Zobacz wyniki ankiety: JAK OCENIASZ MT WOOLLOOMOOLOO ?

GÅ‚osujÄ…cych
63. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1

    0 0%
  • 2

    0 0%
  • 3

    0 0%
  • 4

    9 14.29%
  • 5

    54 85.71%
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy 123456
Pokaż wyniki od 101 do 119 z 119

WÄ…tek: MT Woolloomooloo (by marta-la)

  1. #101
    Chustofanka Awatar camee
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    291

    Domyślnie

    Przyjaznimy sie z MT od Marty juz dobre kilka miesiacy wiec czas na kilka slow z mojej strony.

    Rowniez pozyczam rozpiske ( bardzo mi sie podoba:

    1. Kontakt.
    Jak zaczelam "wymyslac" swojego Mt to dopiero zdalam sobie sprawe dlaczego wszyscy pisza o cierpliwosci Marty. Myslalam, ze wiem czego chce, a tu ni z tego, ni z owego 17 razy zmienialam koncepcje. A ona to cierpliwie zniosla. I fajnie doradzi w kwestiach i technicznych i artystycznych Nie czulam sie osamotniona w powaznej sprawie wyboru aplikacji na MT.


    2. Materiały.

    Bardzo dobre. W ogole nie widac sladu zuzycia, ani w ogole uzywania, przynajmniej na razie.


    3. Wykonanie.


    W pelni profesjonalne, Nic nie odstaje, nie pruje sie, nie psuje. Nie ma sie do czego przyczepic. a do tego wszystko sliczne i solidnie zrobione.


    4. Wygoda.


    Bardzo wygodny, pasy tez, nie wbijaja sie w ramiona. jedynie, jak dla mnie, moglyby byc troszke dluzsze.


    5. Komfort dla dziecka.

    Nigdy nie narzekal



    6. Cena.

    Moj mezczyzna mi nie wierzyl jak mowilam ile zaplacilam. Mowil, ze na pewno 2x tyle


    Szczerze polecam

    Zdjecia nie jakies swietne, ale wklejam:



    URL=http://www.fotosik.pl][/URL]


    Ostatnio edytowane przez camee ; 06-10-2011 o 11:01



  2. #102
    Chustomanka Awatar Ulakowa
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    pod WarszawÄ…
    Posty
    691

    Domyślnie

    Też wreszcie muszę skrobnąc opinię o naszym MT, który mamy już od lutego

    1. Kontakt.
    Rewelacyjny, milon maili napisanych zanim wreszcie ostatecznie wybrałam. I Marta oczywiście chętnie doradzała.

    2. Materiały.
    Super jakość, baaaardzo milutkie i piękne.

    3. Wykonanie.
    Bez zarzutu. Powiedziałabym nawet, że perfekcyjne

    4. Wygoda.
    Jest mega wygodnie i z przodu i z tyłu. Pasy mięciutkie, nic się nie wbija. Dla mnie jest zdecydowanie wygodniej niż nosząc w chuscie.

    5. Komfort dla dziecka.
    Uwielba byc w nim noszona, a często słodko zasypia, więc chyba wygodniutko jej


    6. Cena.
    Moim zdaniem niezawyżona, odpowiednia do jakości. No i kosztuje mniej niż przeciętnie chusta.

    Na razie link do naszego MT na stronie Marty, a potem postaram się też wrzucic jakieś nasze foty w akcji

    http://pogodzinach7.blox.pl/2011/02/Mei-Tai-168.html







    Ostatnio edytowane przez Ulakowa ; 06-10-2011 o 11:48
    Lipcowa Córka (2010) i Styczniowy Synek (2014)

  3. #103
    Chustoholiczka Awatar ślimaczuś
    Dołączył
    Oct 2011
    Miejscowość
    Radom / Warszawa
    Posty
    3,418

    Domyślnie

    Troszkę się ponosiliśmy więc mogę uczciwie napisać
    1. Wykonanie: super, bez żadnych niedociągnięć, rzetelna robota

    2. Kontakt.
    Super, Marta spokojnie znosiła moje pomysły, mimo mojej wpadki (cit ) wykazała się cierpliwością

    3. Materiały.
    Dobra jakość i ładne kolory, podoba mi się, że są mięciutkie a zarazem widać, że solidne

    4. Wygoda.
    Mąż jest zachwycony i chyba nie trzeba więcej pisać Szczególnie, że raz sam z młodą sie wybrał bez mojej pomocy _ chusta to dla niego za duże wyzwanie

    5. Komfort dla dziecka.
    Jak ją na plecy założyłam to śmiała się jak szalona więc chyba jej odpowiada

    6. Cena.
    Jak dla mnie ok

    Szkoda, że zdjęć nie mam, ale może uda się nadrobic
    Jaśnie Pan małżonek 25.07.2009 r., Angelika 09.11.2009 r. (*)


    Umiesz liczyć licz na siebie

  4. #104
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    183

    Domyślnie

    Do nas dziś dotarło Moje wymarzone domkowe MT

    1. Wykonanie: bardzo staranne, estetycznie na wysokim poziomie, jakość rewelacyjna.
    2. Kontakt.
    Super ( będę się powtarzać ). Marta wietnie doradza i pomaga w podjęciu decyzji.

    3. Materiały.
    Dobra jakość, żywe kolory, miłe w dotyku, mięciutkie, ale nie za miękkie

    4. Wygoda.
    Po pierwszym noszeniu - wrażenia fajne. Szerokie pasy ani trochę nie wbijają się w ramiona. IMO na plecach fajniej niż w chuście.

    5. Komfort dla dziecka.
    Dziś Igi strzelał mega marudę, ale w nosidle nie protestował

    6. Cena.
    Adekwatna do jakości i włożonej pracy. Życzymy całego mnóstwa zamówień

    ... razem z MT dotarła do nas domkowa torba cudna Trochę czasu zajęła nam dyskusja nad jej pojemnością - jak wypróbujemy, napiszemy jak się sprawdza.

    Jeszcze raz dziękujemy Marcie za profesjonalne podejście, nieocenione rady, przesympatyczne maile i za efekt końcowy

    Martowe fotki:

    http://pogodzinach7.blox.pl/2012/06/Mei-Tai-214.html
    Ostatnio edytowane przez makatka ; 29-06-2012 o 11:19
    Janek 04.2008, IgnaÅ› 04.2011 - skarby dwa

  5. #105
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gniezno
    Posty
    5,827

    Domyślnie

    I do mnie dziś dotarł ... Mój idealny, wymarzony celtycko- secesyjny MT !!!

    1) Wykonanie- rewelacja. Marta naprawdę jest artystką i ma instynktowne wyczucie tego, co człowiekowi chodzi po głowie. Ja miałam konkretne preferencje, a Marta zrealizowała wszystko tak, że wcieliła me marzenie w idealny kształt- mam zgniłą zieleń z przebłyskami złota i kontrastującym paskiem turkusu, klimat o jaki mi chodziło... Ech, ja mogę tak długo ... Po prostu- na razie skorzystam z fotki Marty:

    http://pogodzinach7.blox.pl/2012/06/Mei-Tai-215.html

    Absolutnie nie oddaje ona urody oryginału, ale i tak widać, że jest piękny ...


    Zwróćcie uwagę na kunsztowne ozdobne obszycie zgniłozielona nitką- nawet mój Stary się nim zachwycił .

    2) Kontakt- absolutnie bez zarzutu . Sama przyjemność .

    3) Materiały- solidne, naprawdę dobrej jakości. Dają poczucie, że o trudno zedrzeć .

    4) Wygoda- cudnie wyściełane pasy- to się musi nosić wygodnie !

    5) Komfort dla dziecka- Ala wbrew szumnym zapowiedziom, że "Ona będzie w elfikach się nosić, bo to dla Niej" z wrzaskiem opuściła nosidło, bo"Ojej, ojej, za wysoko, za wysoko!... "... Odwykła, bo dawno nie noszona .

    Ale Piter- i w domu, i na spacerze siedział zachwycony i nad wyraz spokojny (a spokojny Piter to oksymoron ...). Czyli- super !

    6) Cena- powtórzę za makatką: adekwatna do jakości i włożonej pracy.

    Wielkie dla Marty i życzenia większej ilości czasu na szycie. Chętnych nie zabraknie na pewno .


    Dziękuję Ci, Kochana. Nie dane mi było mieć idealnej chusty o jakiej marzyłam, kochałam takie jakie miałam. Ale MT dzięki Tobie mam idealnego !


    Fotki w akcji wkleję, jak tylko będę miała.


    "Czytelnik może żyć życiem tysiąca ludzi, zanim umrze. Człowiek, który nie czyta, ma tylko jedno życie." G.R.R. Martin

  6. #106
    Chustomanka Awatar Miśka
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    881

    Domyślnie

    Ja też już dostałam naszego miecia. Jest naprawdę bardzo ładny i bardzo starannie wykonany. Widac artystyczną rękę autorki. Nosi się cudnie. W ogóle nie czuc ciężaru dziecia.

    Zamawiając, trochę obawiałam sie tego sztruksu, myślałam, że będzie sztywny. Tymczasem jest mięciutki i delikatny.

    Ostatnio zaczepiła nas jakaś babka na ulicy i z niekłamanym zachwytem zaczęła krzyczec, że piękne nosidło mamy i jakiej to firmy, więc zareklamowałam Martę.


    Jedyne co byłoby do poprawki, to pasy naramienne- dla mnie i męża są za krótkie i wiążemy na styk dosłownie. Ja jestem grubas, ale mąż szczupły raczej, więc myślę, że pewnie coś źle robię, może nie dociągam.

    Ogólnie jestem BARDZO zadowolona.
    Ostatnio edytowane przez Miśka ; 15-07-2012 o 22:29


    Kiedyś byłam Fabisią, ale się sama sobą znudziłam i zostałam miśką

  7. #107
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    183

    Domyślnie

    Fabisiu to mogę oddać trochę moich ;P bo dla nas z kolei ciut za długie
    Janek 04.2008, IgnaÅ› 04.2011 - skarby dwa

  8. #108
    Chustomanka Awatar pelasia
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    861

    Domyślnie

    Od jakiegoś miesiąca używamy naszego MT od Marty, o, dokładnie tego:

    http://pogodzinach7.blox.pl/2012/07/...ooloo-218.html

    Mówiąc najogólniej - jesteśmy (my, tzn. ja, mąż- *patrz niżej, Stasiek i Kalinka) bardzo zadowoleni. Nosidło jest (i takie było moje założenie) przede wszystkim piękne , no może tylko wygoda jest ważniejsza.
    1. Kontakt: bardzo dobry, dużo c
    ierpliwości i podpowiedzi, dzięki czemu mam dokładnie takie nosidło, jakie chciałam (a nawet dowiedziałam się dokładniej, czego chcę)
    2. Materiały: fajny, porządny sztruks, wypełnienia pasów niby dość miękkie, ale naprawdę dobrze się sprawdzają, a już najbardziej zaskoczył mnie (na plus!) zagłówek- mimo że mamy jeszcze dopinany kapturek, to właściwie zagłówek sam też by wystarczył, bo naprawdę ładnie podtrzymuje główkę śpiącego dziecka, plus duży wybór naprawdę pięknych materiałów na panel
    3. Wykonanie: perfekcyjne , do najdrobniejszego szczegółu - nawet kolor nici wybierałam, sama na to nie wpadłam, a takie kontrastowe (czerwone na granacie) przeszycie bardzo fajnie wygląda
    4. Wygoda: tak, jak swego czasu myślałam, że MT nie może być tak wygodny jak nosidło ergonomiczne z mocno usztywnionym pasem biodrowym, tak z MT od Marty przekonałam się, że to naprawdę wygodne nosidło
    5. Komfort dla dziecka: ok, bardzo fajne są: zagłówek i wypełnienie pod nóżkami
    6. Cena: mój mąż był przekonany, że za "takie" nosidło zapłaciłam "na pewno więcej"
    .

    I jeszcze moje uwagi ogólne, może będą pomocne dla następnych osób zamawiających u Marty MT:

    - zagłówek czy kapturek? - jeśli MT z zagłówkiem, kapturek właściwie nie jest konieczny- bardzo dobrze trzyma, nawet niepodwiązany, może w dłuższe trasy nam się przyda? Jeśli MT bez zagłówka- wtedy warto myśleć o kapturku
    - długość pasów - warto się zastanowić dobrze, ja mam długie, bo chciałam, żeby MT pasował też na mojego męża i tatę, noszę póki co tylko ja i mnie trochę wkurzają, bo ze 3 razy się nimi owijam

    * uwaga od mojego męża (kiedy nosiłam na plecach):
    Cudnie podkreśla biust Z zachwytu nie mógł wyjść, normalnie MT dobrze działa na pożycie małżeńskie

    I uwaga ode mnie: takie długie pasy owinięte kilka razy robią dobrą talię W ergonomiku nie da rady tego zrobić, bo nawet jak się ma ten brzuszek nieduży, to po dociągnięciu pasa biodrowego łatwo się robi pod taka "oponka"

    Tym sposobem wyszło mi, że to MT świetnie modelujący sylwetkę
    Ostatnio edytowane przez pelasia ; 17-08-2012 o 14:42 Powód: literówki

    Przydasie Pelasi - domowe przetwórstwo materiałowe i różne pomysły na zajęcia z dziećmi

  9. #109
    Chustoguru Awatar marta-la
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    8,109

    Domyślnie

    Wiem że nie powinno się robić w wątkach z recenzjami OT ale chciałam wszystkim serdecznie podziękować za recenzję i Tobie pelasiu za uwagi. Uśmiałam się nieźle Nawet nie przypuszczałam że moje mt mogą mieć wpływa na pożycie
    Pasy faktycznie długie ale były robione pod kątem Twojego sporego taty Jeśli tata nie będzie nosił jednak, zawsze można je skrócić.
    Raz jeszcze dziękuję i pozdrawiam
    Marta

  10. #110
    Chustofanka Awatar Gośka
    Dołączył
    Jul 2012
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    496

    Domyślnie

    Chyba się zakochałam. Pierwszy raz widze takie piękne MT. Zaczynam rozumieć, to całe uzależnienie. Ale link do cennika nie działa. Marta-la: Ile czeka się na to cudeńko i ile mnie będzie kosztować?
    O kurcze, dopiero teraz zauważyłam ,ze to wątek bez komentarzy. Przepraszam
    Ostatnio edytowane przez Gośka ; 17-08-2012 o 18:56
    11.2009 04.2012 06.2015

  11. #111
    Chustonoszka Awatar Wikatoria
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Dublin
    Posty
    61

    Domyślnie

    MT od Marty mamy już od kilku tygodni ijesteśmy w nim zakochani
    To MT to prezent dla męża, z herbem jego ukochanej Wisły z jednej, a z koniczyną z drugiej strony.
    Jest PIĘKNE!!! Używamy prawie codziennie i za każdym razem jestem tak zachwycona, jak pierwszego dnia. Muszę się przyznać, że gdy otworzyłam paczkę, to aż klasnęłam dłonie z radości.
    Wykonanie perfekcyjne, szczególnie aplikacja z herbem - idealna - żaden kibic się nie przyczepi.
    Nosi się bardzo dobrze, prawie nie czuć tych jedenastu kilo szczęścia. Tadek też polubił miękkości MT i kilka razy zdarzyło mu się zasnąć.
    Kontakt z Martą też super i cena jak najbardziej adekwatna.

    Polecam

    A tu zdjęcia w akcji

    na mamie:


    i na tacie:


    I link do zdjęć Marty:
    http://pogodzinach7.blox.pl/2012/09/Mei-Tai-223.html

    MT Woolloomooloo

  12. #112
    Chustomanka Awatar Nyplowa
    Dołączył
    Jul 2012
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    660

    Domyślnie

    1. Kontakt.
    Rewelacyjny, Marta jest miła i cierpliwa

    2. Materiały.
    Bardzo dobre.

    3. Wykonanie.
    Perfekcyjne, dopracowany każdy szczegół.

    4. Wygoda.
    Jest na prawdę wygodnie. Wrzuciłam na plecy od razu,a z chustą na plecach nie mogę się dogadać.

    5. Komfort dla dziecka.
    Asia nie narzeka


    6. Cena.
    Adekwatna do włożonej pracy

    nie mam jeszcze swoich zdjęć, ale jak będę miała obiecuję wrzucić

  13. #113
    Chustoguru Awatar marta-la
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    8,109

    Domyślnie

    Dziewczyny zwracam się z prośbą jeśli macie jakieś zdjęcia w mt woolloomooloo to będę bardzo wdzięczna do galerii jaka jest na fb
    https://www.facebook.com/media/set/?...6260125&type=3
    Z góry dzięki

    I wszystkim bardzo,bardzo dziękuję za te wszystkie miłe słowa

  14. #114
    Chustomanka Awatar olmis
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    876

    Domyślnie

    To idę się podzielić zdjęciami zanosidłowanych rodziców nasze też kiedyś wykopię
    starsza siostra - 08.08.08, młodsza siostra - 06.10.10
    -----------------------
    Instruktorka Masażu Shantala, Doradczyni Akademii Noszenia Dzieci (lubuskie, Zielona Góra); www.nowoczesnerodzicielstwo.com.pl

  15. #115
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2014
    Posty
    2

    Domyślnie

    I ja mt Woolloomooloo właśnie testuję. Według mnie Marta jest prawdziwą czarodziejką - bo chyba trzeba nią być, by wyczarować coś tak pięknego i użytecznego jednocześnie
    Mt nosi się cudnie. Poczynając od wiązania, które dla mnie, jako dotychczasowej użytkowniczki chusty, jest zaskakująco szybkie i proste. Leciutko się dociąga, ciężar rozkłada się równomiernie. Zarówno ja, jak i moje dziecię, czujemy się z nosidłem rewelacyjnie. Jest mięciutkie, lekkie i wygodne.
    Nosidło jest solidnie wykonane, dopracowane w każdym calu - moją uwagę od razu przykuło "zakręcone" przeszycie, niby taki szczegół a robi różnicę Jedyne czego mogę się czepnąć, to wzory...podobają mi się wszystkie, bez wyjątku, co dla najbardziej niezdecydowanej osoby pod słońcem jest ogromnym problemem

  16. #116
    Chusteryczka Awatar groszek1983
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,683

    Domyślnie

    ah, już niedługo i ja będę nosić w mt od Marty mt uszyty jakieś 6 lat temu nadal wygląda jak nowy, noszony był Szymek, później jeden tatuś nosił w nim swojego synka a za niedługo ja ponoszę Wojtusia
    Polecam nadal
    Szymon 30.12.2007, Wojciech 20.12.2014.

  17. #117
    Chustoguru Awatar marta-la
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    8,109

    Domyślnie

    Oooo bardzo dziękuję za odgrzebanie <3 I cieszę się że moje mt doczekały się następnych miotów

  18. #118
    Chustoguru Awatar marta-la
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    8,109

    Domyślnie

    Odgrzebuję pytanie czy ktoś na zdjęcia mt woolloo w akcji? Będę wdzięczna bo zamierzam wrócić do szycia i chętnie przygarnę fotki na profil fb. Z góry dzięki 😊

  19. #119
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,731

    Domyślnie

    marta jak milo Cie widziec
    Ja cos mam napewno, ale w kompie ktory ma maz w rozjazdach
    [*] i
    IgnaÅ› 07.04.2008 StaÅ› 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakÅ‚adać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomoÅ›ci
  • Nie możesz dodawać zaÅ‚Ä…czników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •