Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 184

Wątek: LE Labyrinth

  1. #41
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    London, UK
    Posty
    1,436

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez happymum Zobacz posta
    tak czy inaczej, green_naranja, nie bulwersuj sie tak, zebys widziala jak skrytykowano chuste na niektorych forach z innych krajow, hehe. tak to juz jest z gustami
    happymum, ja chustonowka nie jestem i "inne fora" nie sa mi obce, a nawet czesto-gesto blizsze niz to

    oczywiscie ze moja uwaga byla ironiczna, no ale trzeba miec odrobine dystansu do siebie, zeby to zauwazyc (i brawo odynka za brak nadęcia!)
    uwazam jednak ze mozna nieco sie hamowac z ocenami, bo to nie kolejny seryjny i malo angazujacy emocjonalnie wzor od producenta, tylko czyjs "labour of love", jak to sie na owych zagramanicznych forach okresla

    no, a co do chusty,m powtarzam, gdyby nie czerwone paski, chyba bym sie nawet skusila, bo uwielbiam szarosci i wszelkie "etniiczne" motywy.

  2. #42
    Chustomanka
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Czeladź/Sosnowiec
    Posty
    925

    Domyślnie

    gdyby była z jakąś domieszką, to chyba bym wzięła
    te paski na lewej stronie psują cały design chusty, bo tak to podoba mi się prawa strona. ale obiecałam sobie, że bawełny już nie kupuję.


  3. #43
    demona
    Guest

    Domyślnie

    Nie rozumiem w jaki sposób stwierdzenie, ze coś mi się nie podoba można uznać za obraźliwe. I co tu ma do rzeczy dystans do siebie. Trochę to naciągane. Wole powiedzieć prawdę niż kłamać, żeby zrobić komuś przyjemność, i to komuś kogo nawet nie znam!

  4. #44
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    London, UK
    Posty
    1,436

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez demona Zobacz posta
    Nie rozumiem w jaki sposób stwierdzenie, ze coś mi się nie podoba można uznać za obraźliwe. I co tu ma do rzeczy dystans do siebie. Trochę to naciągane. Wole powiedzieć prawdę niż kłamać, żeby zrobić komuś przyjemność, i to komuś kogo nawet nie znam!
    alez ja nie mowie, ze nalezy kadzic dla zasady. nie podoba sie, to ok, napisz ze sie nie podoba. mnie tez sie nie podoba.i nie pisze, ze jest inaczej.

    no ale juz krzyczenie ze "ohyda" to moim zdaniem o jeden most za daleko.

    moim zdaniem, oczywiscie, z ktorym nie trzeba sie zgadzac.

    z dystansem chodzilo mi raczej o te pohukiwania, ze ja tak niby grzmie z ambony potepienczo. ech, ze tez trzeba wszystko tlumaczyc lopatologicznie...

  5. #45
    Chustofanka
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    284

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez anasta Zobacz posta
    ... czułabym się jak znak drogowy

  6. #46
    demona
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez green_naranja Zobacz posta
    ech, ze tez trzeba wszystko tlumaczyc lopatologicznie...
    wybacz, nie nadążam za twoim tokiem myslenia

  7. #47
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    London, UK
    Posty
    1,436

    Domyślnie

    wybaczam

    a oto co autorka wzoru napisala na TBW:
    "Hi ladies. Yes this is my design. Took awhile for me to decide to post after the vat knockoff comments. I think some people forget that the designers have feelings.
    While I submitted a design I signed over full rights for Didy to do as they pleased after that. I'm pretty sure the red stripe came because they needed it in order to do the red dot. I personally love it and think they did a great job. It will be like having 2 wraps, something you do not get with a vat.

    I think this was released on perfect timing with national labyrinth day onSaturday, my birthday on Friday and a great legacy wrap for Athan who could be here shortly.

    Labyrinths are something near and dear to me as I'm an avid meditater and I use labyrinths in.my meditation. This specific type of labyrinth is my favorite and has been a very important part of my family for generations. I see it and I feel love, peace and mindfulness. Walking a labyrinth for me means embracing a new journey in life whether it be good or bad but knowing I can come out strong and on top. It can be a journey to peace and warmth. I am very excited about getting one of these for my family
    . "

    przetlumacze szybko:

    Witajcie. Tak, to moj projekt.Zastanawialam sie, czy pisac cos po tych wszystkich dolujacych vatkowych komentarzach. Mysle, ze niektorzy ludzie zapominaja, ze projektanci tez maja uczucia.
    Po zgloszeniu projektu udzielilam zgody didkowi na uczynienie z nim tego, co chca; jestem pewna, ze czerwone paski powstaly jako produkt uboczny czerwonej kropki. Osobiscie bardzo mi sie to podobai mysle, ze didek sie niezle spisal. To tak, jak miec za jednym zamachem dwie chusty, co sie z vatkami nie zdarza.

    Mysle ze data wypuszczenia tej chusty zostala swietnie wybrana- narodowy dzien labiryntu w sobote, moje urodziny w piatek, i jeszcze Athan, ktory juz niebawem sie pojawi.

    Labirynty sa czyms niezwykle istotnym dla mnie, jako ze medytuje i uzywam ich w swoich medytacjach. Ten szczegolny rodzaj u labiryntu nalezy do moich ulubionych i zawsze byl bardzo wazny dla mojej rodziny, od wielu pokolen. Widze go i czuje milosc, pokoj i umyslowe spelnienie. Wedrowanie labiryntem oznacza dla mnie nowa podroz w zyciu, dobra lub zla, ale zawsze z poczuciem, ze wyjde z niej wzmocniona. To moze byc podroz pelna ciepla i pokoju. Czekam z niecierpliwoscia na te chuste dla mojej rodziny
    Ostatnio edytowane przez green_naranja ; 05-05-2011 o 10:52

  8. #48
    Chusteryczka
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    2,613

    Domyślnie

    No super, laska lubi labirynty.
    Chusta nie robi się od tego ani trochę ładniejsza.

  9. #49
    Chustoguru Awatar Eyja
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Miasto Spotkań
    Posty
    6,065

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Amparo Zobacz posta
    No super, laska lubi labirynty.
    Chusta nie robi się od tego ani trochę ładniejsza.


    no niestety vatka przypomina niezaleznie od miłości, wazności, i ilości medytujących rodzinnych pokoleń tej pani.
    Ostatnio edytowane przez Eyja ; 05-05-2011 o 11:22 Powód: jedno "i" mi zjadło
    Nie tak.
    Nie teraz.
    Nie w ten sposób.
    Pojawia się zbyt wcześnie i zbyt nieoczekiwanie.
    To, co nieuchronne
    Jest potwornie przedwczesne.
    Powinno przyjść dopiero później.
    Jutro. Za rok. Za sto lat.

    [Gerhard Zwerenz]


  10. #50
    demona
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez green_naranja Zobacz posta
    I think some people forget that the designers have feelings.
    Można parafrazować, ze nabywcy tez maja uczucia. Tak się to kończy, gdy ktoś nie jest do końca świadomy czego się podejmuje.

  11. #51
    demona
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Eyja Zobacz posta
    no niestety vatka przypomina niezaleznie od miłości, wazności ilości rodzinnych pokoleń tej pani.
    OT Adku, jak tam kartoniki??

  12. #52
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2007
    Miejscowość
    Wolomin-city
    Posty
    2,635

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez demona Zobacz posta
    Można parafrazować, ze nabywcy tez maja uczucia. Tak się to kończy, gdy ktoś nie jest do końca świadomy czego się podejmuje.
    ja myślę, że należy wysłać zbiorowego maila przepraszającego projektantkę za to, że jej chusta jednoznacznie kojarzy się z Vatanai, chustę zakupić niezaleznie od odczuć na jej temat, a następnie medytować nad nią i kontemplować czerwoną kropkę/pasek z nadzieją iż zrodzi się w nas uczucie pozwalające wyjść w tej labiryntowo/klowniastej chuście z domu....

    idę się ubiczować.

  13. #53
    Chustoguru Awatar sylvetta
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    7,114

    Domyślnie

    Oj tam oj tam
    NIE TYLKO ERIKA UBÓSTWIA PALNIKA!

  14. #54
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    95

    Domyślnie

    green_naranja wiem ze jestes na wielu innych forach, ale nie na wszystkich
    zapewniam Cie ze na niektorych na ktorych Cie nie ma chuste objechano rowno, mowiac moze nie "ohyda", ale ze jest bardziej niz brzydka. Co nie znaczy ze objechano jej autorke. Mozna skrytykowac dana rzecz, nie majac na mysli jej wlasciciela. A tworcy musza niestety nauczyc sie dystansu do krytyki.

    Ja np. zajmuje sie rekodzielem, robie rozne rzeczy. Mam zupelny spokoj odnosnie krytyki innych. Wiem, ze moje rzeczy niektorym sie podobaja, innym wrecz przeciwnie, trudno, takie zycie. Nie identyfikuje sie z moimi rzeczami do tego stopnia, zeby wpasc w depresje jak ktos moja tworczosc objedzie

  15. #55
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    95

    Domyślnie

    Dopisuje bo wczesniej nie zdazylam przed rozladowaniem sie baterii.

    Chcialam tylko powiedziec, ze powiedzenie "ta chusta jest ohydna" nie jest absolutnie personalnym atakiem na jej projektantke.
    Personalny atak to np. "ona robi ohydne chusty wiec jest glupia zla i niedobra"

    Jeszcze na koniec dodam ze pisze to na spokojnie, ja sie nie obrazam ani w internecie ani na zywo

    Nie klocmy sie mamuski

  16. #56
    Chusteryczka Awatar Sroka
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    na polnoc od Monachium
    Posty
    1,613

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez green_naranja Zobacz posta
    uwazam jednak ze mozna nieco sie hamowac z ocenami, bo to nie kolejny seryjny i malo angazujacy emocjonalnie wzor od producenta, tylko czyjs "labour of love"
    Kazdy wzor czegokolwiek pochodzi od jakiegos projektanta, ktory pewnie wlozyl serce w prace. dla mnie bez roznicy.
    Jesli mozna powiedziec ze jest przecudowna i najpiekniejsza na swiecie to i mozna powiedziec, ze jest ohydna - chusta a nie projektantka

  17. #57
    Chustoholiczka Awatar rzufik
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    StW
    Posty
    4,873

    Domyślnie

    nie dziewczyny, nie zrozumiałyście green - ona pije do tej "ohydnej" bo ja tak to skomentowałam
    ręce opadają po raz kolejny.
    :/
    acz dobra wieść jest taka, źe wyjście z tego forum się jednak znalazło. r.i.p.

  18. #58
    Chusteryczka
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    2,613

    Domyślnie

    Rzufiku, i może jeszcze nie podoba nam się wzór, bo jesteśmy wszystkie w klice?

    No tak, to już wszystko jasne...

  19. #59
    Chustoguru Awatar kammik
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Stolyca
    Posty
    6,437

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Stiveleczek Zobacz posta
    jkontemplować czerwoną kropkę

    Przygarnij kropka!
    "A co im imponuje? Płaczące posągi. Zamiana wody w wino. Zwykły kwantowy efekt tunelowy, który i tak by się zdarzył, gdyby tylko ktoś zechciał poczekać parę zylionów lat. Jak gdyby zamiana słonecznego światła w wino, dokonywana przez winorośle, ich grona, czas i enzymy nie była tysiąc razy bardziej cudowna i nie zdarzała się stale..."
    Terry Pratchett "Pomniejsze bóstwa"


  20. #60
    Chusteryczka
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,160

    Domyślnie

    szyli, że na TWB tez skrytykowali a nie tylko my Polacy nie potrafimy docenić i poznać się? ufffff
    dajtia please linka do TWB, chcę zobaczyć gdzie jeszcze biją....
    Syn 2006
    Córa 2008
    Syn 09.2014

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •