Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: Wieluń i Lubin - chustomamy potrzebne :)

  1. #21
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Celebrianna Zobacz posta
    Za każdym razem, gdy jestem to się usilnie rozglądam, czy jakiejś nie spotkam, ale niiii....nie widziałam jeszcze żadnej mamy z chustą

    eeee jest nas kilka sztuk w centrum rozglądaj się za mietkami, tosem ja
    K mama Kulki i Kropki

    „Gdy dziecku dajesz książkę, zbroisz jego serce, a duszy jak ptakowi światłe przynosisz skrzydła”.

  2. #22
    Chustofanka Awatar JKG
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    miedziowy zakątek
    Posty
    377

    Domyślnie

    ))
    Hej, hej
    Ja po wakacyjnych wojażach osiadam na D... i już nadrabiam zaległości z forum

    Kółkową posiadam ale nigdy nie nosiłam noworodka ;( Zapoznałam się z kółkową jak mój olbrzym miał 4-5 miesięcy i juz na prosto się nosiliśmy.

    Do spotkań zawsze jestem chętna choć juz mało chustowa ze mnie mama za to kawe i pogaduchy uwielbiam
    Małgorzatka 7 lipiec 2004
    Tomaszek 13 maja 2008


    Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka,
    byłoby ciemno i mroczno,
    ciemniej i mroczniej
    niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej -
    mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów.
    Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie."
    (Julian Ejsmon)

  3. #23
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    326

    Domyślnie

    O, Chróstnik! A moi rodziciele w Krzeczynie W.! I tam koczuję jak mnie w końcu do Lubina zwieje
    Jakby co, to ja często w wiśniach lub tuli

  4. #24
    Chustomanka Awatar Celebrianna
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Oleśnica
    Posty
    1,343

    Domyślnie

    Haha...jeszcze sie okaze, ze sie znamy Mieszkalam na mickiewicza, sokolej i parkowej. Chodzilam do 11, 8 i ILO. Ktos odnajduje sie w grupie respondentow? Ja bede w przyszly weekend jechac, to moze sie spotkamy nie przypadkiem Ale fajnie!

  5. #25
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    he do I LO to i ja a na weekend mamy jechac do wrocławskiego zoo, w końcu bo od maja się wybrac nie możemy
    K mama Kulki i Kropki

    „Gdy dziecku dajesz książkę, zbroisz jego serce, a duszy jak ptakowi światłe przynosisz skrzydła”.

  6. #26
    Chustomanka Awatar mama-igi-tata
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Zduńska Wola
    Posty
    1,483

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Celebrianna Zobacz posta
    Dolnoslaskie, 25km na polnoc od Legnicy
    lubin wpisany obok wielunia to myslalam ze to jakies miasteczko w okolicy. ale skoro dolnoslaskie to tam nie bywam
    "dom to nie miejsce lecz stan"
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci
    www.chusty-zdw.blogspot.com
    Klub Kangura Zduńska Wola
    http://slomiana.wordpress.com/
    mama-Martyna igi-Ignacy2009Franciszek2012 tata-Rafał

  7. #27
    Chustomanka Awatar Celebrianna
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Oleśnica
    Posty
    1,343

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mama-igi-tata Zobacz posta
    lubin wpisany obok wielunia to myslalam ze to jakies miasteczko w okolicy. ale skoro dolnoslaskie to tam nie bywam
    No właśnie też się zastanawiałam, że się Wam chce takie wycieczki robić... aaaleee... kto wie, może lubicie...
    Za to zapraszam do Oleśnicy - to trochę bliżej, jakby co

    Cytat Zamieszczone przez dankin-82 Zobacz posta
    he do I LO to i ja a na weekend mamy jechac do wrocławskiego zoo, w końcu bo od maja się wybrac nie możemy
    No to się miniemy na trasie...

    Cytat Zamieszczone przez MalgosiaN Zobacz posta
    O, Chróstnik! A moi rodziciele w Krzeczynie W.! I tam koczuję jak mnie w końcu do Lubina zwieje
    Jakby co, to ja często w wiśniach lub tuli
    A w której części Krzeczyna - tej starszej, czy nowszej? Bo moi rodzice mieszkają zaraz na początku Chróstnika - z okien widać te nowe domki w Krzeczynie. Jakby co, to możemy się przespacerować do sąsiadów... I vice versa - zapraszamy do nas!
    Cytat Zamieszczone przez JKG Zobacz posta
    ))
    Hej, hej
    Ja po wakacyjnych wojażach osiadam na D... i już nadrabiam zaległości z forum

    Kółkową posiadam ale nigdy nie nosiłam noworodka ;( Zapoznałam się z kółkową jak mój olbrzym miał 4-5 miesięcy i juz na prosto się nosiliśmy.

    Do spotkań zawsze jestem chętna choć juz mało chustowa ze mnie mama za to kawe i pogaduchy uwielbiam
    No to może się spotkamy w któryś weekend. Rurki jeszcze dobre są Ptysiu? A może Gruszecki jeszcze działa?
    po prostu Agata




  8. #28
    Chustofanka Awatar JKG
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    miedziowy zakątek
    Posty
    377

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Celebrianna Zobacz posta

    No to może się spotkamy w któryś weekend. Rurki jeszcze dobre są Ptysiu? A może Gruszecki jeszcze działa?
    Rurki w Ptysiu zawsze są rewelacyjne ;P
    A Gruszecki wyniósł się do Poznania ;( Po cukierni z super wyrobami zostało tylko nazwisko ale do ich wyrobów im daleko.

    To może ten weekendzik zrobimy zlot
    Mi M. wybywa i z dzieciakami sama zostaje więc chętnie pokonwersuje z kimś w moim przedziale wiekowym
    Małgorzatka 7 lipiec 2004
    Tomaszek 13 maja 2008


    Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka,
    byłoby ciemno i mroczno,
    ciemniej i mroczniej
    niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej -
    mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów.
    Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie."
    (Julian Ejsmon)

  9. #29
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    326

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Celebrianna Zobacz posta
    A w której części Krzeczyna - tej starszej, czy nowszej? Bo moi rodzice mieszkają zaraz na początku Chróstnika - z okien widać te nowe domki w Krzeczynie. Jakby co, to możemy się przespacerować do sąsiadów... I vice versa - zapraszamy do nas!
    Hm... chyba w tej starszej. Tzn. nie wiem jak się zakwalifikować: nie wieś (która jest najstarsza) i nie to najnowsze osiedle (przy pętli), tylko to co jest pomiędzy nimi
    Jak zjedziemy, to chętnie się wbijemy. Póki co niestety, plany dopiero na Boże Narodzenie
    A moje szkoły to - nr 7, SLO (tzw. armia zbawienia)

  10. #30
    Chustonówka
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    5

    Domyślnie

    Ja się troszkę wyłączyłam z dyskusji bo urodziłam międzyczasie i jeszcze żółtaczkę musiałyśmy w szpitalu spędzić.
    A teraz nie bardzo mam czas siąść do komputera, nie wiem co z tym moim czasem...
    Na razie nie chcę kupować innej bo nie wiem jak mi będzie się podobało chustowanie i w czym (a nie mam kasy żeby coś kupić czego nie koniecznie będę używać). I chciałabym coś prostego w obsłudze (kółkowa?, elastyczna?) co mnie na dzień dobry nie zrazi.
    Mieszkam na Leszczynowej

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •