Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 61 do 74 z 74

Wątek: Słupsk

  1. #61
    Chustofanka Awatar emelbe
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    Słupsk
    Posty
    479

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez basiaT Zobacz posta
    niedaleko dworca PKP - ale my mobilni jesteśmy, więc to nie ma aż takiego dużego znaczenia
    Sorki,ale od tygodnia nie zaglądałam na forum. Dojechaliście już do Słupska czy jeszcze pytanie o plac zabaw jest aktualne? Na moim osiedlu malutkie palce zbaw są poodgradzane, a po psach wielu sprząta, jednak koty mają do piaskownic dostęp. W centrum miasta są dwa fajne duże place zbaw - przy ulicy Orzeszkowej oraz w Parku Kultury i Wypoczynku. Ten pierwszy jako jedyny ma piasek na całej powierzchni, więc ewentualne upadki z huśtawki czy drabinki są bezpieczne. W tym drugim parku przy huśtawkach i drabinkach jest taka miękka mata.

  2. #62
    Chustomanka Awatar basiaT
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Szczecin/Świnoujście
    Posty
    854

    Domyślnie

    Dzięki - wiedza przyda się pewnie nie raz.
    Zatrzymaliśmy się na dłuższą przerwę w Sianowie - mają naprawdę sympatyczny plac zabaw dla dzieciaków.
    W Słupsku wykorzystaliśmy placyk przy okazji odwiedzin u prababci na Jana Kazimierza. Poza tym - nasza Julka mało wybredna i kreatywna - wykorzystała kamienie i ogródek przy herbaciarni w młynie do zabawy. Pobrykała po trawce na wsi pod Słupskiem, obleciała poziomki w Rędzikowie i plażę w Rowach - na niecały tydzień to sporo atrakcji.
    Przyjaciele są rodziną, którą sami sobie wybieramy.


    "Z
    abawki w stylu retro"
    "Na końcu tęczy"


  3. #63
    Chustoholiczka Awatar Basinda
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Koszalin
    Posty
    5,469

    Domyślnie

    Dziewczyny ze Słupska czy któraś ma może bondolino i mogłaby pokazać/pożyczyć na chwilkę nowej chustomamie?
    Basia mama 5 małych Trolli
    Doradca Noszenia ClauWi, Certyfikowany Instruktor Masażu Shantala



  4. #64
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    326

    Domyślnie

    Ja nie mam.

  5. #65
    Chustonówka Awatar Malenstwooo0
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Słupsk
    Posty
    10

    Domyślnie

    Dzień Dobry. Ooo widzę, że Basia napisała w moim imieniu. Dopiero niedawno tu się pojawiłam, bo dopiero znalazłam forum. Mam chustę, ale moje dziecię jej nie toleruje i zamierzam kupic bondolino, nosidełko, tlko nie wiem, czy nie będzie jak z chustą Leży i leży, a nosidełko muszę kupić Byłabym wdzięczna za jaką kolwiek pomoc

  6. #66
    Chustonówka Awatar Malenstwooo0
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Słupsk
    Posty
    10

    Domyślnie

    Mam też chustę Lenny Lamb i może któraś z mam mogłaby mi pokazać jak ją wiązaćZawsze na żywo to inaczej niż z instrukcji i spróbować warto. Może wtedy będę mieć i nosidło i chustę

  7. #67
    Chustonówka Awatar Malenstwooo0
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Słupsk
    Posty
    10

    Domyślnie

    No i nikogo chyba nie ma Wogóle ktoś ze Słupska tu jeszcze zagląda?

  8. #68
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    326

    Domyślnie

    Zagląda zagląda!
    Ja póki co nie mogę umówić się na wiązanko, gdyż poniewóż zaczął mi się cały etat tyry, a łikendami jestem na wylocie. Napisz do Mety, ona obyta i chętna, ale nie wiem jak u niej z dostępem do netu, bo miała jakieś problemos.

  9. #69
    Chusteryczka
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,879

    Domyślnie

    Ja będę w Słupsku w połowie września na 90%. Gdyby do wtedy nikt Ci nie pomógł, to pisz do mnie na priv

  10. #70
    Chustonówka Awatar Malenstwooo0
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Słupsk
    Posty
    10

    Domyślnie

    Nie mogłam wytrzymać i za Waszą namową spróbowałam jeszcze raz oplątać się chustą i jakoś malutką zachęcić do niej. Ale chyba moment sobie zły wybrałam. Najpierw zapatuliłam siebie, wsadziłam ją i zawiązałam. Nawet jej sie podobało, bo siedziała spokojnieNo ale po jakiś 7minutach zaczęła coś marudzić, kwękać, więc wypakowałam ją. Położyłam na łóżku, żeby się do końca rozpakować i ryk przeraźliwy. Wzięłam na ręce, troszkę spokoju, ale nadal płacz. Myśle-głodnaWzięłam do karmienia, ale nic, dalej płacze, na ręce, dalej płacz. No ale w końcu jakoś lekko się uspokoiła, jak zaczęłam ją rozbierać do kąpieli (uwielbia). No więc wykąpaliśmy ja, jak zaczęłam oliwkować znowu płacz, ubrałam szybko, uczesałam i wpadłam na genialny pomysł-jeść. No więc dałam znowu i okazało się, że wcześniej nie mogła załapać, bo tak płakała. Teraz mi pięknie zasnęła Wyszło na to , że siedziała fajnie, tylko coś ją gdzieś uwierało, więc źle motam, no i była głodna. Jutro muszę lepszy wybrać lepszy moment i dalej motać. Z mężem postanowiliśmy zostawić chustę jeśli siedzi fajnie, i kupić także nosidło

  11. #71
    Chustonówka Awatar Malenstwooo0
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Słupsk
    Posty
    10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madorado Zobacz posta
    Ja będę w Słupsku w połowie września na 90%. Gdyby do wtedy nikt Ci nie pomógł, to pisz do mnie na priv
    jasne, jak tylko będziesz to poprosiłabym o spotkanie w sprawie nauki motania Oczywiście napiszę na priv

  12. #72
    Chustofanka Awatar cube
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    452

    Domyślnie

    Witam!
    Ja mieszkam w Ustce, więc jakbyś przypadkiem wybrała się nad morze, to może mogłabym jakoś pomóc Co prawda noszę od niedawna i moje wiązania nie są jeszcze idealne, ale mój Mały siedzi grzecznie i wydaje się być zadowolony. Jakby coś, to pisz na pw.

  13. #73
    Chustonówka Awatar Malenstwooo0
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Słupsk
    Posty
    10

    Domyślnie

    Przyznać się którą z chustomam spotkałam wczoraj jakoś koło godziny 12-13 koło stawku policyjnego? Chusta bodajżdże natibaby (zielono-żółta). No i szła z dzieckiem jeszcze drugim za rączkę

  14. #74
    Chustonówka Awatar Malenstwooo0
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Słupsk
    Posty
    10

    Domyślnie

    Jednak przez brak współpracy sprzedaję chustę. Jeśli któraś chce odkupić, to wystawiłam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •