Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Jak pierzecie i suszycie bambusowe wkłady close parent?

  1. #1
    Chustomanka Awatar mama-donna
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Dania-Løsning, Polska-Kędzierzyn-Koźle/Nysa
    Posty
    993

    Domyślnie Jak pierzecie i suszycie bambusowe wkłady close parent?

    Pytanie jak w temacie. Chodzi mi o to czy odpinacie małą wkładkę od dużej przed praniem i czy wieszacie do suszenia osobno?

    Ja tak nie robię. Piorę tak jak było zasugerowane w ulotce, żeby było mniej roboty. Tam pisali, że wystarczy tylko odpiąć od frontowej części otulacza. Ja odpinam od otulacza całkiem, bo płuczę je najpierw osobno. Suszę też spięte.

    Pytam, bo zauważyłam na kilku wkładach, że się jakby popruły, przetarły w okolicach guzików na głównej wkładce. I teraz się zastanawiam czy mam wadliwe wkładki, słaby materiał czy to dlatego, że się to wszystko miesza w praniu i naciąga przy suszeniu? Podejrzewam, że nie wytrzymają już za długo, a co dopiero pieluchowania następnego dziecia, a tak się producent zarzeka.

    Czy komuś się tak poprzecierały?
    Ostatnio edytowane przez mama-donna ; 24-03-2011 o 20:25 Powód: literówka
    Julia 26.02.2010 Miron 16.03.2013


  2. #2
    Chustoguru Awatar paskowka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa-Bielany/Puławy
    Posty
    6,506

    Domyślnie

    Hmmmm, ja nie pamiętam żeby moje się przecierały, ale ja zawsze wszystko rozpinałam


    www.lydialand.pl - Sklep - chusty Chimparoo, Hoppediz, LennyLamb, Nati, Felizzy, nosidła Bondolino, Tuli, Manduca, Hipseat, pieluszki wielorazowe, Goki, Bajo
    Chimparoo - Wyłączny przedstawiciel chust Chimparoo.

    Akredytowany Doradca Akademii Noszenia Dzieci


  3. #3
    Chustonoszka Awatar biankaaa
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    68

    Domyślnie

    U nas wkładki bambusowe są w stałym użyciu, nic się z nimi nie dzieje, nie ma przetarć ani nic takiego. Ale ja zawsze przed wrzuceniem do prania rozbrajam calą pieluszkę na części pierwsze.

  4. #4
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    103

    Domyślnie

    Ja tez przed praniem odpinam wszystko i nic zlego sie nie dzieje.

  5. #5
    Chustomanka Awatar ania
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Częstochowa okolice
    Posty
    750

    Domyślnie

    ja też odpinałam zawsze wszystko do prania i nie zauważyłam żeby coś się z wkładami działo...
    mama Julci (06.05.2005) i Lilki (06.12.2009)
    wymianki: http://chusty.info/forum/showthread....h-doda%C5%82am
    na forum bywam troszkę rzadziej, więc proszę o cierpliwość jeśli nie odpisuję od razu

  6. #6
    Chustomanka Awatar mama-donna
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Dania-Løsning, Polska-Kędzierzyn-Koźle/Nysa
    Posty
    993

    Domyślnie

    No właśnie. Wy rozpinacie wszystko. Ja tylko wkład od otulacza. Nie odpinam już mniejszej wkładki od większej i chyba w tym tkwi problem chociaż dziwi mnie to, że przetarło się tylko na kilku, a mam ich 10 i wszystkich uzywa tak samo często. Ech...
    Julia 26.02.2010 Miron 16.03.2013


  7. #7
    Chustonoszka
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    96

    Domyślnie

    Ja na początku nie rozpinałam do prania, ale do suszenia zawsze, teraz mąż wrzuca do pralki i zawsze rozpina. Z żadną wkładką nic się nie stało ani bambusową, ani z mikrofibry, a często są prane, bo w ciągu dnia jak ja jestem w pracy to babcia zakłada małemu tylko CP .

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •