Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 61 do 66 z 66

Wątek: pierwszy nocnik-Rotho?

  1. #61
    Chustomanka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Trójmiasto
    Posty
    1,467

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kate18 Zobacz posta
    czy ten nocnik rotho bedzie tez dla wiekszego dziecka?, bo większosc jest opini, ze super dla małego dziecka, mam na mysli 1,5 roku chłopca dosyc duzego i grubaska 14 kg wazy
    będzie dla większego dziecka - mój niespełna trzylatek z niego korzysta (choć szczupły, waży 15 kg)


    J. 2010, W. 2013, A. 2021

  2. #62
    Chustofanka
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    164

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KaiDo Zobacz posta
    będzie dla większego dziecka - mój niespełna trzylatek z niego korzysta (choć szczupły, waży 15 kg)
    dziekuje za odpowiedz, tylko moj wazy prawie 14 kg i dupke ma dosyc dużą, i dlatego tak się zastanawiam

  3. #63
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mi. Zobacz posta
    ja tam nie wiem, ale ja bym odpuściła. to jest jakiś piekielnie, piekielnie wrażliwa sprawa.
    wokół mnie plaga nawykowych zaparć...
    Oj, tak. Niestety, jak rodzic chce za szybko, to różnie się to kończy i bywa, że problemy ciągną się latami. Drażni mnie robienie z nocnikowania wyścigów.

    Co do nocnika - u nas Ikea rulez Do niedawna były nawet dwa, ale jeden miał wypadek - zrobił się odprysk i starszy nim wzgardził

  4. #64
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    397

    Domyślnie

    A mój synuś zrobił dziś pierwszą kupkę do nocniczka najzwyklejszego na świecie za kilka złotych po starszej siostrze wszyscy byli z niego dumni i on sam z siebie tez był.
    fajnie było by gdyby już zaczął załapywać o co chodzi ma 21 miesięcy niechby chociaż cięższe sprawy tam załatwiał.Nie mam jakieś presji na szybkie odpieluchowanie (sporo kosztował mnie stosik i jeszcze się nim nie nacieszyłam)ale jednak próbuję i cieszęsiebo nocnik omijany bardzo szerokim łukiem spełniać zaczyna swą funkcję.
    Oglądałam jednak zdjęcia nocnika o którym piszecie i faktycznie wygląda imponująco ale też i kosztuje 30zł za coś z czego syn będzie korzystał rok czy dwa no nie wiem z drugiej strony co ma powiedzieć ktoś kto za grający nocnik Fischer Price płaci 200-300 i korzysta tyle samo.Patrząc z tej perspektywy pewnie warto tylko ja mam dwa to trzeci nie jest mi potrzebny.
    BASIA(20.01.2000)Ania(04.09.2009)Jaś(05.10.2011)

  5. #65
    Chusteryczka Awatar spinek
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    1,906

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez *LOLA* Zobacz posta
    A mój synuś zrobił dziś pierwszą kupkę do nocniczka najzwyklejszego na świecie za kilka złotych po starszej siostrze wszyscy byli z niego dumni i on sam z siebie tez był.
    fajnie było by gdyby już zaczął załapywać o co chodzi ma 21 miesięcy niechby chociaż cięższe sprawy tam załatwiał.Nie mam jakieś presji na szybkie odpieluchowanie (sporo kosztował mnie stosik i jeszcze się nim nie nacieszyłam)ale jednak próbuję i cieszęsiebo nocnik omijany bardzo szerokim łukiem spełniać zaczyna swą funkcję.
    Oglądałam jednak zdjęcia nocnika o którym piszecie i faktycznie wygląda imponująco ale też i kosztuje 30zł za coś z czego syn będzie korzystał rok czy dwa no nie wiem z drugiej strony co ma powiedzieć ktoś kto za grający nocnik Fischer Price płaci 200-300 i korzysta tyle samo.Patrząc z tej perspektywy pewnie warto tylko ja mam dwa to trzeci nie jest mi potrzebny.

    brawa dla młodego

  6. #66
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    397

    Domyślnie

    Dzięki Spinek ja też puchnę z dumy nawet na fejsie to ogłosiłam a co niech wiedzą.Znam takich co nawet krew ich zalewa z tego powodu
    BASIA(20.01.2000)Ania(04.09.2009)Jaś(05.10.2011)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •