Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: gdzie kupować

  1. #1
    Chustofanka Awatar jadwigienka
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    Dobranowice k. Krakowa
    Posty
    416

    Post gdzie kupować

    Na pewno już było, więc możecie mnie skierować do odpowiedniego wątku.
    Moja koleżanka chce kupić swojej przyjaciółce chustę z okazji narodzin pierwszego potomka.
    Zapytała mnie gdzie można dostać chusty... a ja nie wiem. Sama ograniczam zakupy do bazarku lub allegro... Znam takie sklepy jak decoraliki, orlinkowo, maminek, ewentualnie strona domowa natibaby, ale tam wszędzie jest dość mały wybór. Skąd Wy bierzecie te wszystkie cudowności tęczowe, niepowtarzalne i oryginalne? Czy dużo drożej i dużo dłużej wychodzi sprowadzanie z zagranicy? przydałaby się może gdzieś przyklejona lista sklepów i mam u których można zamawiać. no chyba że gdzieś już jest, a ja nie znalazłam
    Czy 7 kolorów tęczy to sklep? sorry, naprawdę, sama się tym nigdy nie interesowałam, bo szukam zwykle okazji... więc wybaczcie że pytam o takie podstawy.
    Grześ 2009, Krzyś 2011, Łucja 2013, Bartek 2016

  2. #2
    Chustoguru Awatar kammik
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Stolyca
    Posty
    6,437
    "A co im imponuje? Płaczące posągi. Zamiana wody w wino. Zwykły kwantowy efekt tunelowy, który i tak by się zdarzył, gdyby tylko ktoś zechciał poczekać parę zylionów lat. Jak gdyby zamiana słonecznego światła w wino, dokonywana przez winorośle, ich grona, czas i enzymy nie była tysiąc razy bardziej cudowna i nie zdarzała się stale..."
    Terry Pratchett "Pomniejsze bóstwa"


  3. #3
    Chustofanka Awatar jadwigienka
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    Dobranowice k. Krakowa
    Posty
    416

    Domyślnie

    boooosko! dzięki
    Grześ 2009, Krzyś 2011, Łucja 2013, Bartek 2016

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •