Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Kieszonka-prosze o ocene

  1. #1
    Chustomanka Awatar bigbabs
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    West Midlands,UK
    Posty
    852

    Domyślnie Kieszonka-prosze o ocene

    Witam! Mam kilka pytań do doświadczonych ChustoMam :
    1.każde zachustowanie kończy się ostatnio 20minutową bitwą i chciałabym wiedzieć czy to moje nieudolne wiązanie jest przyczyną czy mój syn po prostu tak ma i 20minut płaczu to jest nasza nowa świecka tradycja ?
    2.co zrobić żeby naciągnac pionowe pasy chusty na główke młodego?no nijak nie mogę,zawsze ucho i 3/4 buzi mu wystaje a ja mam wrażenie że albo mu zmiażdżę główkę albo zostanie mi odcisk jego ucha na mostku.

    Dziękuję za wszelkie uwagi i pozdrawiam !




  2. #2
    Chusteryczka Awatar ithilhin
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Płock
    Posty
    2,777

    Domyślnie

    ale ladna chusta i kieszonka tez

    moj syn jak mial tyle co Twoj to tak mial, ze jak mial plakac to plakal i juz. nic go nie moglo powstrzymac

    ale istnieje tez mozliwosc, ze cos go uciska, np zbyt mocna sciagnieta sama krawedz chsuty. sprawdz czy naciagasz chwytajac sama krawedz w dlon czy zbierasz spory fragment (ten drugi sposob jest wlasciwy) i czy Mlody nie ma jakich silniejszych odgniecien czy otarc. czasem ubranko uciska i dziecko to denerwuje.

    a po co chcesz te pasy naciagac na glowke?? w tym wiazaniu naprawede glowka jest podparta dostatecznie. jesli sie obawiasz, mozesz gore pionowego panela zwinac w dosc szeroki wlaeczek - bedzie stanowil dodatkowe podparcie dla karczku i glowy.
    jak wieje wiatr albo pada - mozesz osolonic glowke, pasy trzeba po prostu rozciagnac na calej szerokosci plecow, pupie, od dolka podkolanowego do dolka podkolanowego. widocznie kieszonak jest naprawde sciala skoro masz z tym trudnosc - ale to dobrze swiadczy o jakosci wiazania (o ile nic Cie nie pije pod pachami. ale jakos nie wyglada, zeby tak bylo...). w tej sytuacji - to znaczy jakbys bardz ochciala rozlozyc te poly - mozesz pouznic wezel, rozciagnac tak ja chceszz i zawiazac wezzel - przedtem mozesz dociagnac jesli cos sie poluzowalo.

    zwroc uage na symetryczne ulozenie , buc moze trzeba zwrocic uwage na uwazniejsze dociagniecie srodkowej czesci kieszonki, znaczy tej pomiedzy pupa a ramionami


    mam andzije, ze pisze zrozumiale, bo pozno jest. ale ne moglam sie powstrzymac, bo lubie takie ladne kieszonki ogladac
    Gosia, mama trójki dzieci, żona jednego męża, posiadana przez dwa koty...

  3. #3
    Chusteryczka Awatar ithilhin
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Płock
    Posty
    2,777

    Domyślnie

    acha: w kieszonce srodek poziomego panela to srodek chusty wzdluz, reszta jest po rowno pod karczkiem (dlatego o tym waleczku pisalam) i pod pupa.

    i nie przemuj sie, ze ja sie tak rozpisalam - to sa uwagi techniczne, ktore byc moze Ci pomoga, ale nie swiadcza o tym, ze zle wiazesz.

    wiazesz super i tak trzymac!

    Gosia, mama trójki dzieci, żona jednego męża, posiadana przez dwa koty...

  4. #4
    Chustomanka
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Bramki k/Warszawy
    Posty
    1,229

    Domyślnie

    Perfekcyjna kieszonka Gratuluję.

    Jak się dzieć przyzwyczai do zniewolenia to przestanie płakać - ja osobiście nie wiązałam nigdy wrzeszczącego Tymka, żeby chusta mu się źle nie kojarzyła.


    http://www.chusty.com.pl - Babylonia, Bebina, Didymos, Gabi, Lana, Lenny Lamb, MaM, Merry Carry, NatiBaby, Storchenwiege
    Doradca po kursie dla zaawansowanych Trageschule Dresden

  5. #5
    Chustomanka Awatar bigbabs
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    West Midlands,UK
    Posty
    852

    Domyślnie

    Dziekuje !
    Wrzeszczacej mlodziezy nie pakuje do chusty - koncert i proby oswobodzenia zaczynaja sie 2-3 minuty pozniej.Moze taki etap,bo kiedys zachowywal sie przyzwoicie.

    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •