Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 49

Wątek: Hopek Light?

  1. #21
    Chustofanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    453

    Domyślnie

    Zgłosiłam się na bazarku, ale bez większej nadzieji że ktoś będzie miał do sprzedania. Ja prawdopodobnie będę trzymać też dla kolejnego dziecka, wię nie zamierzam szybko się z nią rozstawać
    A ceny w internecie wszędzie takie same, na allegro też nie znalazłam używanej.
    Mama VIII 1987 - doradca Akademii Noszenia Dzieci
    Córeczka II 2012

  2. #22
    Chusteryczka Awatar mamaLiKa
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    sercem na Ursynowie ;)
    Posty
    1,791

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pulpecja Zobacz posta
    Zgłosiłam się na bazarku, ale bez większej nadzieji że ktoś będzie miał do sprzedania. Ja prawdopodobnie będę trzymać też dla kolejnego dziecka, wię nie zamierzam szybko się z nią rozstawać
    A ceny w internecie wszędzie takie same, na allegro też nie znalazłam używanej.
    A sprawdź jeszcze na ebay-u. W Niemczech Hopki to bardzo popularna chusta, dużo można więc znaleźć używanych, także tych ultracienkich. Musisz tylko sprawdzić czy jest opcja wysyłki za granicę (czyli do Polski ). Może wyjść sporo taniej niż nowa ultracienka kupowana u nas.

    W ogłoszeniach drobnych ebay znalazłam np. taką.



  3. #23
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamaLiKa Zobacz posta
    ja się tylko jeszcze wtrącę.
    Chusta fajna, fantastyczna na lato, dla większych dzieci też niezła (ja nosiłam do 10kg), choć już przy kilkunastu- kilogramowym klocku mogłoby być ciężej.
    Uważaj tylko ile za nią dasz, bo na naszym bazarku w ogóle nie chodliwa niestety (gdybyś chciała kiedyś ją tu sprzedać). Nie za bardzo wiem dlaczego . Ja swoją, model Dheli, przez ponad pół roku sprzedawałam i w końcu poszła za psie pieniądze A w ogóle rzadko na naszym bazarku bywają.
    Pewnie dlatego, że królują limity Nati i Didka Inne firmy generalnie gorzej chodzą, a szkoda, bo jest wiele fantastycznych chust. Hm, chyba off topic mi się zrobił

  4. #24
    Chusteryczka Awatar mamaLiKa
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    sercem na Ursynowie ;)
    Posty
    1,791

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pat007 Zobacz posta
    Pewnie dlatego, że królują limity Nati i Didka Inne firmy generalnie gorzej chodzą, a szkoda, bo jest wiele fantastycznych chust.Hm, chyba off topic mi się zrobił
    No to pokontynuuję ten OT

    No jeszcze ew. limity girasola, mają tu wzięcie.
    A Hopki nie za bardzo, a podobnie jak Storcze, to porządna marka i dobra inwestycja w kawał nośnej szmaty (szczególnie Hopki zwykłe), za nie aż tak ogromne pieniądze jak limitowane Natki i Didki. Ale do tej "mądrości", że nie ma jak to porządna bawełniana chusta, doszłam dopiero teraz po wielu zakupach i testach



  5. #25
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamaLiKa Zobacz posta
    No to pokontynuuję ten OT

    No jeszcze ew. limity girasola, mają tu wzięcie.
    A Hopki nie za bardzo, a podobnie jak Storcze, to porządna marka i dobra inwestycja w kawał nośnej szmaty (szczególnie Hopki zwykłe), za nie aż tak ogromne pieniądze jak limitowane Natki i Didki. Ale do tej "mądrości", że nie ma jak to porządna bawełniana chusta, doszłam dopiero teraz po wielu zakupach i testach
    Podpisuję się

  6. #26
    Chustofanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    453

    Domyślnie

    ebay to dobry pomysł, dzięki za podpowiedź!
    Mama VIII 1987 - doradca Akademii Noszenia Dzieci
    Córeczka II 2012

  7. #27
    Chusteryczka Awatar wildhoney
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    Land of Mordor
    Posty
    2,120

    Domyślnie

    A ja od siebie napiszę, że na upały tylko hopek light - swoją Morgulinę nosiłam w zeszłoroczne upały, było super
    A swojego lighta kupiłam na allegro, czasem widuję, choć mimo wszystko królują zwykłe hopki.
    Nazgul, 1. 02. 2009; Morgulina 13. 06. 2011
    One candle left to burn now... before the Darkness comes.

  8. #28
    Chustofanka Awatar Maminek
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    290

    Domyślnie

    polecam jeszcze chustę żakardową - pięknie tkana, leciusieńka i super przewiewna
    tu jest link
    http://www.hoppediz.de/en/jacquard-tragetuecher.html

  9. #29
    Chustofanka Awatar Maminek
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    290

    Domyślnie

    jeszcze dodam ze super się dociąga

  10. #30
    Chustoguru
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    7,056

    Domyślnie

    Mój hoppek ultra wisi na bazarku.
    Mnie nie zauroczył niestety.

  11. #31
    Chusteryczka Awatar owieczka33
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa BMW ;)
    Posty
    2,878

    Domyślnie

    Zastanawiam się nad hoppedize Light na to lato (wyprawa w bardzo gorące rejony), ALE moja córeńka (roczna) to teraz waży ok 10 kilo z hakiem i w lato to będzie na bank więcej, a z tego co piszecie to chyba kiepski pomysł i nie wiem teraz co wybrać...

  12. #32
    Chusteryczka Awatar mamaLiKa
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    sercem na Ursynowie ;)
    Posty
    1,791

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez owieczka33 Zobacz posta
    Zastanawiam się nad hoppedize Light na to lato (wyprawa w bardzo gorące rejony), ALE moja córeńka (roczna) to teraz waży ok 10 kilo z hakiem i w lato to będzie na bank więcej, a z tego co piszecie to chyba kiepski pomysł i nie wiem teraz co wybrać...
    ja na dzieciaczka powyżej 10 kg, jednak nie polecałabym - jest duża szansa, że będzie się wżynać.

    Zastanawiam się co by ci polecić na upały przy cięższym dziecku...może jakaś chusta z domieszką lnu
    szukaj pokazuje, że tu znajdziesz wątek w podobnym temacie.



  13. #33
    Chustoholiczka Awatar morepig
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Birmingham/UK
    Posty
    3,859

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamaLiKa Zobacz posta
    ja na dzieciaczka powyżej 10 kg, jednak nie polecałabym - jest duża szansa, że będzie się wżynać.

    Zastanawiam się co by ci polecić na upały przy cięższym dziecku...może jakaś chusta z domieszką lnu
    szukaj pokazuje, że tu znajdziesz wątek w podobnym temacie.
    mówi się że nie ma za cienkich chust, są tylko kiepskie wiązania

    Cytat Zamieszczone przez owieczka33 Zobacz posta
    Zastanawiam się nad hoppedize Light na to lato (wyprawa w bardzo gorące rejony), ALE moja córeńka (roczna) to teraz waży ok 10 kilo z hakiem i w lato to będzie na bank więcej, a z tego co piszecie to chyba kiepski pomysł i nie wiem teraz co wybrać...
    nosiłam duże dzieci i w hoppach ultracienkich i w vatanaiu ultracienkim. raz się wrzynało, raz nie. Natomiast co do jednego jestem pewna- ellaroo wrzynało się zawsze

    pocketsfullofmemories.co.uk - Life & Kids Photography
    i na fb
    kolorowe śniadania - dopudelka i na fb

  14. #34
    Chusteryczka Awatar mamaLiKa
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    sercem na Ursynowie ;)
    Posty
    1,791

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez morepig Zobacz posta
    mówi się że nie ma za cienkich chust, są tylko kiepskie wiązania
    obawiam się, że sporo w tym prawdy

    Ja jednak, będąc już na końcówce noszenia (moja młodsza waży obecnie 14,5 kg i mój krzywy kręgosłup słabo wytrzymuje takie obciążenie), jestem zwolenniczką bardziej mięsistych, grubszych chust dla cięższych dzieci. Są to jednak moje osobiste preferencje, a o gustach się nie dyskutuje



  15. #35
    Chusteryczka Awatar owieczka33
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa BMW ;)
    Posty
    2,878

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamaLiKa Zobacz posta

    Ja jednak, będąc już na końcówce noszenia (moja młodsza waży obecnie 14,5 kg i mój krzywy kręgosłup słabo wytrzymuje takie obciążenie),
    Też miałam ogromne problemy z kręgosłupem, które dzięki regularnej praktyce jogi, a teraz i masażom, się "naprostowały", ale mam świadomośc, że musze uważać. Stąd- kółkowe i wszytkie na jedno ramię- u mnie raczej odpadają- moja skolioza (boczne skrzywienie) na bank by się odezwało. Poza tym- mój Pan widząc mnie noszącą na jednym ramieniu chybaby padł

  16. #36
    Chusteryczka Awatar spinek
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    1,906

    Domyślnie

    podbijam- do ilu kg hopek lajt ponosi bez wrzynania?

  17. #37
    Chustopróchno
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Skorosze
    Posty
    12,805

    Domyślnie

    czasem mam wrażenie, że do 4ech

    to chyba zależy od wiązania, wiesz...
    im bardziej skomplikowane (np. kieszonka) tym trudniej je na nim wykonać. ale taki np. plecak prosty... może i do 7/8 by dał radę

  18. #38
    Chusteryczka Awatar spinek
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    1,906

    Domyślnie

    joj, jak ja mało wiem o chustach- wyobrażalam sobie, że właśnie mega łatwo na nim wiązać i to wszystko- mały, cienki dzięki mi.!

  19. #39
    Chustofanka Awatar lawinia
    Dołączył
    Oct 2013
    Miejscowość
    B.
    Posty
    338

    Domyślnie

    Ktoś moze mi powiedzieć ile wynosi atrakcyjna cena za używanego hopka kairo light? Tak mniej więcej
    Ostatnio edytowane przez lawinia ; 27-10-2013 o 12:09

  20. #40
    Chustopróchno
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Skorosze
    Posty
    12,805

    Domyślnie

    140 pln

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •