Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: zakupy z chuścioszkiem

  1. #21
    Chustomanka Awatar olmis
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    876

    Domyślnie

    U mnie na szczęście bez problemu - w osiedlowych sklepikach tylko podstawowe zakupy, w chuście, do torby na ramię z dużymi uszami. Nie mogę mieć torby do ręki, bo często za jedną rękę starsza, a w drugiej smycz wszystko się da

    na duże zakupy jeżdżę sama, albo mąż. Starsza pierwszy raz w markecie była mając kilkanaście miesięcy, teraz czasem ją dla rozrywki zabieram i ma mobilizację, żeby być grzeczna w koszyku, bo w nagrodę na koniec salka zabaw młodsza jeszcze nie widziała większego sklepu
    starsza siostra - 08.08.08, młodsza siostra - 06.10.10
    -----------------------
    Instruktorka Masażu Shantala, Doradczyni Akademii Noszenia Dzieci (lubuskie, Zielona Góra); www.nowoczesnerodzicielstwo.com.pl

  2. #22
    Chustomanka Awatar dorcik81
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    1,303

    Domyślnie

    na szybko i na małe zakupy (bo tylko takie robię) to kólkowa jak dla mnie najlepsza młodsze dziecię na biodrze,starsze za rękę i jakoś dajemy radę
    starsza 27.11.2008
    młodsza 28.12.2010
    -Niektórzy ludzie są podli ,bo kłamią!- krzyknął Lubiński -A inni są jeszcze bardziej podli ,bo mówią prawdę- odparł doktor.


  3. #23
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Stalowa Wola
    Posty
    30

    Domyślnie

    Ja z Zofią w chuście robię małe zakupy w sklepiku osiedlowym wracając ze spaceru (mam dwa kroki od domu, jest świetnie zaopatrzony i w miarę niedrogi). Po większe zakupy jeździ mąż do marketu albo jedziemy wszyscy raz na jakiś czas.

  4. #24
    Chustoguru Awatar mTuśka
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    7,660

    Domyślnie

    jak Meta tu wpadnie...... bylo bylo

    http://forum.chusty.info/forum/showt...kupy+w+chuscie
    Zu(09) ZO (* 13) Bru(14)

  5. #25
    Chustonówka Awatar kasjas
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    23

    Domyślnie

    Szczerze mówiąc, nie szukałam, czy wcześniej był taki wątek! Mam nadzieję, że nie stało się nic wielkiego Ja się dowiedziałam paru istotnych rzeczy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •