Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 2345678910
Pokaż wyniki od 181 do 188 z 188

Wątek: Wrocław

  1. #181
    Chusteryczka Awatar czuszka
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    WrocÂław
    Posty
    1,638

    Domyślnie

    może umówisz się z którąs z doradczyń. jest tu ich kilka na forum. albo warsztaty...dość często dziewczyny organizują.
    Emilka - 20.11.2007
    Bartoszek - 30.11.2009


  2. #182
    Chustoholiczka Awatar Biedronka
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Sobótka/Wrocław
    Posty
    3,267

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aimee Zobacz posta
    Witam, jestem zupełnie nowa tak na forum, jak i w temacie chust. Mam 6miesięczną kochaną bestię, którą strasznie chciałabym zacząć nosić w chuście. zakupu oprzyrządowania już dokonałam - polekont tkana - niestety instrukcja obsługi niewiele mi mówi i każdą dotychczasowa próba kończy się jednym wielkim wrzaskiem. nie potrafię chusty dociągnąć, nie radzę sobie z umieszczeniem maluszka w środku... jednym słowem - potrzebuję pomocy najbardziej zależy mi na wiązaniu kołyski - chciałabym małą w chuście usypiać i wiązaniu na biodrze, bo tak się generalnie najczęściej nosimy. jeśli jest tu jakaś Mama skłonna wyjasnić i zademonstrować mi zasady wiązań - będę bardzo wdzięczna.
    Jutro prowadze warsztaty w Czas dla mam na partynicach .Jesli potzrebujesz pomocy to mozesz przyjechać albo na 10:00 albo na 12:30 bo mam jedno ostatnie wolne miejsce
    tu jest link do info o warsztatach .

    http://www.chusty.info/forum/showthr...ocław-17-maja
    moje stado : Janiu 09.11.2005 Dymek 19.05.2008 i Mąż Mateusz
    Doula - wsparcie w okresie ciąży i podczas porodu WROCŁAW
    http://centrumrodzicielstwa.pl we Wrocławiu ( kiedyś www.szkolarodzenia-natura.pl )





  3. #183

    Domyślnie Szukam pomocy we Wrocławiu

    Hejka, czy znalazła by się chętna osoba żeby pokazać mi ze dwa wiązania? Próbowałam 2x ale synek się wściekał... może jest za mały? Od kiedy można próbować? Przyznam że spróbowałam dość wcześnie bo 2 tyg życia... ale mówią na necie że można od urodzenia!
    A może wiecie o jakichś warsztatach w najbliższym czasie?

  4. #184
    Chustofanka Awatar manah
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    343

    Domyślnie

    andzialipka, o warsztaty i terminy pytaj Efuni, możesz też zajrzeć na stronę http://www.przywiazanie.szkola.pl/


    Nikoś 13.12.2005, Anielka 18.10.2009, Helenka 03.08.2011

  5. #185

    Domyślnie

    Dzięki
    A są jeszcze jakieś inne warsztaty? Chciałabym nauczyć się więcej wiązań niż kieszonki.
    Pozdrawiam

  6. #186
    Chustofanka Awatar manah
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    343

    Domyślnie

    Możesz też skorzystać z indywidualnej porady, jest co najmniej kilka dziewczyn we Wrocławiu, które się tym zajmują profesjonalnie. Zadaj może pytanie w dziale Dolny Śląsk
    Nikoś 13.12.2005, Anielka 18.10.2009, Helenka 03.08.2011

  7. #187
    Chustomanka
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    1,299

    Domyślnie

    www.tulisie.pl - kontaktuj się z Anią
    www.zachustowani.pl - Marzena

  8. #188

    Domyślnie

    Dzięki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •