Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Nasze początki.....proszĂŞ o rady

  1. #1
    Chusteryczka Awatar mamaija
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    2,070

    Domyślnie Nasze początki.....proszę o rady

    BARDZO się spodobały nowe "majtasy" mamy na razie 4 szt BG) Meli, mówi , że nie uwiera i jest ok ALE:
    ciągle mokro i teraz małe pytanko:

    1 próba jedna wkładka z BG- po godzinie mokre ubranko a wkladka całkowicie zamoczona
    2próba 2 wkładki z BG :wytrzymały cztery godziny w nocy i Mela obudziła się mokra ( nie bardzo ale wkładki całkowicie mokre)
    Jakie macie sposoby na dobrą chłonność

    -jakie wkładki najlepsze na noc i jak je ze sobą "łączyć", czy istotne jest, która jest od góry i która od dołu?( ciagle o BG chodzi)
    - czy lepiej pieluszka frotowa do środka( widziałam taką do składania na ekobaby, czy wystarczyłaby sama na noc?)

    Czy jest jakis złoty środek ( Mela ma 18 m-cy i ok. 12kg) ?pomózcie

  2. #2
    Chusteryczka Awatar kobra
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Chicago
    Posty
    1,850

    Domyślnie

    juz Ci odpowiedzialam w drugim watku
    Nothing you become will disappoint me;
    I have no preconception that I'd like to see you be or do.
    I have no desire to foresee you, only to discover you.
    You cannot disappoint me.


    Aska - mama Kajetana (19.10.2007)

  3. #3
    Chustofanka
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Lodz
    Posty
    258

    Domyślnie

    ja co prawda nie uzywam juz BG, ale mi najlepiej na noc sprawdzala sie mieszanka mikrofibry i konopii (tyle, ze to bylo przy ok miesiecznym dziecku, ktore duzo sika, ale napewno nie tak jak starsze), ja mialam bardzo dlugie wklady konopne, takie, ze owijaly wkladke z mikrofibry z obu stron, koniecznie konopie lub bambus, nie ma nic co lepiej chlonie
    ja bym ulozyla taki tort: mikro,konopie,mikro i na dnie konopie (odwrotnie tez ok, poprostu ja ostatnio wkladam konopie miedzy pieluche a otulacz welniany i jest super, cala wilgoc w konopiach zostaje, ale przy BG to chyba bez znaczenia)
    5 lipca 2008 roku urodzil sie nasz pupiszon Ern(est)

  4. #4
    Chusteryczka Awatar mamaija
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    2,070

    Domyślnie

    dziękuję - ale jak spróbowałam 2 wkładki z BG + ta długa konopna to Mela okrakiem chodzia i mówiła "mamunia poprawi, mamunia poprawi- zdesperowana całkowicie , no i " rozpakowałam tę konopna( wczoraj)
    właśnie usnęła zapakowałam w BG pieluchę składaną tą przeszywaną( chyba konopie bawełna) złożona po szwach po długości na 3 ale też aż, brzyszek ledwo się dopiął Meli taka "napakowana ta BG!!!!!!!!!!!! to normalne????zobaczymy za kilka godzin aby nie było przebierania bo pranko muszę rozwiesić

  5. #5
    Chustofanka
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Lodz
    Posty
    258

    Domyślnie

    to moze wiecej konopnych i jedna BG, jak do chodzenia to rzecyzwiscie 2 wkladki BG chyba za duzo, ale na noc to chyba dzieciakom obojetne
    5 lipca 2008 roku urodzil sie nasz pupiszon Ern(est)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •