Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Co oznaczają znaczki przy tytułach wątków?

  1. #1
    Chustopróchno Awatar Budzik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    13,478

    Domyślnie Co oznaczają znaczki przy tytułach wątków?

    - na głownej stronie forum czy działów, po tytułach - są rózne ptaszki w zielonym kółku, gwiazdki, coś, co wygląda jak metka - co to jest? Próbowałam znaleźć w "pomocy" ale nie wiem, czego szukać, jak to się nazywa. Oświećcie mnie.

  2. #2
    Chustopróchno Awatar Karusek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12,472

    Domyślnie

    ptaszki - masz subskrypcję tematu (pewnie coś w nim pisałaś )
    gwiazdki - ktoś dał reputację tematowi/postowi (w sumie nie wiem, jakie to ma konsekwencje? )
    2 + 7 (2005-2018)

  3. #3
    Chustopróchno Awatar Budzik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    13,478

    Domyślnie

    Kurcze, tyle lat jestem na forum, i nie wiem - co jest subskrypcja? Tzn. znaczenie słowa znam, ale co to oznacza na forum? Nie wiem - powinnam być mailowo powiadamiana jeśli pojawią się odpowiedzi, czy co? Bo nic takiego się nie dzieje. Nic (świadomie) nie subskrybowałam). Poza tym (właśnie sprawdziłam) - są "ptaszki" przy działach i tematach do których nigdy nie zaglądałam, nie mówiąc o pisaniu.
    I co oznaczają te "metki"?
    I właśnie odkryłam, że można oceniać tematy
    Ale czy jest gdzieś jakaś legenda róznych znaczków i ikonek uzywanych na forum?

  4. #4
    Chustopróchno Awatar Karusek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12,472

    Domyślnie

    yyyy,
    ja mam subskrypcje w tematach, w których się udzielałam (kiedyś gdzieś w ustawieniach to ustawiałam sobie) i jak wchodzę w powiadomienia (ale nie skrzynkę odbiorczą), to mi się pokazują wszystkie tematy w subskrypcji, w których coś przybyło od mojego ostatniego logowania - dzięki temu, np. nie muszę szukać swojego tematu w "Nasze dzieci", tylko od razu w powiadomieniach widzę, czy ktoś mi coś odpisał )

    a pozostałych ptaszków nie znam Tylko jak się najedzie myszką bez klikania na ten "notesik", to pokazują się tagi, więc to chyba oznaczenie tematów z tagami ?
    2 + 7 (2005-2018)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •