Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 44

Wątek: kupiłam chustę i jej nie zobaczyłam :(- problem z Ellevillem

  1. #1
    Chustoguru Awatar MonikaK
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    8,388

    Domyślnie kupiłam chustę i jej nie zobaczyłam :(- problem z Ellevillem

    Dziewczyny może któraś miała podobnie, lub kupowała coś tez u ellevilla..
    Mam problem i to spory. 21.03 chcąc skorzystać z promocji u Ellevilla kupiłam piękną jade brown.
    od razu zapłaciłam, a 23 marca dostałam wiadomość o wysłaniu chusty. I cisza. Chusty nie ma do dziś. Pisałam do Ellevilla wiele razy. Dostałam odpowiedź, że nie można monitorować przesyłki bo wysłali ją listem, a może iść do 6 tygodni, gdyż może utknąć na cle. 6 tygodni mija 4 maja, a chusty ani widu, ani słychu. Z urzędu celnego też żadnej ew. wiadomości.. Na moje prośby do ellevilla o wysłanie potwierdzenia nadania dostałam bardzo niemiłą odpowiedź, że mogą wysłać mi potwierdzenie nadania, ale że ja jestem niegrzeczna i że takiego klienta nikt nie będzie słuchał potwierdzenia nie wysłali.
    Sprawa zgłoszona na PP ale nie wiem co mam jeszcze zrobić. Zależy mi na chuście, a nie na zwrocie kasy, choć teraz zaczyna mi być wszystko jedno.
    Miała któraś taką sytuację? jak długo szły do Was chusty od ellevilla? Czy było jakieś potwierdzenie wysyłki, cokolwiek?
    Nie myślałam, że można tak potraktować klienta...
    Ignacy 2009, Antoni 2011, Szymon 2014, Józek 2016, Franciszek 2018... fasolka 2020

    https://manymum.blogspot.com/

  2. #2
    Chustoguru Awatar pati291
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    7,420

    Domyślnie

    Do mnie chusta bezpośrednio z ellevilla szła około trzech dni. Też wysłane zwykłą pocztą.
    Patrycja - mama Damiana 08.08.08, Hanny 04.12.09, Emilii 01.03.14
    Chcieć to móc

  3. #3
    Chustomanka Awatar moli1978
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    1,274

    Domyślnie

    U ellevilla nie kupowałam ale kupowałam materiały za granicą (USA, Autralia, UK) nie raz i nie dwa i wysyłane były listem zwykłym (i myślę że gabarytowo i cenowo moje paczki były zbliżone do chusty) i jakoś nigdy nie czekałam na nie dłużej niż 10 dni... Więc to coś dziwne jest.

    Brzydko postąpił ellevil.
    syn 2007, córka 2010, syn 2016 Mamine na fb PituPitu

  4. #4
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2007
    Miejscowość
    Wolomin-city
    Posty
    2,635

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MonikaK Zobacz posta
    Dziewczyny może któraś miała podobnie, lub kupowała coś tez u ellevilla..
    Mam problem i to spory. 21.03 chcąc skorzystać z promocji u Ellevilla kupiłam piękną jade brown.
    od razu zapłaciłam, a 23 marca dostałam wiadomość o wysłaniu chusty. I cisza. Chusty nie ma do dziś. Pisałam do Ellevilla wiele razy. Dostałam odpowiedź, że nie można monitorować przesyłki bo wysłali ją listem, a może iść do 6 tygodni, gdyż może utknąć na cle. 6 tygodni mija 4 maja, a chusty ani widu, ani słychu. Z urzędu celnego też żadnej ew. wiadomości.. Na moje prośby do ellevilla o wysłanie potwierdzenia nadania dostałam bardzo niemiłą odpowiedź, że mogą wysłać mi potwierdzenie nadania, ale że ja jestem niegrzeczna i że takiego klienta nikt nie będzie słuchał potwierdzenia nie wysłali.
    Sprawa zgłoszona na PP ale nie wiem co mam jeszcze zrobić. Zależy mi na chuście, a nie na zwrocie kasy, choć teraz zaczyna mi być wszystko jedno.
    Miała któraś taką sytuację? jak długo szły do Was chusty od ellevilla? Czy było jakieś potwierdzenie wysyłki, cokolwiek?
    Nie myślałam, że można tak potraktować klienta...

    wow - brzmi niezwykle profesjonalnie z ich strony...
    współczuję :/

  5. #5
    demona
    Guest

    Domyślnie

    Płąciłaś paypalem mam nadzieję? Jeśli tak to luz. Jak minęło 45 dni załóż spor w paypalu, wtedy paypal zablokuje im Twoje pienądze na koncie, jak w ciągu kilku dni nic nie zrobią, ani nie udowodną, ze wysłali przekształcasz spór w roszczenie i dostajesz kasę spowrotem. Potem kupujesz u Ani w Maminku

  6. #6
    Chustoguru Awatar MonikaK
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    8,388

    Domyślnie

    Mi nawet z Chin paczka tyle nie szła... ani z Finlandii, ani z USA...

    Cytat Zamieszczone przez demona Zobacz posta
    Płąciłaś paypalem mam nadzieję? Jeśli tak to luz. Jak minęło 45 dni załóż spor w paypalu, wtedy paypal zablokuje im Twoje pienądze na koncie, jak w ciągu kilku dni nic nie zrobią, ani nie udowodną, ze wysłali przekształcasz spór w roszczenie i dostajesz kasę spowrotem. Potem kupujesz u Ani w Maminku
    Płaciłam PP, właśnie już mi Ania (nemhain) zasugerowała ten spór na pp, więc wczoraj zgłosiłam, że towar nie doszedł.
    i tak zrobię. Dzięki Monika, zastanawiałam się właśnie czy faktycznie PP może tu pomóc.

    Co do ich profesjonalizmu, to współczuję wszystkim którzy z nimi współpracują..
    Ignacy 2009, Antoni 2011, Szymon 2014, Józek 2016, Franciszek 2018... fasolka 2020

    https://manymum.blogspot.com/

  7. #7
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    95

    Domyślnie

    o mojej odysei z ellevillem mozesz przeczytac tutaj:

    http://chusty.info/forum/showthread.php?t=50215

    w sumie sporo z nimi maili wymienilam, czasami z opoznieniem ale zawsze odpowiadali. Pisalam grzecznie, acz zdecydowanie. Koniec koncow sprawa zakonczyla sie pomyslnie.

    Niemniej nie rozumiem dlaczego wysylaja listem zwyklym. Rozumiem ze inaczej wychodzi drozej, no ale ile psucia nerwow jak nie dochodzi list...

  8. #8
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    95

    Domyślnie

    no tak, tylko ze u mnie poszlo o wadliwy produkt, a nie o produkt ktory w ogole nie doszedl

  9. #9
    Chustofanka Awatar mantissa
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    Warszawa Ursynów
    Posty
    211

    Domyślnie

    Heh, miałam dokładnie tak samo!!! Pisałam grzecznie acz zdecydowanie, odpierając wszelkie głupie ich tłumaczenia, koniec końców po długim nagabywaniu, wysłali drugą chustę i ta doszła. Bądź zdecydowana i walcz o swoje. Powodzenia.
    Zośka 11.2009
    Weronika 02.2012


  10. #10
    Chustofanka
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    284

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez demona Zobacz posta
    Płąciłaś paypalem mam nadzieję? Jeśli tak to luz. Jak minęło 45 dni załóż spor w paypalu, wtedy paypal zablokuje im Twoje pienądze na koncie, jak w ciągu kilku dni nic nie zrobią, ani nie udowodną, ze wysłali przekształcasz spór w roszczenie i dostajesz kasę spowrotem. Potem kupujesz u Ani w Maminku
    Dobra rada .
    Faktycznie dlugo Ci kaza na ta paczke czekac .
    Powodzenia .

  11. #11
    Chustoguru Awatar MonikaK
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    8,388

    Domyślnie

    4 maja mija te magiczne 6 tyg od daty wysyłki. Mam nadzieję, że wyślą wtedy drugą..
    Ignacy 2009, Antoni 2011, Szymon 2014, Józek 2016, Franciszek 2018... fasolka 2020

    https://manymum.blogspot.com/

  12. #12
    Chustoholiczka Awatar nemhain
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Mokotów
    Posty
    3,501

    Domyślnie

    Monika a czy PP już coś w tej sprawie zrobił?



  13. #13
    Chustoguru Awatar MonikaK
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    8,388

    Domyślnie

    Na pp jest założony spór. Dziś ellevill przesłał mi takie potwierdzenie wysyłki i napisał na pp że przecież mówili że nawet 6 tyg i że wysłali mi od razu potwierdzenie... Ehhh...
    więc jak jutro nie dojdzie to ja im odpisze przez PP że 6 tyg minęło...
    Ignacy 2009, Antoni 2011, Szymon 2014, Józek 2016, Franciszek 2018... fasolka 2020

    https://manymum.blogspot.com/

  14. #14
    Chustoholiczka Awatar nemhain
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Mokotów
    Posty
    3,501

    Domyślnie

    Jeżeli masz numer nadania to zadzwoń na infolinie poczty polskiej (http://sledzenie.poczta-polska.pl/) i oni sprawdzą czy przesyłka dotarła do Polski, gdzie jest itd, wiesz wcale się nie zdziwię, że wczoraj została wysłana druga i przesłali Ci tej numer przesyłki.



  15. #15
    Chusteryczka Awatar wrapsodia
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Erlangen Niemcy /czasem Wawa/Jarosław/Klimontów
    Posty
    1,682

    Domyślnie

    Współczuje. Po raz kolejny wychodzi na to, że ellevile lepiej kupowac u naszych dziewczyn a nie bezpośrednio.
    Gosia, mama Toli (25/10/2008), dawniej mimezis

    Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi®
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci



  16. #16
    Chustoguru Awatar MonikaK
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    8,388

    Domyślnie

    dzięki Aniu, zadzwonię. Niby jest data 23.03...
    Ignacy 2009, Antoni 2011, Szymon 2014, Józek 2016, Franciszek 2018... fasolka 2020

    https://manymum.blogspot.com/

  17. #17
    Chustoholiczka Awatar nemhain
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Mokotów
    Posty
    3,501

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MonikaK Zobacz posta
    dzięki Aniu, zadzwonię. Niby jest data 23.03...

    hmmm a może w urzedzie celnym leży tak długo, nie mam pojęcia co myśleć



  18. #18
    Chustoguru Awatar MonikaK
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    8,388

    Domyślnie

    Ale z cła nie mam ni słówka, ani listu, ani nic Jak wysłali zwykłym to mogła zaginąć nawet na poczcie
    Ehhh...
    Ignacy 2009, Antoni 2011, Szymon 2014, Józek 2016, Franciszek 2018... fasolka 2020

    https://manymum.blogspot.com/

  19. #19
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    1,081

    Domyślnie

    Współczuję nerwów!
    Ja kupowałam bezpośrednio u Ellevilla - była opcja przesyłki typu "poleconej", ale wydała mi się zbyt droga, więc wybrałam zwykły list. Nie pamiętam, jak długo czekałam, ale w normie. Dostałam za to inny produkt niż zamówiłam!
    Wymieniłam parę mejli z Ellevillem, ale po pierwsze były pisane tak łamaną angielszczyzną, że miałam wrażenie, że się nie rozumiemy. Po drugie, kilka ostatnich pozostało bez odpowiedzi! W końcu dałam sobie spokój, bo w sumie ta pomylona chusta też mi się podoba Ale poziom obsługi klienta żenujący!
    {HomeBirthing . BreastFeeding . Co-sleeping . BLWeaning . BabyWearing . Cloth Diapering . Work at Home . Veg*n momma to Kiki girl (IX 2009) & baby Surprise (Spring 2012)}

  20. #20
    Chustoguru Awatar MonikaK
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    8,388

    Domyślnie

    ph78 współczuję.
    Dzwoniłam dziś na pocztę polską ale numer który oni mi wysłali to nie jest numer międzynarodowy i po nim nic nie można sprawdzić
    Najbardziej boję się, bo elllevill na pp napisał, że mogłam zapłacić więcej za poleconą... Czyli wychodzi że ich zdaniem to na mnie jest odpowiedzialność że nie doszło????
    Ignacy 2009, Antoni 2011, Szymon 2014, Józek 2016, Franciszek 2018... fasolka 2020

    https://manymum.blogspot.com/

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •