Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 59

Wątek: Anavy, formowanka

  1. #21
    Chustofanka Awatar morla1
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    264

    Domyślnie

    Ja co prawda czekam dopiero na maluszka i nie mam jeszcze możliwości testowania pieluch ale kupiłam 2 Anavy i muszę przyznać że wyglądają na to ze będą to najlepsze formowanki w moim stosiku...wydają się być najbardziej chłonne - tyle mają tych warstw bambusowych i do tego takie piękne.....mam oprócz nich jeszcze tots botsy oraz lulu nature (bambusową i konopną). Po testowaniu dokonam porównania

  2. #22
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    "Kozia Wólka" we Włoszech/Poznań
    Posty
    729

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez morla1 Zobacz posta
    Ja co prawda czekam dopiero na maluszka i nie mam jeszcze możliwości testowania pieluch ale kupiłam 2 Anavy i muszę przyznać że wyglądają na to ze będą to najlepsze formowanki w moim stosiku...wydają się być najbardziej chłonne - tyle mają tych warstw bambusowych i do tego takie piękne.....mam oprócz nich jeszcze tots botsy oraz lulu nature (bambusową i konopną). Po testowaniu dokonam porównania
    morla1 - a wstaw sobie sygnaturkę, żeby było wiadomo kiedy Twoja pociecha przyjdzie na świat i w nawale zajęć, kiedy już się pojawi, postaraj się znaleźć 5 minut na opinię

  3. #23
    Chustofanka Awatar morla1
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    264

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arta Zobacz posta
    morla1 - a wstaw sobie sygnaturkę, żeby było wiadomo kiedy Twoja pociecha przyjdzie na świat i w nawale zajęć, kiedy już się pojawi, postaraj się znaleźć 5 minut na opinię
    ok

  4. #24
    Chustomanka
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    1,044

    Domyślnie

    nasza po pierwszej nocy. dopiero raz prana, zestaw ona plus gatki storchenkinder wytrzymal całą noc. Ciekawa jestem jaka będzie w dotyku po wielu praniach, bo taka nowa jest aksamitna wręcz A, i na noworodku sobie nie wyobrażam jej, pupa wyżej niż głowa Zresztą maluch nie potrzebuje aż tak chłonnej chyba. Chętnie kupię jeszcze ze dwie jak znajdę kasę

  5. #25

    Domyślnie

    Moje dziś dotarły, poleconym!!! Obawy więc niepotrzebne . Na razie czekają na pranie, ale wizualnie - przepiękne, mięciutkie, mięsiste.
    Lubię być z Wami

  6. #26
    Chustomanka
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    1,044

    Domyślnie

    to dziwne... moja zwykłym na pewno. może czytają forum i teraz poleconym będą słać

  7. #27
    Chustofanka Awatar Gula
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Ursynów
    Posty
    209

    Domyślnie

    czytaja, czytaja - tylko czasu cos malo ostatnio te zwykle listy to byla pomylka Kochany chlop karteczek nie zauwazyl! Dostal juz za swoje a Wy mam nadzieje wybaczycie ))

    Bardzo sie ciesze, ze Wam Anavy sie podobaja
    Matyna&Julka (9.06.2010)

  8. #28
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    "Kozia Wólka" we Włoszech/Poznań
    Posty
    729

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gula Zobacz posta
    czytaja, czytaja - tylko czasu cos malo ostatnio te zwykle listy to byla pomylka Kochany chlop karteczek nie zauwazyl! Dostal juz za swoje a Wy mam nadzieje wybaczycie ))

    Bardzo sie ciesze, ze Wam Anavy sie podobaja
    No i wyszedł wilk z lasu Cudne są te Anavy (i Twój blog też fajnie się czyta )

  9. #29
    Chustofanka Awatar Gula
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Ursynów
    Posty
    209

    Domyślnie

    hehehe akurat blogiem glownie zajmuje sie druga czesc z juju, czyli moja kolezanka ))

    aaa mam nadzieje, ze wkrotce dotrze nastepna partia formowanek )) a zaraz dodam dwie w wersji new born (hmmm "zaraz" czyli jak tylko Jula mi pozwoli
    Matyna&Julka (9.06.2010)

  10. #30
    Chustomanka
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    1,044

    Domyślnie

    super ze nowa partia A można wiedzieć, jakie wzorki? i kiedy..? choć i tak na raziem splukana

  11. #31
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    "Kozia Wólka" we Włoszech/Poznań
    Posty
    729

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gula Zobacz posta
    hehehe akurat blogiem glownie zajmuje sie druga czesc z juju, czyli moja kolezanka ))

    aaa mam nadzieje, ze wkrotce dotrze nastepna partia formowanek )) a zaraz dodam dwie w wersji new born (hmmm "zaraz" czyli jak tylko Jula mi pozwoli
    apage satanas, bo kusisz otwarcie, a kasy brak

  12. #32

    Domyślnie

    Ja też się cieszę, że będzie nowa partia formowanek, bo coś czuję, że to będą naj... i dziękuję juju za przesyłkę i miłe zakupy w ich sklepie. Pozdrawiam!!!!
    A kiedy można się spodziewać? Choć i tak zaglądam codziennie A otulacze będą?
    Lubię być z Wami

  13. #33
    Chusteryczka Awatar ewaibartek
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Bródno
    Posty
    1,540

    Domyślnie

    ja cały czas zbieram na chociaz jedna
    Bartek 02.05.2007 Ksawery 07.08.2010 Sara 28.04.2012

  14. #34
    Chustoholiczka Awatar Dorocie
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    było Warszawa, teraz Żyrardów
    Posty
    3,848

    Domyślnie

    Gula, ja też czekam z niecierpliwością na nową partię!
    Różyczka'10 Anielka'13 (*) Jaś'15

  15. #35
    Chustofanka Awatar Gula
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Ursynów
    Posty
    209

    Domyślnie

    Dziewczyny jesli macie jakis wzor na oku to koniecznie dawajcie znac na prv - mysle, ze troche powtorzymy i bede jeszcze grzebac za nowymi kolorami ))

    Ciezko mi podac dokladny terrmin, bo druga strona musi miec czas na zdobycie materialow, uszycie itd

    No i strasznie dziekuje za zakupy w zyciu nie przypuszczalam, ze bede latac ze skrzydelkami na poczte
    Matyna&Julka (9.06.2010)

  16. #36
    Chustoholiczka Awatar erithacus
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Tczew
    Posty
    3,315

    Domyślnie

    Do mnie wczoraj dotarła pieluszka (używka) i mam pewne obawy co do niej. Ona ma na skrzydełku po trzy napy. Czy uzywacie ich na troche wiekszych dzieciach? Bo jak się jej nie zapnie najciaśniej, to te wystające napki dotykają bioder. Boję się, że będzie obcierać młodego.
    Chyba usune te napy. Albo sprzedam pieluchę. Tylko mi szkoda, bo poza tym jest swietna.






    Czasem mnie nie ma. Można mnie złapać na maila: [mój nick z forum] @ tlen.pl


  17. #37
    lalunia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nadalskądinądznikąd
    Posty
    6,343

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gula Zobacz posta
    Dziewczyny jesli macie jakis wzor na oku to koniecznie dawajcie znac na prv - mysle, ze troche powtorzymy i bede jeszcze grzebac za nowymi kolorami ))

    Ciezko mi podac dokladny terrmin, bo druga strona musi miec czas na zdobycie materialow, uszycie itd

    No i strasznie dziekuje za zakupy w zyciu nie przypuszczalam, ze bede latac ze skrzydelkami na poczte
    Gula,recenzje są tylko dla użytkowników.sprzedawcy mogą tylko na reklamie i handmade działać.
    erith-u nas nie obcierały,spróbuj,wydaje mi się,że Franek powinien sygnalizować jakby coś go uwierało,czy raczej nie?
    Ostatnio edytowane przez Mag ; 19-04-2011 o 12:24

  18. #38
    Chustofanka Awatar Gula
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Ursynów
    Posty
    209

    Domyślnie

    ups sorry juz znikam
    Matyna&Julka (9.06.2010)

  19. #39
    Chustoholiczka Awatar erithacus
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Tczew
    Posty
    3,315

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez magda1980 Zobacz posta
    erith-u nas nie obcierały,spróbuj,wydaje mi się,że Franek powinien sygnalizować jakby coś go uwierało,czy raczej nie?
    Założyłam dziś Frankowi i odwołuję to,co napisałam. Nic nie uwiera, nic sie nie odcisnęło. Super.






    Czasem mnie nie ma. Można mnie złapać na maila: [mój nick z forum] @ tlen.pl


  20. #40

    Domyślnie

    Wspa-nia-łe, naprawdę Ślicznie leżą, już po pierwszym praniu niezła chłonność (a użyłam tylko małej wkładki), jestem bardzo zadowolona
    Lubię być z Wami

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •