Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 41 do 52 z 52

Wątek: W co ubrałyście DZIŚ dziecko do chusty?

  1. #41
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    777

    Domyślnie

    a jaki krem z filtrem jest odpowiedni dla 4msc dziecka?

    wczoraj krótki rękawek, krótkie spodenki i skarpetki, nosimy w kieszonce

  2. #42
    Chustoholiczka Awatar Filippa
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Opole/Katowice
    Posty
    3,410

    Domyślnie

    Na porannym spacerze (już są 22 stopnie) body z krótkim rękawkiem i skarpetki i cienka czapeczka z daszkiem w 2X. Kremu od początku używamy F30 Nivea Baby w oczekiwaniu na krem od Lindy.
    Roch 09.07.2010, Leon 20.05.2013 i Tola 05.01.2015

  3. #43
    Chustomanka
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Czeladź/Sosnowiec
    Posty
    925

    Domyślnie

    ja teraz używam Linomag Sun 30, czekam na Mustelę 50+, dziś powinna przyjść
    a młody wczoraj w koszulce na ramiączkach i cienkich spodenkach, dziś tak samo


  4. #44
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Skierniewice
    Posty
    406

    Domyślnie

    Z czapką to u mnie jest problem teraz - bo Ewcik jeździ na plecach i łapki ma wierzchu i głównym jej zajęciem jest zdejmowanie kapelutka. Wiązanych czapek od urodzenia organicznie nie znosi.

    Dzisiaj ubrałam ją w cienkiego rampersa i sandałki, no i oczywiście smarowałam kremem z blokerem. Kremy mam z filtrem 50+ i 60+.
    Mama Marty (12.03.2005) i Ewy (21.01.2010)

  5. #45

    Domyślnie

    dziękuję za podpowiedzi - właściwie to najbardziej spocony jest na twarzy, która ma kontakt z moją skórą, bo bluzki mam z dekoltem, takie do karmienia wygodne Wy tak nie macie, jeśli nosicie z przodu? Potówki mu się robią od tego i mnie też tak do końca przyjemnie nie jest... może mu coś podkładać tam będę...

  6. #46
    Chustodinozaur Awatar panthera
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    okolice warszawy, później Gdańsk, Wrocław i znów pod Warszawą. aktualnie Gdynia :)
    Posty
    16,530

    Domyślnie

    o ja mam dziś mega dylemat.
    wichura ze ledwo mogę ustać na nogach. w słońcu ze 30 st w cieniu wiatr chłodzi do20 albo i mniej... Maciek będzie w Manduce na plecach, nie wiem w co go ubrać
    są jakieś wiatroszczelne a nie grzejące ubranka?
    co do kremu nadal poszukuje coś bez parabenów i SLS...
    Damian 07.01.2005
    Maciek 07.09.2009
    Tomek 17.04.2014

    J15.01.2013 [']

    1% Maciek
    https://subkonta.jim.org/nasze-dzieci/lista


    uwaga: znikam na weekendy: odwyk i czas dla rodziny






  7. #47
    Chustofanka Awatar Kicia
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Wawa - Wola
    Posty
    444

    Domyślnie

    no właśnie - potówki na twarzy jak pisała julaac; jak sobie z tym radzicie bardziej zaawansowane nosicielki? bardziej chodzi mi o zapobieganie niż leczenie

    i jeszcze jedno w kwestii ubierania w gorąc: moja natka nie jest sztywna, ale daleko jej do miękkości dziecięcych ciuszków więc boję się, że obetrze skórkę maluszka jeśli zawiążę chłopaka w samej pieluszce - a przy 25 stopniach nie wyobrażam sobie inaczej
    dodam, że jestem z tych co przeraża ich widok dzieci poubieranych od stóp do głów, grube rajstopki, czapeczki uszatki i długi rękaw polarowego dresu podczas gdy opiekująca się dzieckiem babcia się opala w samym staniku w parku (oj nieznośny widok...)
    Wciąż jedyna księżniczka w męskim domu

    Mąż, Igi 22/02/2011, Patryk 6/11/2016 i dwa kocury

  8. #48
    Chustoguru Awatar livada
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    6,866

    Domyślnie

    Dzisiaj na spacerze (już było ciepło) body z krótkim rękawem, skarpetki i cienka bawełniana chusteczka na łepku (no dobra, chusteczka wyprodukowana doraźnie z nieużywanej bawełnianej kiecki)

    Edit: Nosiłyśmy się w kieszonce, w Maruyamie
    Ostatnio edytowane przez livada ; 26-05-2011 o 11:56
    Moje DziewczynKi: marcowa Kasia (2011), październikowa Kalinka (2013) i kwietniowa Kaja (2016)

  9. #49
    Chustonoszka Awatar zasta
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Włochy
    Posty
    109

    Domyślnie

    oj to ja chyba przegrzewam moją malutkę, jestem w szoku - krótki rękawek! we wczorajsze wietrzycho dwie warstwy długiego rękawa, bawełniane gatki, skarpetki i jeszcze moja kurtka na wierzch ...
    Basia (grudzień 2009), Małgosia (maj 2011), Staś! (kwiecień 2013)

  10. #50
    ChustoTata
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    179

    Domyślnie

    Nasz maluch dziś w bodziaku- krótki rękaw, pielusia, skarpetki, buciki i cienkie bawełniane spodenki plus czapka z daszkiem- ale to tylko na słońcu i tak w piaskownicy szalał i spacerował po trawnikach

  11. #51
    Chustoguru Awatar odynka
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    odiland
    Posty
    7,861

    Domyślnie

    my dziś body plus legginsy - tak ok 8-9 rano a żaba krótki rękaw i spodnie 7/8 natomiast na placu zabaw królowały kurtki, bluzy i swetry ale to chyba norma w weekend było ok 30 stopni a w parku natknęliśmy się na bliźnięta w gondolach przykryte kocykami i jeszcze koc zasłaniający od daszka do wózka...

    a no i my obowiązkowo w kapeluszach
    Wataha: Nelly: 14/06/2007 Lilly i Zuzka: 15/09/2010

    http://zakamarek.eu - targowisko rzeczy różnych
    http://shewolf-foto.blogspot.com - moja pasja

    2014 będzie nasz!

  12. #52
    Chustopróchno Awatar Paprotka
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Rybnik
    Posty
    13,996

    Domyślnie

    Body i tyle No dobra, jeszcze pielucha i wełniany otulacz i kapelusik od słońca
    Francik (06.08.09), Antoniczek (10.04.11) (*23.05.12), Janko (23.01.14), Zeflik (12.09.15)

    Zapraszam do galerii TUTAJ na handmade TUTAJ



Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •