marlei poczekaj jeszcze trochę i zobaczysz że będzie super, bo skoro teraz macie okres "na brzuszku" to ciężko oczekiwać od dziecka stałych rezultatów nocnikowych ale jak znajdzie inny sposób na przemieszczanie powinno być lepiej nie będzie takiego ucisku na pęcherz
super że obserwacje prowadzisz, wiesz że rano sika często i możesz sobie wtedy trochę odpuścić
gratuluję sukcesów!

jeszcze jedną myślą chciałam się podzielić, nie wiem czy Wasze dzieci też tak mają, bo mnie moje zadziwia. Chyba weszła w etap (od jakiegoś miesiąca) że potrafi trzymać siku aż ją wysadzę gdy jesteśmy poza domem. Po prostu w gościach nie robi siku w pieluszkę nie wiem z czym to jest związane. Wczoraj byliśmy w rodziny i 4 razy robiła do kibelka a gdy wróciliśmy do domu od razu zrobiła w pieluszkę... Poza domem potrafi 2 godziny nie robić, np na zakupach. Chyba w domu czuje się swobodnie i wie że mama w razie wpadki ją przebierze sama nie wiem jak to tłumaczyć.... ale to chyba znaczy że wie o co chodzi, może się wstydzi poza domem w pieluszkę robić 10 miesięczne dziecko!