Strona 19 z 19 PierwszyPierwszy ... 9111213141516171819
Pokaż wyniki od 361 do 366 z 366

Wątek: wysadzanie

  1. #361
    Chustofanka Awatar Ewulinek
    Dołączył
    Aug 2016
    Miejscowość
    Krasne
    Posty
    430

    Domyślnie

    U nas siada tylko jak chce kupkę, przy sikaniu nie ma szans - podstawiam nocnik z przodu do siusiaka i tak daje radę.
    Zuzia 27.11.2013 Gabryś 19.11.2015

  2. #362
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jun 2016
    Posty
    2,715

    Domyślnie

    Czy ktos z was wysadzał a potem nocnikował? Czy jak to zrobić? Moj 11 mcy nocnika nie lubi... Starszak siedział sobie grzecznie ksiażeczki "dorosłe" oglądał- reklamy z lidla i Biedronki... Specjalnie chowane na te okazje i nigdy nie mógł ich dostać poza nocnikiem... ksiazeczki dla dzieci odpadały musiały byc duze gazety... Młody wstaje i bierze nocnik w ręke i kula nim, wywraca... co tam mu przyjdzie do głowy... Bez szans zostawić go na tronie... Nic do reki nie moze dostać, bo ładuje do nocnika... wyje sie... Wysadzony siedzi sobie spokojnie ale na moich ręach i robi szybko co trzeba... Tylko ile mozna...?

  3. #363
    Chusteryczka Awatar czyżyk
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    2,216

    Domyślnie

    Ja dwójkę dzieci wysadzałam, a jak usiadły to na nocnik. Syn czytał sobie książeczki, córce daję coś do łapki, a czasem książkę. Żadne na szczęście nie wywalało/wywala zawartości nocnika. Córka czasem wstaje, ale udaje mi się ją namówić na dokończenie...

  4. #364
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jun 2016
    Posty
    2,715

    Domyślnie

    Myslałam, ze to to chwilowe ale nic sie nie zmieniło. Nawet gorzej, bo teraz juz wstaje i chwyta nocnik do ręki... Wczesniej sie tylko wyginał... jak mu sie nudziło po 2 min... Starszak siedział grzecznie miał lepsze i gorsze chwile ale wzorowo w porównaniu do młodego...

  5. #365
    Chustofanka Awatar helva
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    Dania
    Posty
    393

    Domyślnie

    Krówka, moja starsza miała taką fazę. Nocnik poszedł wtedy w kąt. Korzystała z toalety z nakładką.
    ___.___Doradca Noszenia ClauWi®

  6. #366
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jun 2016
    Posty
    2,715

    Domyślnie

    helva nie da sie na wc z nakładką... na nocnik dłuzej niz minutę tez się nie da. załamka... Tylko wysadzenie ale mnie to juz wkurza a młodemu sie podoba...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •