Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 24

Wątek: Co wybrać na początek

  1. #1
    mamaJula
    Guest

    Domyślnie Co wybrać na początek

    Witam,
    jestem mamą 4-miesięcznego Julka i chciałabym zacząć noszenie w chuście ale nie mam pojęcia co wybrać dla nas na początek. Byłabym wdzięczna za pomoc w wyborze

  2. #2
    Chusteryczka Awatar Mika
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Wa-wa Jelonki
    Posty
    1,968

    Domyślnie

    to zależy
    tu masz kilka pomysłów poczytaj http://chusty.info/forum/showthread....+pocz%C4%85tek
    po za tym , sprecyzuj w jakiej cenie (bo kolory to ich bez liku)

  3. #3
    mamaJula
    Guest

    Domyślnie

    dzięki za linka, przejrze na pewno. na pewno chciałabym żeby była dobra jakościowo i chciałabym zmieścić się w 200.

  4. #4
    Chustopróchno Awatar Karusek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12,472

    Domyślnie

    Na początek (i nie tylko) fajne są zwykłe tkane natibaby Używaną kupisz spokojnie nawet do 150, a i z nową się zmieścisz w założonym budżecie No i wybór kolorystyczny jest niezły Pobuszuj trochę po chustostraganie, coś na pewno Ci wpadnie w oko
    2 + 7 (2005-2018)

  5. #5
    Chusteryczka Awatar cynthia
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    1,676

    Domyślnie

    możesz też spróbować z Leny Lambem - to była moja pierwsza chusta tkana i byłam z niej baaardzo zadowolona - jest tania i bardzo dobra
    Poznań w chuście zaprasza!!!

  6. #6
    Chusteryczka Awatar skybear
    Dołączył
    Aug 2008
    Miejscowość
    nad polskim morzem
    Posty
    1,878

    Domyślnie

    dobrze dziewczyny prawią.
    od siebie dodam,ze na poczatek ,a nawet pozniej lepsza jest używana.
    jest bardziej miękka od nowej,mnie na początku bardzo zraziła sztywność nowej chusty,natomiast kolejna tkana ,używana nati bawełniana-bajka!
    net mi znów zabrali...

  7. #7
    Chustomanka
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Czeladź/Sosnowiec
    Posty
    925

    Domyślnie

    Polecam Nati tkaną, nową kupisz do 200 zł, a to najlepsza jakość za taką cenę. LennyLamb nie polecam, ja miałam pierwszą LL i kompletnie się nie sprawdziła, sztywna, a Nati są miekkie i łatwiej się dociągają.


  8. #8
    mamaJula
    Guest

    Domyślnie

    Wielkie dzięki za podpowiedzi. O to mi właśnie chodziło, żeby ktoś kto się zna coś polecił, bo samemu to można kupić cuda wianki które się do niczego nie nadają . A tak to już wiem które są warte uwagi. Tylko pozostaje kwestia czy będę miała cierpliwość do motania małego. A nie chcę kółkowej, bo jakoś nie przemawia do mnie.
    Ostatnio edytowane przez mamaJula ; 03-05-2011 o 22:00

  9. #9
    Chustopróchno Awatar Karusek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12,472

    Domyślnie

    Będziesz miała cierpliwość Wbrew pozorom, przy małej wprawie to chwilkę trwa
    A jaka przyjemność noszenia! (obopólna)
    2 + 7 (2005-2018)

  10. #10
    mamaJula
    Guest

    Domyślnie

    No mam nadzieję, że mój maluch będzie chciał być tak noszony bo przylepa to jest ale przy tym straszna wiercipięta i szybko się nudzi. No ale zobaczymy. Przeglądałam chusty Nati i spodobały mi się jak na razie dwie: http://www.natibaby.pl/sklep/?p=prod...l,-standard%29 http://www.natibaby.pl/sklep/?p=prod...d,-ok.-cen.%29

  11. #11
    Chustoholiczka Awatar nemhain
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Mokotów
    Posty
    3,501

    Domyślnie

    Nati są super



  12. #12
    Chustoguru Awatar mamaslon
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    WLKP
    Posty
    6,033

    Domyślnie

    tak ale ja miałam LL dobrze złamana z allegro-jeszcze nie wiedziałam o chusto forum i była super!!!
    Kruszynka 2010
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci
    LULAMY Akademia Chustonoszenia
    Specjalistka od metody karmienia dzieci- BLW (Bobas Lubi Wybór), Certyfikowany uczestniczka szkolenia z BLW prowadzonego przez Gill Rapley.
    BabyLedWeaning
    oraz Stowarzyszenie Poznań w Chuście
    moje zwierzaki i

  13. #13
    mamaJula
    Guest

    Domyślnie

    Dziękuję za wszystkie wpisy i pomoc Chustę już wybrałam Nati Nepal. Niestety jeszcze nie możemy zacząć noszenia, ale to kwestia czasu. Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez mamaJula ; 06-05-2011 o 12:27

  14. #14
    mamaJula
    Guest

    Domyślnie

    Chusta już zamówiona, po ponownym rozważeniu kolorów będziemy się nosić w Kalahari. Nepal śliczny ale na jesień/zimę.

  15. #15
    Chustopróchno Awatar Karusek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12,472

    Domyślnie

    Kalahari piękna na lato
    2 + 7 (2005-2018)

  16. #16
    mamaJula
    Guest

    Domyślnie

    No właśnie czekam na kuriera żeby się przekonać czy jest równie piękna w realu jak na zdjęciach

  17. #17
    mamaJula
    Guest

    Domyślnie

    No i mam jest piękna, miła w dotyku, miękka /fakt nie dotykałam innych chust ale wydaje się być miękka/. No to teraz pranie i zaczynamy naszą przygodę z chustą ))

  18. #18
    Chustopróchno Awatar Karusek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12,472

    Domyślnie

    udanego motania zatem!
    2 + 7 (2005-2018)

  19. #19
    mamaJula
    Guest

    Domyślnie

    Przejrzałam instrukcje i szczerze napisze że to wygląda na coś cholernie skomplikowanego. Mam nadzieję, że to tylko tak wygląda. Chusta prawie już sucha więc jeszcze wyprasować i czas na naukę. Zacznę od kieszonki. Ale żeby się mój brzdąc nie zniechęcił to nauka będzie na misiu, jemu będzie wszystko jedno . trzymajcie za mnie kciuki

  20. #20
    Chustopróchno Awatar Karusek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12,472

    Domyślnie

    Dobry pomysł z misiem Spróbuj nawet parę razy, żeby się przyzwyczaić co po kolei i mniej nerwowo później motać dziecko (i mniej czytać instrukcję, bo to utrudnia bardzo, mi się Domiś przekręcał jak doczytywałam, co dalej )
    powodzenia!
    2 + 7 (2005-2018)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •