Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Witam się :)

  1. #1
    Chustonówka
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    0

    Domyślnie Witam się :)

    Witajcie!

    rozpoczynam swoją przygodę z macierzyństwem, chustami i pewnie jeszcze z wieloma rzeczami związanymi z powyższymi. Dobrze jest na początek się przywitać
    Moją dwumiesięczną córkę Zosię zaczynam nosić w tkanym pasiaku Nati. Mała jeszcze się do motania nie przekonała, ale jak tylko mi się uda to najczęściej zasypia. Jak na razie próbowałam tylko kieszonki. Oczywiście mam masę wątpliwości czy dobrze wiążę, dlatego postanowiłam zamieścić kilka zdjęć z prośbą o komentarz bardziej doświadczonych. Niestety w moim mieście (Radom) nie znam nikogo kto jest chustowy. Może ktoś taki się do mnie odezwie?
    Jeszcze raz witam wszystkich serdecznie i życzę miłego dnia!

    szarq

  2. #2
    Chustonówka Awatar evaa1979
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Łom-ża
    Posty
    26

    Domyślnie

    Witaj Ja też po kieszonce, w której mała szybko zasypiała. Teraz wchodzę na wyższy jak dla mnie poziom MT i chcę przetestować elastyczną oraz tkaną. O tyle mam utrudnione zadanie, bo dookoła siebie próżno szukać chustofanek - i nie ma gdzie pomacać, pomierzyć. Świetnie że są tu testy!!! A same chusty są przesliczne.

  3. #3
    Chustofanka Awatar DuzaMi
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Chorzów
    Posty
    197

    Domyślnie

    Witamy serdecznie
    Fajnie jest trafić na to forum. Jak tu trafiłam byłam zielona, no może nie do końca, ale muszę przyznać, że dużo można się dowiedzieć i kupić ładne okazy
    Pozdrawiam i życzę miłej lektury.
    mama wcześniaczków Filipa (23.07.2007 r. -- ur. w 30 hbd) i Karola (28.04.2010 r. -- ur. w 25 hbd)




  4. #4
    Chustomanka Awatar taDorotka
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    729

    Domyślnie

    [CENTER]szara codzienność? nie u nas FRANCISZEK (2005), IGNACY (2007), HELENA (2009), ANIELKA (2012), BASIA (2014)KRZYSIO(2019),MACIEK (2023)CENTER]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •