Zobacz wyniki ankiety: JAK OCENIASZ MT WOOLLOOMOOLOO ?

Głosujących
63. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1

    0 0%
  • 2

    0 0%
  • 3

    0 0%
  • 4

    9 14.29%
  • 5

    54 85.71%
Strona 1 z 6 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 119

Wątek: MT Woolloomooloo (by marta-la)

  1. #1
    Wałkoguru
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Reykjavik
    Posty
    5,679

    Domyślnie MT Woolloomooloo (by marta-la)

    A konkretnie jeszcze nie Woolloomooloo, bo Marta dostała naszywki już po wysłaniu mi mojego MT

    Dostałam mojego mejtajka 2 dni temu i od tej pory ciągle o nim myślę Wiem, że moja Leniuszka za młoda na mejtajowanie, ale nie mogłam się oprzeć, żeby choć na krótkim dystansie go nie przetestować

    Debiut był w domu na plecach - czego rezultatem był dom wysprzątany na błysk, obiad ugotowany i pranie zrobione przed przyjściem małża z pracy (co zdarzyło się po raz pierwszy, od kiedy dzieć się do nas wprowadził - plecaczka z chusty wiązać jeszcze się nie naumiałam...). Nie miałam żadnych problemów z dobrym dociągnięciem na plecach, Lena przymurowana była wręcz do mnie (wiem, bo się schylałam i nie poczułam, żeby choć trochę się zsunęła). Z przodu troszkę luzów zrobiłam, ale za drugim podejściem wiązanie wyszło równie dociągnięte.
    MT bardzo fajnie się układa - i na pupie i na pleckach. Zagłówek dobrze trzyma głowę. Wypełnienia w pasach jak dla mnie idealne, w wiązaniu na plecach sięgają pod dziecięcia nóżki. Nie wierzyłam, że MT może być równie wygodny, co chusta. Jest
    Mąż też wypróbował (dla niego jest gładki panel, bezwzorzysty). To było jego pierwsze w życiu noszenie i kiedy tak patrzyłam na tę moją dwójkę, na Lenkę śpiącą przytuloną do taty i na maślany wzrok małża - no, wiecie sami, jakie to uczucie

    Dzisiaj poskładałam MT elegancko i schowałam w bezpieczne miejsce (mam kota-wredota, który uwielbia ostrzyc pazury o wszystko, co Leny...), żeby poczekał, aż dziecię nauczy się siedzieć. I już tęsknię
    A co do aplikacji jeszcze - wszystkim moim znajomym się podobała. BEZ WYJĄTKU.

    Moje odczucia po naszym krótkim noszeniu: jestem zachwycona. Mój miętuś jest cudowny, za żadne skarby go nie oddam. Jest piękny, elegancki, wygodny. Jest lepszy, niż miał być. Jest teoretycznie mojego małża, ale praktycznie najmojejszy

    A Marta to profesjonalna i miła dziewczyna. I doradzić potrafi, i mojego groźnego orka na cudowną aplikację przerobiła, niemal identyczną z oryginałem (a tak "firmowo" to wygląda, że dziś mnie zaczepił chłopak i zapytał, "gdzie takie zaje*** nosidło lineagowe można kupić i pewnie zaje*** drogie było, bo u nas w Polsce takich rzeczy nie robią" ). Polecam Marty mejtaje z całego serca i z całym moim przekonaniem, bo są tego warte. I kibicuję Marcie w jej zamiarach poszerzenia asortymentu, bo jako producent zdobyła moje pełne zaufanie i na pewno (kiedy już wygrzebię się z długów) jeszcze coś u Niej zamówię.

    PS. Zdjęcia TUTAJ
    Ostatnio edytowane przez Meta ; 22-12-2009 o 12:59 Powód: zmiana rozmiaru gigantycznej czcionki

  2. #2
    Chustomanka Awatar Ajka
    Dołączył
    Aug 2007
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    1,309

    Domyślnie

    Piękny ten mietek
    "co zesłał los trzeba będzie stracić " 13.11. 2000 Kubuś i Franus (25tc) [*][*] 14,09 2004 2 fasolki(5tc) [*][*] ; kruszynka 08. 2012
    jesienna panienka 14.09.2001[/COLOR]; zimowy chłopak 22.02.2007; letni chłopaczek 03.07.2009
    Chustopróchno ze mnie


    na urlopie od 2000 roku

  3. #3
    Chusteryczka Awatar kobra
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Chicago
    Posty
    1,850

    Domyślnie

    swietny jest
    Podobaja mi sie buciki Leny, gdzie kupilas?
    Nothing you become will disappoint me;
    I have no preconception that I'd like to see you be or do.
    I have no desire to foresee you, only to discover you.
    You cannot disappoint me.


    Aska - mama Kajetana (19.10.2007)

  4. #4
    Wałkoguru
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Reykjavik
    Posty
    5,679

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kobra
    Podobaja mi sie buciki Leny, gdzie kupilas?
    To są kapcio-getry czy też podkolanówki z podeszwą, jak kto woli. Nie wiem, gdzie kupiłam, nie pamiętam, ale pewnie w sklepie typu "butelki smoczki pieluszki itd". Niestety ściągacz mają ciasny, nie do naciągnięcia na tłuste nóżki mojego dziecia, więc podwijamy

  5. #5
    Chustoguru Awatar marta-la
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    8,109

    Domyślnie

    Oj wdzięczna jestem za tak ciepłe słowa

  6. #6
    Chustonówka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    10

    Domyślnie Re: MT Woolloomooloo (by marta-la)

    A mój MT "WOOLLOOMOOLOO" jest już w pełni "metkowy". Nacieszyć się nim nie mogę odkąd do nas dotarł. No i miał już okazję sprawdzić się w wędrówkach bliskich i dalekich. A sprawdził się na piątkę z plusem i to nie tylko u mnie, ale też u męża. Miał być cały mój, a przyszło mi sie nim dzielić z moją połówką, bo całkiem mu sie to noszenie w MT spodobało, choc wcześniej do noszenia był raczej sceptycznie nastawiony.
    Przede wszystkim bardzo łatwa jest "obsługa", szybko się wiązanie opanowuje i każde zamotanie kończy się pełnym sukcesem. Noszenie jest bardzo wygodne, słodki ciężar jest bardzo fajnie rozłożony, tak że prawie wcale noszenie nie męczy. Jeszcze co prawda nie próbowałam na plecach, ale ja tylko mała dorośnie, to już mamy zaplanowane, które szlaki w górach będziemy z nią pokonywać.
    Nasza mała w pełni się w nim zadomowiła i zapoznała blisko już na pierwszym spacerku obśliniając co było pod ręką, czy raczej buzią. Teraz już "chodzi" i dumnie zwiedza świat z wysoka gadając do wszystkiego, a jak się zmęczy, to sobie pośpiewa kołysanki i zasypia))) Słodki to widok, zarówno jak śpi na mojej piersi, jak i na mężowej.
    Co do wykonania mojego MT, to jest śliczniutki, mięciutki i dopracowany w każdym calu (nie będę sie wdawać w szczegóły techniczne). Pasy są mięciutkie, zagłówek dobrze trzyma główkę, panel fajnie się układa na pleckach i pupie i ma wcięcia na nóżki, bo moja mała dosyć drobną jest kobietką.
    A interesy z Martą to czysta przyjemność. Nie dosyć, że doradziła co i jak, trafiła w mój gust strzałem w dziesiątkę, to jeszcze całość poszła bardzo gładko i szybko. Bo ja, przyznam się szczerze, to plastycznym antytalenciem jestem i wyobrażenie sobie, jak miałby wyglądać mój MT od A do Zet, przerastało mnie potwornie. A Marta była w stanie po moich mętnych opowieściach co mi się podoba, a co nie wyprodukować takie cudeńko, że cały czas się zachwycam. I nie tylko ja - przechodnie też Na zdjęciach nie bardzo widać, ale na panelu jest śliczna aplikacja ze Snoopy'm, a po drugiej stronie materiał w serducha. I jedno serducho jest przeszyte na zagłówku, fajnie to wygląda.

    Tak więc polecam z całego serca MT firmowane WOOLLOOMOOLO - noszą się świetnie, trafiają w gusta, a przede wszystkim szybko trafiają do rączek niecierpliwych mam i pod niecierpliwe pupki maluszków)) [attachment=0:273xq88v]200809_Zakopane_245.JPG[/attachment:273xq88v]
    PS. Na zdjeciu nie bardzo widać jaki jest śliczniutki, dokładnie można go sobie pooglądać tutaj: http://pogodzinach7.blox.pl/2008/09/Mei ... zanki.html
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Kasia, mama Zuzi (03.04.2008)

  7. #7
    Chusteryczka Awatar kamaal
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    chwilowo Wietrzne Miasto
    Posty
    1,790

    Domyślnie Re: MT Woolloomooloo (by marta-la)

    Ja też jestem szczęśliwą posiadaczką MT by marta-la i mogę tylko potwierdzić to co napisały dziewczyny. Super wykonany, super wygodny i ostatnio nasz ulubiony środek transportu

    Off Topic
    Kasiek może się kiedyś spotkamy w MT na otwockich szlakach
    Ala (15.04.2007) Martyna (18.04.2011) i 2 Maluszki[*]

  8. #8
    Chustoguru Awatar marta-la
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    8,109

    Domyślnie Re: MT Woolloomooloo (by marta-la)

    Powstaje nam po malutku otwocki klub MT
    Gdybyśmy tak we trzy wyszły zamotane to by dopiero była sensacja
    A za miłe słowa dziękuję

  9. #9
    Chusteryczka Awatar kamaal
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    chwilowo Wietrzne Miasto
    Posty
    1,790

    Domyślnie Re: MT Woolloomooloo (by marta-la)

    Cytat Zamieszczone przez marta-la
    Powstaje nam po malutku otwocki klub MT
    Gdybyśmy tak we trzy wyszły zamotane to by dopiero była sensacja
    A za miłe słowa dziękuję
    To jak, kiedy się umawiamy na spacer??
    Ala (15.04.2007) Martyna (18.04.2011) i 2 Maluszki[*]

  10. #10
    Chustonówka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    10

    Domyślnie Re: MT Woolloomooloo (by marta-la)

    My na spacerek jak najbardziej jesteśmy chętne!!!! W każdej chwili, jeżeli tylko pogoda dopisze
    Kasia, mama Zuzi (03.04.2008)

  11. #11
    Chustoguru Awatar marta-la
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    8,109

    Domyślnie Re: MT Woolloomooloo (by marta-la)

    Cytat Zamieszczone przez kamaal
    Cytat Zamieszczone przez marta-la
    Powstaje nam po malutku otwocki klub MT
    Gdybyśmy tak we trzy wyszły zamotane to by dopiero była sensacja
    A za miłe słowa dziękuję
    To jak, kiedy się umawiamy na spacer??

    Każdy dzień w tygodniu. Może w Sosence ?

  12. #12
    Chusteryczka Awatar groszek1983
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,683

    Domyślnie Re: MT Woolloomooloo (by marta-la)

    I do mnie dotarł MT od Marty
    Dopiero dzisiaj więc nosiliśmy się chwilke po domu ale już wcześniej miałam przyjemność testować Jej dzieła
    Cudnie, nie czuć dziecka, wygodny, powalająco miękki sztruks!!! wykonanie perfekcyjne.. no same plusy
    Kolejny na wiosnę też na pewno będzie od Marty
    Gorąco poleccam!!
    Dostałam to na co czekałam a nawet więcej

    Marta dziękuje bardzo
    Szymon 30.12.2007, Wojciech 20.12.2014.

  13. #13
    Chusteryczka Awatar mayetschka
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Olsztyn
    Posty
    2,199

    Domyślnie Re: MT Woolloomooloo (by marta-la)

    Cytat Zamieszczone przez groszek1983
    I do mnie dotarł MT od Marty
    Dopiero dzisiaj więc nosiliśmy się chwilke po domu ale już wcześniej miałam przyjemność testować Jej dzieła
    Cudnie, nie czuć dziecka, wygodny, powalająco miękki sztruks!!! wykonanie perfekcyjne.. no same plusy
    Kolejny na wiosnę też na pewno będzie od Marty
    Gorąco poleccam!!
    Dostałam to na co czekałam a nawet więcej

    Marta dziękuje bardzo
    hmmm... że tak powiem... bez zdjęć się nie liczy

    Doradca noszenia- kurs średniozaawansowany Die Trageschule® Drezden

  14. #14
    Chustoguru Awatar marta-la
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    8,109

    Domyślnie Re: MT Woolloomooloo (by marta-la)

    Cytat Zamieszczone przez groszek1983
    I do mnie dotarł MT od Marty
    Dopiero dzisiaj więc nosiliśmy się chwilke po domu ale już wcześniej miałam przyjemność testować Jej dzieła
    Cudnie, nie czuć dziecka, wygodny, powalająco miękki sztruks!!! wykonanie perfekcyjne.. no same plusy
    Kolejny na wiosnę też na pewno będzie od Marty
    Gorąco poleccam!!
    Dostałam to na co czekałam a nawet więcej

    Marta dziękuje bardzo
    Bardzo dziękuję Klaudio za tak miłe słowa i też ciekawa jestem Was w akcji i chętnie zobaczę zdjęcia. A tu zaspokoję ciekawość i pokażę który mt należy do Ciebie: http://pogodzinach7.blox.pl/2008/11/Mei-Tai-44.html
    Pozdrawiam serdecznie

  15. #15
    Chusteryczka Awatar groszek1983
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,683

    Domyślnie Re: MT Woolloomooloo (by marta-la)

    Będą zdjęcia tylko moje dziecko strąciło aparat gdy stał na statywie i hmmm nie działa a to lustrzanka Nikona była nie dość że drogi to części do niego jeszcze droższe
    ale mówie Wam MT boski


    2 zdjęcia w MT.. wybaczcie jakość zdjęć ale aparat nadal zepsuty... MT jest o wiele ładniejszy niż na fotkach kolory tu troszke przekłamane.. lampa nam wysiadła


    Szymon 30.12.2007, Wojciech 20.12.2014.

  16. #16
    Chusteryczka Awatar groszek1983
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,683

    Domyślnie Re: MT Woolloomooloo (by marta-la)

    foteczki dodałam
    Szymon 30.12.2007, Wojciech 20.12.2014.

  17. #17
    Chustoguru Awatar marta-la
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    8,109

    Domyślnie Re: MT Woolloomooloo (by marta-la)

    Super, dzięki wielkie, ale druga fotka mi się nie otwiera

  18. #18
    Chusteryczka Awatar groszek1983
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,683

    Domyślnie Re: MT Woolloomooloo (by marta-la)

    Aparat naprawiony więc w koncu fotki MT takie jak być powinny MT boski





    Szymon 30.12.2007, Wojciech 20.12.2014.

  19. #19
    Chustoholiczka Awatar rzufik
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    StW
    Posty
    4,873

    Domyślnie Re: MT Woolloomooloo (by marta-la)

    groszku, super widac ze Szymciakowi się podoba
    Marta, świetna robota!!
    :/
    acz dobra wieść jest taka, źe wyjście z tego forum się jednak znalazło. r.i.p.

  20. #20
    Chusteryczka Awatar groszek1983
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,683

    Domyślnie Re: MT Woolloomooloo (by marta-la)

    Rzufik dzięki Szymciowi się bardzo podoba a MT wykonany baaaaaaaaaaaaaardzo precyzyjnie.
    Szymon 30.12.2007, Wojciech 20.12.2014.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •