Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: Która chust najlepsza na lato dla 9 kg dziecka?

  1. #21
    Chustomanka Awatar czuppi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Gdynia, obecnie Gdańsk
    Posty
    1,118

    Domyślnie

    ja mam nati sp z lnem i jest świetna, chociaż jak ją kupiłam to była strasznie sztywna a teraz to jedna z moich ulubionych chust. A latem jak jest straszny upał to we wszystkim za gorąco
    Tutaj masz link do spotkań w Lublinie, http://chusty.info/forum/forumdisplay.php?f=135
    Miłosz-11.05.2010

  2. #22
    Chustomanka Awatar kista1
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    1,491

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez asia889 Zobacz posta
    kista1, z Lublina jesteś , więc zapraszam do mnie na macanie. Mam kilka chust więc wyrobisz sobie jakiś pogląd co ci pasuje.
    Wróciłam do Lublina po trzyletniej nieobecności w kraju i nie znam tu nikogo kto by mi mogl doradzic w kwestii wyboru chusty także bardzo dziekuje za propozycję na pewno skorzystam

  3. #23
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gniezno
    Posty
    5,827

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ania Zobacz posta
    Ja bym tam grecji staruteńką nie nazwała, bo w końcu to one chyba z rok-półtora temu "wyszły" ? No chyba, że inne pojęcie "starości" mamy na myśli
    Grecje po prostu od samego początku mięciutkie i przytulaśne są i łamania nie potrzebują

    A to nie wiem... Aurora pisała, że to jej pierwsza chusta była, a Jej Córa ma przeszło trzy latka już... W sumie to tu też słowo "staruteńka" nieco na wyrost.

    A wiem, że tę chustę znasz, bo wasze oferty na chustostraganie były identyczne- podobały mi się geterki i czapeczka, którą dodawałaś jako bonus do bambusa, ale skusiłam się na tę drugą chustę- no i teraz cieszę się nią niesamowicie, bo naprawdę nośna i milusia. Pio uwielbia w niej się kulać.


    "Czytelnik może żyć życiem tysiąca ludzi, zanim umrze. Człowiek, który nie czyta, ma tylko jedno życie." G.R.R. Martin

  4. #24
    lalunia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nadalskądinądznikąd
    Posty
    6,343

    Domyślnie

    podushkowiec organizuje co jakiś czas spotkania chustowe (połączone z bazarkiem),można tam obejrzeć mnóstwo chust i poznać się z chustomamami z Lublina
    http://podushkowiec.blox.pl/html
    ostatnio jakieś było,jakby co napisz do nich z pytaniem kiedy następne spotkanie albo w podforum u nas wejdź na "pomocne chustomamy" i poproś o możliwośc pomacania chust,albo jeszcze jest podforum "Lublin" tam wejdź.

  5. #25
    demona
    Guest

    Domyślnie

    Na poczatek proponuję pasiaka Nati z bawełna. Na 9 kg nie ma co cudować, bo to żadna waga A pasiaki, szczególnie te nowe, w cienkie paski noszą dobrze i moje 12kg.

  6. #26
    Chustomanka Awatar kista1
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    1,491

    Domyślnie

    Podjęłam decyzję na początek kupię używane fale dunaju bo znalazłam w dobrej cenie, myślę że na początek bedą ok. Bliżej lata zastanowię się nad czymś z lnem albo może z bambusem. Zresztą nie ma co wybrzydzać na pewno i tak bedzie to 100 razy lepsze niż ta nieszczęsna samoróbka, która mnie wykończy niedługo. Jedyne co za nią przemawia to to, że nie muszę taszczyć 14kg wózka plus dziecko z 3 piętra i z powrotem. Dziękuje za wszystkie sugestie i pozdrawiam.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •