Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Książki dwujęzyczne dla dzieci

  1. #1
    Chusteryczka Awatar rzezuchama
    Dołączył
    Aug 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,580

    Domyślnie Książki dwujęzyczne dla dzieci

    Znalazłam ostatnio przypadkiem wydawnictwo, które specjalizuje się w książkach dwujęzycznych, głównie angielko-jakiś i ku mojemu zdumieniu nawet angielsko-polskie mają.
    Oferta niewielka, ale jest, patrząc z grubsza dla najmłodszych dzieci. Ale największym hitem jest to, że mają małe kartonowe książeczki z Elmerem! Zamówiłam jedną na próbę i jest bardzo fajna, zresztą, co będę drugi raz pisać

    Zakładam wątek, bo może się komuś taka informacja przyda, u nas słabo wciąż z takimi książkami, a czasem są potrzebne (choćby na prezenty, choćby do nauki, choćby dla dwujęzycznych rodzin itd.)
    A może ktoś też jakieś znalazł? To można by zbierać tu, w jednym miejscu.
    Marta, mama Stasia - 2007 i Józina - 2010
    Stasiek poleca
    Błogosławiony, który nie mając nic do powiedzenia nie obleka tego w słowa. Julian Tuwim

  2. #2
    Chustoguru Awatar kammik
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Stolyca
    Posty
    6,437
    "A co im imponuje? Płaczące posągi. Zamiana wody w wino. Zwykły kwantowy efekt tunelowy, który i tak by się zdarzył, gdyby tylko ktoś zechciał poczekać parę zylionów lat. Jak gdyby zamiana słonecznego światła w wino, dokonywana przez winorośle, ich grona, czas i enzymy nie była tysiąc razy bardziej cudowna i nie zdarzała się stale..."
    Terry Pratchett "Pomniejsze bóstwa"


  3. #3

    Domyślnie

    Kiedyś Wydawnictwo Literatura miało taką serię polsko-angielską, ale jakiś czas temu wyprzedawali resztki i już nic na ich stronie nie widzę. Z pewnością wydali te tytuły i można ich jeszcze szukać:
    Papuzińska Joanna Agnieszka opowiada bajkę Placek Zgody i Pogody
    Adam Bahdaj Pilot i ja
    Adam Bahdaj Wielki wyścig
    Adam Bahdaj Najpiekniejsza fotografia
    i wymieniona już
    Wanda Chotomska Kareta z piernika
    As a mother you learn what it is to be both martyr and devil. Rachel Cusk

  4. #4
    Chusteryczka Awatar n2605
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    Mazury
    Posty
    2,496

    Domyślnie

    I na pewno jest dwujęzyczne wydanie Kubusia Puchatka i Chatki Puchatka - nasza księgarnia
    Monika - mama Natalii 26.05.2008

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •