Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Prawdopodobnie zachustowałam siostrę i córkę

  1. #1
    Chustoguru Awatar JoShiMa
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    6,642

    Domyślnie Prawdopodobnie zachustowałam siostrę i córkę

    Córki już dawno nie nosiłam ani w chuście ani w MT, bo ona woli biegać (ostatnio w wakacje po górach ją taszczyłam). Za to moja siostra, ciężarówka, jakiś czas temu dopuściła do świadomości, że chustowanie to jest właśnie to.

    Wczoraj poprosiła, żebym jej przywiozła mojego elastyka. Pokazywałam jej na lalce jak się to wiąże (oczywiście jak się maleństwo urodzi to jej pomogę dziecko na początku pakować).

    No i tak układamy tę lalkę w kolejnych warstwach chusty elastycznej a z boku stoi moja dwuletnia córka i się przygląda. Po chwili, patrzymy a ona upycha nogi lalki w swoich rajstopkach naciągniętych wysoko na brzuch...

    No kurcze chyba jej chustę muszę uszyć. Szkoda, że nie miałam aparatu (komórką zdjęcie nie wyszło bo było za ciemno).

  2. #2
    Chustofanka Awatar camee
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    291

    Domyślnie

    Albo kup jej chuste dla lalek będzie promowala chustonoszenie już u najmłodszych haha dla mnie to jest zawsze super słodkie jak dzieciaczki chcą nosić mam nadzieje ze Synek będzie chciał kiedyś zachustowac misia))

  3. #3
    Chustomanka Awatar olmis
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    876

    Domyślnie

    O dziwo moja nie chce mnie naśladować, ze 2 razy ponosiła w szaliku swoją Dorę i na tym koniec

    A dla Ciebie gratulacje!! Motaj innych ile się da I niekoniecznie w elastyku
    starsza siostra - 08.08.08, młodsza siostra - 06.10.10
    -----------------------
    Instruktorka Masażu Shantala, Doradczyni Akademii Noszenia Dzieci (lubuskie, Zielona Góra); www.nowoczesnerodzicielstwo.com.pl

  4. #4
    Chustoguru Awatar JoShiMa
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    6,642

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez olmis Zobacz posta
    Motaj innych ile się da I niekoniecznie w elastyku
    Nie mam parcia na elastik, ale moja siostra chciała zacząć z czymś łatwym i czymś w co na razie nie trzeba inwestować. A mój elastyk mało używany. Raczej się szybko na tkaną przerzuci, chyba, ze lato będzie chłodne.

  5. #5
    Chustonoszka Awatar EmDżi
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Okolice Rybnika/Wodzisławia Śl.
    Posty
    87

    Domyślnie

    Nigdy nie jest za wcześnie Moja córa nosi w mojej długaśnej apaszce swojego misia O dziwo motanie wychodzi jej świetnie
    Laura Łucja- 01.03.2007
    Lidia Katarzyna 11.01.2011

  6. #6
    Chusteryczka Awatar ellie
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    2,112

    Domyślnie

    Super, musi to fajnie wyglądać .
    Moja przyjaciólka też zaczynała od mojego elastyka, a ostatnio zadzwoniła dopytywać jaką tkaną kupić, bo jej Luśka już ciężka się zrobiła

  7. #7
    Chustoguru Awatar mamaslon
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    WLKP
    Posty
    6,033

    Domyślnie

    ja bratowa zaraziłam...na szcęście
    tak zwane na zaś
    Kruszynka 2010
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci
    LULAMY Akademia Chustonoszenia
    Specjalistka od metody karmienia dzieci- BLW (Bobas Lubi Wybór), Certyfikowany uczestniczka szkolenia z BLW prowadzonego przez Gill Rapley.
    BabyLedWeaning
    oraz Stowarzyszenie Poznań w Chuście
    moje zwierzaki i

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •