Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: Co na szybkie zakupy?

Mieszany widok

  1. #1
    Chustonówka Awatar Majanka
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Wroc
    Posty
    9

    Domyślnie Co na szybkie zakupy?

    Hej! Moją 11 miesięczną małą noszę od początku w tkanej chuście. Próbowałyśmy z elastyczną ale bez przekonania.
    A teraz poszukuję czegoś co jest najwygodniejsze dla nas obu a dobre na szybkie wypady do warzywniaka
    Widziałam ostatnio jak szybko można się zamotać w chustę kółkową - a i miejsca nie zajmuje dużo. No i po kilku miesiącach noszenia tej samej chusty, człowiek nabiera ochoty na coś nowego
    Zatem proszę o poradę: w co zamotać prawie roczniaka na krótkie dystanse?

  2. #2
    Chusteryczka Awatar IzaBK
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Pruszków/Warszawa
    Posty
    2,933

    Domyślnie

    jestem miłośniczką pouchów, sama używam własnie poucha na dojścia, krótkie wypady. Zajmuje mniej miejsca niż kółkowa, nie trzeba go dociągać. Trzeba tylko dobrze dobrać rozmiar polecam!
    G- X 2009 E- VI 2003 M- XII 1998

    NaturalnaMama.pl - ot, zwykły sklep.
    Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi, Instruktor Shantala: PogotowieChustowe.pl

    konsultacje także poprzez SKYPE

  3. #3
    Chustonówka Awatar Majanka
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Wroc
    Posty
    9

    Domyślnie

    Zerknęłam tylko w neciepobieżnie - rozumiem, że tu też jeśli chodzi o rozmiar to noszącej ? Czy gabaryty dziecka też mają znaczenie?

  4. #4
    Chustopróchno Awatar Mayka1981
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Krapkowice
    Posty
    12,796

    Domyślnie

    Poucha musisz dobrać do siebie i wziąć pod uwagę, że np a kurtce jesteś większa niż latem w topiku

    Ja do takich celów mam kółkową i sobie chwalę, bo mąż też do siebie dopasuje jak tzreba...
    A. 27.01.2009 B. 22.09.2010 M.14.07.2015
    Akredytowana Doradczyni po kursie Akademii Noszenia Dzieci chustomama.pl

  5. #5
    Chusteryczka Awatar IzaBK
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Pruszków/Warszawa
    Posty
    2,933

    Domyślnie

    poucha dopasowujesz do siebie. Wielkość dziecka ma drugorzędne znaczenie ( ale też ma. Dziecko w zimowym kominezonie wchodzi mi płycej i jest mocniej ściśnięte, niż ubrane po domowemu).
    Ja w zimie mam poucha pod kurtką, po rozpięciu kurtki w każdej chwili mogę do niego włożyć dziecko (np przemieszczając się z samochodu do domu). A założenie poucha na płaszcz, czy polar, czy sweter nie sprawia, że jest w nim mniej miejsca. Toteż ja jednego poucha używam w każdym sezonie i niezależnie od ubrania
    G- X 2009 E- VI 2003 M- XII 1998

    NaturalnaMama.pl - ot, zwykły sklep.
    Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi, Instruktor Shantala: PogotowieChustowe.pl

    konsultacje także poprzez SKYPE

  6. #6
    Chustofanka Awatar nadia.r
    Dołączył
    Nov 2009
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    484

    Domyślnie

    Ja osobiście polecam kółkową


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •