenie, co się może stać, jeśli chusta zostanie uprana w pralce.

    . I dlatego cieszyłabym się, gdyby sprawy tego typu oceniano uczciwie, zwłaszcza że przy Makach była informacja o pająkach zaprezentowana w miejscu zamieszczenia ogłoszenia o chuście przed przyjęciem przez nas wpłat i ostatecznym potwierdzeniem zamówień.
    NAtalio obserwuję to z boku, ale teraz muszę się wtrącić, bo pojawiają się pewne nieścisłości, o których pisałam w mailu do NatiBaby.
    Byłam jedną z pierwszych osób, która dostała len. Instrukcja w postaci wydrukowanej kartki była włożona w instrukcję motania, a jako że jej nie oglądam,
    bo nie potrzebuję, to ją przeoczyłam. Poza tym we wzmiankowanym wątku o limitach forumowych w dziale Reklama były Twoje opisy i zdjęcia chusty
    i faktycznie była mowa o "pajączkach", ale tak naprawdę to - a teraz piszę nie tylko w swoim imieniu, znakomita część dziewczyn nie miała pojęcia
    jak wyglądają te pajączki, bo mnie pająk kojarzy się z czymś cieniutko popękanym, rozchodzącym się w różnych kierunkach, a nie z czymś
    co przypomina rozstępy na brzuchu kobiety w 9 mcu ciąży (nie każdej oczywiście . Była mowa o MOŻLIWOŚCI wystąpienia tego typu zjawiska
    przy praniu w pralce, więc zalecano pranie jej RACZEJ w rękach. Nic o rulonach, namaczaniach, wygniataniach itp.
    Przed napisaniem do Nati i po zadzwonieniu do firmy (gdzie rozmawiałam akurat z Tobą), gruntownie przeczytałam tamten wątek...
    Niestety - akurat w sprawie lnianych maków wina leży nie tylko po stronie użytkowniczek


    Dopisuję jeszcze jedno
    Chociaż z niesmakiem obserwuję to co się dzieje i w 100% popieram post Kamuszycy z sąsiedniego wątku,
    to przyznaję, że akurat z korespondencją z NatiB. nie miałam problemów - ani kiedy na ważkach okazało się,
    że jest krecha, ani kiedy łapsnęłam z anlojęzycznej strony zielone Pancy, którego nie było,
    ani przy zwrocie lnianych maków.
    Ostatnio edytowane przez Denay ; 17-06-2011 o 18:41 Powód: uzupełnienie

  4. #404
    Chustofanka Awatar Agnieszka
    Dołączył
    Dec 2007
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    458

    Domyślnie

    No ja sobie te "pajączki", wyobrażałam raczej jako jakieś - ja wiem? - zmechacenia na powierzchni? Nie mogłam się tych zmechaceń dopatrzeć na zdjęciu, więc stwierdziłam, że to takie ostrzeżenie na wyrost A tu taki ZONK.

  5. #405
    Chusteryczka Awatar Fusia
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    2,933

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Amparo Zobacz posta
    Cytuję z tego wątku (pierwszy post) http://chusty.info/forum/showthread.php?t=43199&page=1 :



    Jak ta fotka ma się do rozejść w chustach na zdjęciach i filmiku???
    ale to chyba fotka bawełny- ja moja uprałam w pralce na programie ręcznym(ja myślałam ze pajączki to ze czerwony pusci kolor i sie pajączek taki zrobi...-ale mojej chuś cie nic nie jest obchodziłam sie nia jak z jajkiem ale teraz jest traktowana na równi z innymi szmatami i nic jej nie dolega chociaż ja raczej dbam o chusty-bo to 200-300zł to dla mnioe holernie dużo więc na każdą odkładam powoli kase...!

    ROZUMIEM ŻALE I TAK DALEJ ALE SZANUJMY SIĘ MODERACJA ZAMKNĘŁA WĄTEK O NO COTTONACH Z POWODU AWANTURY I PROSIŁA O NIEZAKŁADANIE NOWYCH -WIĘC AWANTURA PRZENIOSŁA SIĘ TUTAJ\
    TO JUZ JEST BRAK SZACUNKU DO MODERACJI
    Żona Damiana. Matka Róży(28.10.2009), Anieli(1.03.2011) i Łucji13.06.2013
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci

  6. #406
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Glajwic
    Posty
    928

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fusia Zobacz posta
    ROZUMIEM ŻALE I TAK DALEJ ALE SZANUJMY SIĘ MODERACJA ZAMKNĘŁA WĄTEK O NO COTTONACH Z POWODU AWANTURY I PROSIŁA O NIEZAKŁADANIE NOWYCH -WIĘC AWANTURA PRZENIOSŁA SIĘ TUTAJ\
    TO JUZ JEST BRAK SZACUNKU DO MODERACJI
    HoldOn Fusiu...
    nie myl ksieżyca z jego odbiciem w wodzie
    To, że człek wyraża swoje opinie, do których ma prawo o produkcie, który nabył
    i który to produkt nie do końca odpowiada jego wizji z różnych przyczyn leżących w różnych miejscach
    NIE OZNACZA, że to jest awantura.

    Czy jest jakiś powód, dla którego miałabym nie napisać posta widniejącego nad Twoim?
    Czy on kogkolwiek znieważa, pomawia?
    Nie sądzę...
    a że wywoła chęć polemiki - proszę bardzo. Od tego forum jest

  7. #407
    Chusteryczka Awatar matysia
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Jabłonna
    Posty
    2,757

    Domyślnie

    No problem polega na tym, że ja prałam ZGODNIE z instrukcją, nie mam problemów z rozumieniem tekstu. Nigdzie nie jest napisane,że nie można prać w pralce.
    Ostatnio edytowane przez matysia ; 17-06-2011 o 21:45

    Maciek 1987,Marta 1989,Mateusz 1993,Michał 1995, Matylda 2005,(*)2006, Benjamin 2008, Franuś 2010,
    Nikt z nas nie jest ideałem.
    Choruje, mało mnie na forum


  8. #408
    Chustoholiczka Awatar szast.prast
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,356

    Domyślnie

    jedną z ogromnych zalet internetu jest możliwość swobodnego wyrażania swojej opinii o produktach (bo tak odbieram makową dyskusję). próby ograniczania krytycznych głosów (poza wzywaniem do nie obrażania się, rzecz jasna) to... cenzurowanie.
    zamykanie każdego "kłótliwo-kłopotliwego" wątku, który się pojawia, jest posunięciem które pogłębia frustrację niezadowolonych.

    a dodatkowo: dostęp do krytycznych opinii jest bardzo cenny dla producentów; pomaga im się rozwijać

  9. #409
    Chustoguru Awatar Dagmara
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Warszawa Bielany
    Posty
    6,210

    Domyślnie

    Mój post miał być przypomnieniem aby wątek nie poszedł w stronę nocottonowego - gdzie było już nieprzyjemnie.
    Tu nie ma przyzwolenia na obrażanie, a skoro nie pomagają prośbę wątki zostają zamykane.
    Oczywiście że można wyrazić opinię, a le nie można oczerniać, a pamiętajcie że często znamy tylko jednostronną opowieść.
    Fusiu dzięki za obronę moderacji na razie jednak uważam, że wątek toczy się całkowicie w porządku. Z drugiej strony naprawdę apelowałabym o to aby starać się rozwiązywać problemy ze sprzedawcą w pierwszej kolejności. Na forum zawsze można napisać "Maki mi się rozłażą, prałam zgodnie z instrukcją, napisałam do natibaby, czekam na odpowiedź". Forum nie służy do tego aby na nim wywlekać wszystkie swoje sprawy serio.
    Konstanty 16.04.2014
    Lilianna 7.04.2010
    Kacper 29.07.2007


  10. #410
    Chustoholiczka Awatar szast.prast
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,356

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dagmara Zobacz posta
    Forum nie służy do tego aby na nim wywlekać wszystkie swoje sprawy serio.
    A mi się właśnie wydaje że forum do tego służy. Między przyjemnościami, oczywiście. Zdaję sobie sprawę że moderowanie takich wątków nie jest przyjemnością, ale przecież nie samymi salonowymi dysputami żyją społeczności.
    Konflikty są dobre, bo są rozwojowe - nie ma się co ich bać

  11. #411
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Glajwic
    Posty
    928

    Domyślnie

    Zdaję sobie sprawę, że to trochę OT-owe
    ale niestety jakoś coraz częściej to widzę tutaj,
    co z prawdziwą przykrością stwierdzam
    ALE...

    Czy ktoś mi może powiedzieć, w którym to momencie krytyka - dodajmy konstruktywna krytyka, danego produktu, do której jako klient mam święte prawo, zamienia się w obrażanie?
    Czy to, że ostatnio w świecie Nati pojawiło się kilka problemów natury komunikacyjnej oznacza, że mamy siedzieć z buziami w ciup i publicznie nie wymieniać - cały czas zaznaczam, kulturalnie swoich opinii?
    Czy fakt, że ktoś jest rozemocjonowany danym zdarzeniem i daje temu wyraz - bez obelg ani wulgaryzmów, ma oznaczać, że kogoś znieważa?

    Tak się składa, że chociaż tutaj na forum jestem raczej świeżynką, to doświadczenie w moderowaniu forów posiadam i doskonale wiem o co kaman w tej materii...
    I strasznie mi się pod klawisze ciśnie jedno - przy całym moim szacunku dla Natalii i społeczności forumowej...
    ALE Czy jeśliby w tej społeczności forumowej uczestniczyli - nazwijmy to oględnie, udziałowcy firm takich jak Didymos, BB, Hoppediz czy Ellevil, to w ogóle o chustach możnaby pisać inaczej niż w samych superlatywach ???

  12. #412
    Chustoguru Awatar Eyja
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Miasto Spotkań
    Posty
    6,065

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Denay Zobacz posta
    ALE Czy jeśliby w tej społeczności forumowej uczestniczyli - nazwijmy to oględnie, udziałowcy firm takich jak Didymos, BB, Hoppediz czy Ellevil, to w ogóle o chustach możnaby pisać inaczej niż w samych superlatywach ???
    kiedyś była dyskusja nati contra przedstawiciel didymosa. uwierz mi, aż drzazgi leciały. dzisiejsza przy tamtym, to pikuś
    Nie tak.
    Nie teraz.
    Nie w ten sposób.
    Pojawia się zbyt wcześnie i zbyt nieoczekiwanie.
    To, co nieuchronne
    Jest potwornie przedwczesne.
    Powinno przyjść dopiero później.
    Jutro. Za rok. Za sto lat.

    [Gerhard Zwerenz]


  13. #413
    Chustoguru
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    7,056

    Domyślnie

    Kilka razy chciałam coś tutaj skrobnąć. Czekałam, w jakim kierunku pójdzie dyskusja. Poszła jednak/niestety z moimi przewidywaniami-czyli wszelkie niedoskonałości chusty to wina analfabetyzmu klientek.
    Natalio, bardzo szanuję Waszą ciężką pracę, ale kwestia kontaktów/rozwiązywania kwestii problemowych z klientami jest niezrozumiała.

    W pełni zgadzam się z Denay.

  14. #414
    Chustoguru Awatar Dagmara
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Warszawa Bielany
    Posty
    6,210

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szast.prast Zobacz posta
    A mi się właśnie wydaje że forum do tego służy.
    No widzisz a dla mnie są pewne granice.
    Denay w poprzednim wątku padło kilka bardzo niefajnych sformułowań, czytałam go dwa razy.
    Eyja pisze samą prawdę, kiedyś afery chustowe były tu jeszcze większe.
    Mimo wszystko poproszę o powrót do tematu wątku, prosiłam o niekontynuowanie poprzedniego i prosiłabym o uszanowanie mojej prośby.
    Konstanty 16.04.2014
    Lilianna 7.04.2010
    Kacper 29.07.2007


  15. #415
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Glajwic
    Posty
    928

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dagmara Zobacz posta
    Denay w poprzednim wątku padło kilka bardzo niefajnych sformułowań, czytałam go dwa razy.
    Eyja pisze samą prawdę, kiedyś afery chustowe były tu jeszcze większe.
    Mimo wszystko poproszę o powrót do tematu wątku, prosiłam o niekontynuowanie poprzedniego i prosiłabym o uszanowanie mojej prośby.
    Tylko, że kij ma dwa końce
    i jakoś mam nieodparte wrażenie, że wali się tylko jednym :/

    Zgadzam się - to był OT... więc teraz trzeba teraz znaleźć miejsce, gdzie będzie można sobie o tym bez problemu porozmawiać

  16. #416
    Chustomanka Awatar anitanelka
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Konin
    Posty
    785

    Domyślnie

    A czy rozlazła się jakaś bawełna??
    Ja mam bawełnę i jest jak nowa tylko mięciutka się zrobiła... ale tak się zastanawiam, czy to tylko te z lnem takie felerne??

    I jak dla mnie sprawa jasna... w takim przypadku powinno się reklamacje przyjąć, zwłaszcza, że to PODOBNO zaledwie 5%




  17. #417
    demona
    Guest

    Domyślnie

    Też dostałyscie wczoraj maila od Nati w sprawie prania maków i tej dyskusji tutaj???

  18. #418
    Chustoguru Awatar paskowka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa-Bielany/Puławy
    Posty
    6,506

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez demona Zobacz posta
    Też dostałyscie wczoraj maila od Nati w sprawie prania maków i tej dyskusji tutaj???
    Tak, ale poniewaz pozbyłam sie maków dawno temu, nawet nie doczytałam do końca. Ide zatem poczytac


    www.lydialand.pl - Sklep - chusty Chimparoo, Hoppediz, LennyLamb, Nati, Felizzy, nosidła Bondolino, Tuli, Manduca, Hipseat, pieluszki wielorazowe, Goki, Bajo
    Chimparoo - Wyłączny przedstawiciel chust Chimparoo.

    Akredytowany Doradca Akademii Noszenia Dzieci


  19. #419
    demona
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez paskowka Zobacz posta
    Tak, ale poniewaz pozbyłam sie maków dawno temu, nawet nie doczytałam do końca. Ide zatem poczytac
    Przeczytaj do KOŃCA

  20. #420
    Chustoguru Awatar paskowka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa-Bielany/Puławy
    Posty
    6,506

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez demona Zobacz posta
    Przeczytaj do KOŃCA
    No przeczytałam. I nie wiem co powiedzieć. ide pomyśleć.

    PS. Jedno powiem tylko - gdybym miała tak sie ceregielić z praniem chusty to pewnie bym sie natychmiast zniechęciła


    www.lydialand.pl - Sklep - chusty Chimparoo, Hoppediz, LennyLamb, Nati, Felizzy, nosidła Bondolino, Tuli, Manduca, Hipseat, pieluszki wielorazowe, Goki, Bajo
    Chimparoo - Wyłączny przedstawiciel chust Chimparoo.

    Akredytowany Doradca Akademii Noszenia Dzieci


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •