Zobacz wyniki ankiety: JAK OCENIASZ MT WOOLLOOMOOLOO ?

Głosujących
63. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1

    0 0%
  • 2

    0 0%
  • 3

    0 0%
  • 4

    9 14.29%
  • 5

    54 85.71%
Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 119

Wątek: MT Woolloomooloo (by marta-la)

  1. #81
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    80

    Domyślnie

    Od kilku dni noszę w nowym MT od Marty (to już mój trzeci ) i jestem zachwycona. Bardzo podoba mi się pomysł "zez zagłówka". Idealny dla starszych dzieciaków, które już nie śpią w MT, a chcą sobie świat pooglądać.

  2. #82
    Chustofanka Awatar funkia
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Śląsk Cieszyński
    Posty
    342

    Domyślnie



    oj dawno już tu miałam pisać.....to nasze pierwsze MT- wygodne, pasy dobrze wypełnione, ładnie odszyte- po prostu super
    mąż daje się namawiać na noszenie co mnie bardzo cieszy ( w chuście nie chce hm..)
    każdy ma swoją "stronę" i kolory takie jak lubimy oboje- więc nie jest to moje MT tylko nasze
    "Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro" (J.P.II)

    Kangurek (marzec 2009) i Tygrysiątko ( maj 2006)

    mój blog o zdrowej diecie www.dieta-surowa.blogspot.com

  3. #83
    Chustoholiczka Awatar mamaŁucji
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    3,436

    Domyślnie

    Czas na moją recenzję Czas pierwszego wyjścia z naszym Mieczysławem odwlekał sie długo ze względu na padający non stop deszcz. Ale po deszczy przychodzi słońce a my odrazu wykorzystałyśmy okazje na spacer po mieście
    Czekałam z niecierpliwościa na przesyłkę, listonosz przyniósł ja wieczorem w strugach deszczu. Wykrzyknęłam radośnie na jego widok
    Szybko rozpakowałam paczkę a tam...miękkie różowe cudo.
    Najpierw wrażenia estetyczne.
    Mój mietek jest pudrowo-różowy z brązowo-różowymi aplikacjami i brązowo-kwiatowym wzorem na drugiej stronie.
    Pasy i całośc obszyte są prześlicznym haftowym ściegiem. Aplikacje są naszyte bardzo elegancko i estetycznie.
    Kolory dobrane genialnie i całkowicie nasze.
    Śliczne troczki zawiązane w węzełki bardzo mnie rozczuliły.
    Teraz sprawy techniczne.
    Pasy są częściowo wypełnione, grubym, miękkim wkładem. Odpowiednio długie, szerokie, świetnie się układają na pupie i zawiązują.
    Cały panel jest miękko wypełniony i doskonale obszyty.
    Zagłówek jest pikowany przeszyciami, można go zagiąć lub postawić na sztorc.
    Byłysmy na 1,5 godzinnym spacerze, nic, totalnie nic się nie wpijało, mam wrażenie, że ten MT odejmuje sporo wagi dzieciaczka.
    Córcia siedziała w nim jak w foteliku, widziałam, że było jej wygodnie. Zasnęła w końcu i musiałam ją przenieść z pleców na łóżko.
    Żałuje tylko jedengo, szkoda że nie zdecydowałam się na noszenie w mietku wcześniej, to znacznie wygodniejsze niż chusta, nie miałam stracha, ze mojemu wierzgającemu i majtającemu nogami dziecięciu wypadnie z chusty pupa. Przy drugim dzieciątku zapewno sprawię sobie odpowiedniego mt jak tylko bedzie mozna je tak nosić.
    Bardzo dziękuję, za to dzieło sztuki, które mogę nosić na sobie codziennie. Wiem, że będziemy się nosić w tym mietku jeszcze długo, moje dziecko jest wielką przylepą i wielbicielką noszenia, mam wrażenie, że jest jej lepiej w tym nosidle niż w chuście.
    Mój mąz gdy go zobaczył aż zagwizdał, PRZYMIERZYŁ i zadeklarował się z noszeniem pomimo rózowego odcienia MT.
    Nie miał kto zrobić mi na razie zdjęcia w akcji ale mam coś takiego, resztę zdjęc wstawię w najblizym czasie:
    "Bądź śmiały, inny, niepraktyczny, broń sedna swojego zamierzenia i twórczej wizji przed asekurantami, czcicielami frazesu i niewolnikami pospolitości". Sir Cecil Beaton
    [*]

  4. #84
    Chustoholiczka Awatar mamaŁucji
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    3,436

    Domyślnie

    Dorzucam zdjęcie przed spacerem
    "Bądź śmiały, inny, niepraktyczny, broń sedna swojego zamierzenia i twórczej wizji przed asekurantami, czcicielami frazesu i niewolnikami pospolitości". Sir Cecil Beaton
    [*]

  5. #85
    Chustofanka Awatar funkia
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Śląsk Cieszyński
    Posty
    342

    Domyślnie

    (przepraszam za OT :bardzo podoba mi się zdjęcie "rozmietkowanej" żaby )

    nasze MT jest teraz w większym użyciu, Kruszyna dorosła wymiarowo
    pasy są wygodne, mimo, że na mnie ciut za szerokie ( ale za to na M idealne),
    sztruks na jesień jest świetny!
    Ostatnio edytowane przez funkia ; 04-10-2010 o 13:47 Powód: OT- nie mogłam się powstrzymać ;)
    "Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro" (J.P.II)

    Kangurek (marzec 2009) i Tygrysiątko ( maj 2006)

    mój blog o zdrowej diecie www.dieta-surowa.blogspot.com

  6. #86
    Chustoguru Awatar marta-la
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    8,109

    Domyślnie

    Wiem że nie można robić OT w tych wątkach ale ogromnie Wam dziękuję za miłe słowa. Dziewczyny jeśli tylko macie zdjęcia i dacie zgodę na wykorzystanie ich w galerii na stronie http://woolloomooloo.pl/content/view/19/19/ To ślijcie je do mnie na maila woolloomooloo@op.pl
    Olu ja też żałuję że tak późno odkryłam noszenie w mt ;( a więcej dzieci nie planuję...
    A co do wiązania to jeśli rozłożysz pasy i skrzyżujesz bezpośrednio pod pupką dziecka tak aby siedział na skrzyżowaniu - będzie Wam jeszcze wygodniej bo odbierze to spory ciężar dziecka.
    O tak jak tutaj:

    http://woolloomooloo.pl/content/view/13/13/

    edit --- zapomniałam przypomnieć że komentarze można zostawiać też na stronie http://woolloomooloo.pl/component/op...book/Itemid,7/

  7. #87
    Chustoholiczka Awatar mamaŁucji
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    3,436

    Domyślnie

    dorzucę jeszcze dzisiejsze zdjęcie. Zakochałam się w tym mietku, nosi zawsze i wszędzie świetnie. Wygląda oszałamiająco, każdy zwraca na nas uwagę
    "Bądź śmiały, inny, niepraktyczny, broń sedna swojego zamierzenia i twórczej wizji przed asekurantami, czcicielami frazesu i niewolnikami pospolitości". Sir Cecil Beaton
    [*]

  8. #88
    Chustofanka Awatar Bodzia_30
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    Opole/Pogórze
    Posty
    267

    Domyślnie

    Wkońcu mogę zaprezentować nasze mt. Po wielu dniach testowania i nauki wiązania na różne sposoby, przyszedł czas na zrobienie fotek w pięknych okolicznościach przyrody.
    Na wyraźną prośbę mojego męża na drugiej stronie mt jest tabun koni (moja strona to wilk). Zdjęcia zrobione na obchodach 11 listopada w zaprzyjaźnionej
    stajni w jednej z podopolskich wsi.





    Nosi się całkiem znośnie jak na warunki grubych kurtek - pasy fajnie grubo wypełnione, nie wrzynają się w ramiona, bardzo ładne wykończenia zarówno pasów jak i panela.
    Jedynym moim problemem jest "łapanie" tasiemek przy zagłówku, gdy noszę na plecach a mały zaśnie. Zazwyczaj jestem sama na spacerze i nie ma kto mi pomóc je złapać i przywiązać. Jak już jakimś sposobem je złapię, to mam problem z przytroczeniem. Jak dla mnie mogłyby być dłuższe a metka która służy do ich przytroczenia, kilka centymetrów niżej, bo zazwyczaj mam ją na wysokości ramienia. Raz wpadłam na pomysł aby je poprostu związać ze sobą przy szyi, ale wiadomo jak to się skończyło - prawie się udusiłam.
    Pozatym nie mam żadnych zastrzeżeń ani co do wykończenia ani co do noszenia. Naprawdę porządna misterna robota, tylko pogratulować talentu. Mam nadzieję, że już niedlugo złożę zamówienie na jeszcze jedno mt, takie wiosenno-letnie, takie tylko dla mnie


  9. #89
    Chustoguru Awatar marta-la
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    8,109

    Domyślnie

    Rany ale super zdjęcia Tasiemek nie robię dłuższych bo słyszałam wiele opinii że potem dyndają i plączą się ale na zamówienie zrobię jakie chcesz Czytałam gdzieś na forum że kiedy dziewczyny szły same z dzieciakiem na plecach i wiedziały że nikt im nie pomoże dowiązywały sobie kawałki sznureczków/sznurówek. Lub po prostu prosiły o pomoc. Sama nie stosowałam bo zazwyczaj latałam w mt z kimś.
    Pozdrawiam i dziękuję za recenzję i zdjęcia (czy mogę w wolnej chwili wstawić je do galerii na stronie?)

  10. #90
    Chustofanka Awatar Bodzia_30
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    Opole/Pogórze
    Posty
    267

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marta-la Zobacz posta
    Rany ale super zdjęcia Tasiemek nie robię dłuższych bo słyszałam wiele opinii że potem dyndają i plączą się ale na zamówienie zrobię jakie chcesz Czytałam gdzieś na forum że kiedy dziewczyny szły same z dzieciakiem na plecach i wiedziały że nikt im nie pomoże dowiązywały sobie kawałki sznureczków/sznurówek. Lub po prostu prosiły o pomoc. Sama nie stosowałam bo zazwyczaj latałam w mt z kimś.
    Ja wykonuje taniec uga buga co czasami pomaga w ich złapaniu. A jedyną osoba ktorą mogę poprosić o pomoc wtrakcie spaceru jest mój pies - niestety jeszcze nie łapie o co mi chodzi

    Cytat Zamieszczone przez marta-la Zobacz posta
    Pozdrawiam i dziękuję za recenzję i zdjęcia (czy mogę w wolnej chwili wstawić je do galerii na stronie?)
    Oczywiście że możesz wkleić zdjęcia.
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Bodzia_30 ; 14-11-2010 o 16:32


  11. #91
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Piaseczno
    Posty
    940

    Domyślnie

    Dzisiaj znalazłam zdjęcia z wakacji i dotarło do mnie, że nie napisałam ani słowa o marta-lowym mejtaju. Mam cudnego mejtaja - Zośkonosza z katmandu, kupionego na forumowym straganie.
    Nosi się cudnie, pięknie zdejmuje ciężar, Zosia melduje, że jej wygodnie, jak trzeba, to śpi, więc czegóż chcieć więcej? Ano właśnie jest i więcej - sposób wykonania powala na kolana. Dopieszczone ściegi, śliczne aplikacje - jestem pod wielkim wrażeniem. Dzięki, Marta!

    A na dowód - zdjęcia z wakacji w Luksemburgu:


    Ostatnio edytowane przez agucha ; 06-02-2011 o 20:17
    Aga,

    mama Zosi (14.01.2008), Adasia (13.12.2005 - 34 tc, 1180 g) i Lili (18.01.2012)

  12. #92
    Chustomanka Awatar mamaHani
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,023

    Domyślnie

    piękności a my juz czekamy na swój w łąkowe stworki

  13. #93
    Chustoholiczka Awatar mamaŁucji
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    3,436

    Domyślnie

    Wrzucam zaległe zdjęcie z moim mietkiem
    Nosidło sprawuje się wspaniale. Bardzo podoba mi się wykonanie, jest naprawdę dokładne i autorka potwierdza tym swój kunszt i zmysł artystyczny.
    Mei Tai był zamówiony dla mojej 2 letniej córci, także po to by mógł w nim nosić mój mąż. Pasy są dłuższe, pięknie obszyte i wypełnione. nic się nie wżyna, nie wpija, bardzo łatwo się wiąże, ze względu, iż jest ono uszyte z drobniutkiego sztruksu, nie obsuwa się i dobrze trzyma wiązanie.
    Pachworkowa aplikacja z gwiazdą jest misternie wykonana, jest prawdziwą ozdobą a rockowy motyw The Cure jest atutem dla mojego męża. Widzę, że naprawdę mu się ono podoba.
    Bardzo dziękuję za cudowny sprzęt do noszenia mojej dzieciny. Zadziwiające jest to, jak wygodnie nosi się w nim 2 latka
    "Bądź śmiały, inny, niepraktyczny, broń sedna swojego zamierzenia i twórczej wizji przed asekurantami, czcicielami frazesu i niewolnikami pospolitości". Sir Cecil Beaton
    [*]

  14. #94
    Chustomanka Awatar mamaHani
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,023

    Domyślnie

    Od czego by tu zacząć...

    Najpierw opinia mojego męża: nie bardzo chce go zdejmować nawet kiedy nie ma potrzeby noszenia w nim Hani. Łatwy w zakładaniu (na plecy jeszcze nie próbowaliśmy nie lubię chust skomplikowane zakładanie za to MT w tym względzie jest boski. Wykończenie bardzo solidne i dokładne, ciężar rozkłada się równomiernie, można długo i wygodnie nosić w nim dziecko. Pomocny w sytuacjach kryzysowych

    Moja opinia: nasz MT jest po prostu PRZEPIĘKNY. Jest wykonany z wielką starannością, sama bym lepiej tego nie wykonała (a jestem perfekcjonistką i czepiam się szczegółów). Tkaniny śliczne (po jednej stronie mamy aplikację domków a po drugiej tkaninę w polne owady), aplikacja domków urzekła mnie już na początku.
    Mieliśmy wcześniej chustę Nati i nigdy nie chciało mi się jej wiązać,dociągać, oplątywać się pięć razy...z MT jest szybko, łatwo, wygodnie i do tego niezły lans (hi hi).

    Ogólnie: Piękny, Ekstra, Super, Cudowny, same ochy i achy.
    Zamówiłabym jeszcze jeden, ale poczekamy aż Hanka troche urośnie

    Bardzo dziękujemy za zaangażowanie w tworzeniu naszego MT,za cierpliwość i przecudnej urody produkt.

    POLECAMY wszystkim!!!!!!!!!!

    Zamawiajcie, kupujcie bo warto jak tralala.

  15. #95
    Chustofanka Awatar mama-kubusia
    Dołączył
    Sep 2010
    Miejscowość
    okolice krakowa
    Posty
    433

    Domyślnie

    O Boszszszsz ! I co ja mam dopisać do tego co jest już wiadome

    Nasz Mieczysław dotarł do nas już jakiś czas temu testy potwierdziły, co dla mnie jest oczywiste, JEST BOSKI,koi ból przy wychodzeniu dolnych jedynek

    Ustalenie szczegółów wyglądu koloru materiału aplikacji nie wydawało się proste ale bardzo dobra organizacja i pomysłowość autorki ułatwia współprace,mimo choroby swojej i dzieci wywiązała się z terminu w stu procentach

    Szczerze napisze,ze jest to mój pierwszy mietek i sceptycznie podchodziłam do wygody noszenia w takim nosidle,widziałam dotykałam wiele ale ten,który uszyła dla nas Marta zaparł mi dech
    każdy szczegół,przeszycia,ozdobne szwy,wypełnienie panela i ramion wykonane są z wielką dbałością o każdy szczegół.

    Mój syn jest dzieckiem ciężkim waży ponad 10kg w chuście nie do noszenia na dłuższa metę już nawet myślałam że koniec noszenia.MT zmienił moje zdanie na długo.Waga mojego super chłopczyka jakoś inaczej się rozkłada na moich plecach .Szerokie pasy ramion bardzo ułatwiają noszenie,tasiemki bardzo smakują mojemu Kubusiowi,a mojego nie reformowalnego chustowo męża udało się zamotać

    MT od Marty to prawdziwy maistersztyk już myślę o kolejnym niebieskim Może znajdzie się fajny niebieski sztruks.
    MT Marty mogę polecić wszystkim wybrednym,czepialskim,wymagającym

    Marta jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam!

    Prezentuje zdjęcia wiązanie nie dokładne ale mój starszy syn nie przywiązuje do tego wagi nie nosi jeszcze

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...68163f71e.html
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...62c5295cf.html
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...a76bd408f.html
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...9954d332f.html
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...a76bd408f.html
    Beata mama dwójki smyków
    Jasiek 27.08.1994
    Kuba 16.06.2010

  16. #96
    Chustoholiczka Awatar mamaŁucji
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    3,436

    Domyślnie

    Wrzucam jeszcze zdjęcia męża ze słodkim ciężarkiem na plecach

    "Bądź śmiały, inny, niepraktyczny, broń sedna swojego zamierzenia i twórczej wizji przed asekurantami, czcicielami frazesu i niewolnikami pospolitości". Sir Cecil Beaton
    [*]

  17. #97
    Chusteryczka Awatar ovejablanca
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    1,559

    Domyślnie

    Zacznę od tego, że zostałam szczęśliwą posiadaczką tego oto MT: http://pogodzinach7.blox.pl/2011/03/Mei-Tai-173.html
    ...i że na żywo jest ono o 100 razy piękniejsze niż na fotach!

    ale od początku:
    1. Kontakt.
    Fantastyczny. Marta to przemiła, cierpliwa osoba, która ze stoickim spokojem znosiła moje ciągłe zmiany decyzji, wybieranie, przebieranie, wybrzydzanie i całą resztę upierdliwości. Myślę, że mogłabym pretendować do statusu "najbardziej niezdecydowano-marudzącego klienta roku"
    2. Materiały.
    Prima sort. Przemiły mięciutki sztruks, świetnej jakości bawełna.
    3. Wykonanie.
    Mistrzowskie! MT jest przepiękny. Starannie uszyty, z dużą dbałością o szczegół. Pięknie obszyty ozdobnym ściegiem. Patchworkowa gwiazda jest przepiękna! Marzy mi się narzuta na łóżko w takie patchworkowe gwiazdy. Majstersztyk. Nic dodać nic ująć.
    4. Wygoda.
    Testowałam sporo nosideł. Ten MT wygrywa na razie ze wszystkimi. Świetne, grubo wypełnione, bardzo szerokie pasy świetnie odbierają ciężar, ja moich ponad 10-ciu kilogramów szczęścia praktycznie nie czuję.
    Szczególnie ważne jest to dla mnie przy noszeniu na plecach. Do tej pory miałam z tym problemy, strasznie bolały mnie ramiona i wystające obojczyki. W Woolloomooloo ten problem znika - pasy są na tyle szerokie i na tyle miękkie/dobrze wypełnione, że nosi mi się bardzo komfortowo, nawet na długich spacerach.
    Bardzo się cieszę, że mój MT jest ze sztruksu. Materiał jest miękki i przyjemny ale też "czepliwy" - nie się nie zsuwa, nie przesuwa i nie zjeżdża. Łatwo rozkłada się pasy na dziecku, nic się nie roluje, nie uwiera itp. Sztruks jakby odrobinę utrudnia dociąganie, ale potem trzyma na mur beton. Mnie to bardzo pasuje.
    5. Komfort dla dziecka.
    Kasia uwielbia nasze Woolloomooloo zmiękczenia panela na nóżki sprawiają,że nic Kasi nie uwiera, nie przeszkadza. Panel ładnie ją otula, zagłówek bardzo dobrze sprawdza się podczas drzemek. Łatwo go umocować nawet kiedy dziecko zaśnie na naszych plecach.
    6. Cena.
    Stosunek ceny do jakości jest baaaardzo korzystny

    Podsumowując.
    Jestem zachwycona MT od Marty. Nosi mi się w nim wygodniej niż w jakimkolwiek innym nosidle, chwalona manduca odpadła w przedbiegach. Ponadto lubię motać, wiązać...a już motać się w takie małe dzieło sztuki użytkowej to prawdziwa przyjemność.
    Już planuję kolejne MT, jak Kasia wyrośnie z tego. Może te cudne domki domki? Może kot? A może już na zimę sprawię sobie zimowo-futerkową wersję?...

    Polecam każdemu
    Dziękuję Marta!

    ps. foty live niebawem
    Ostatnio edytowane przez ovejablanca ; 16-04-2011 o 19:51




  18. #98
    Chusteryczka Awatar irla
    Dołączył
    Dec 2007
    Miejscowość
    華沙
    Posty
    1,874

    Domyślnie

    Pożyczę sobie rozpiskę

    1. Kontakt.

    Polecam szczerze - Marta to aniol cierpliwości
    A ja wybredna i zmienna jestem.

    2. Materiały.

    Bez zarzutu.

    3. Wykonanie.

    Tutaj mozna pisać godzinami. Kazdy detal jest dopieszczony i wypieszczony. Efekt końcowy - powalający. Marta ma talent w doborze materiałów i kolorów,a aplikacje - cudne!

    4. Wygoda.

    W chwili obecnej MT jeszcze trochę za duzy na Szmcia, ale radzimy sobie.
    Przede wszystkim musiałam sobie przypomnieć jak sie dobrze wiąże w MT, teraz już jest ok. Ale to moja skleroza wyszla.
    Jak już sie ogarnelam,nosi super!

    5. Komfort dla dziecka.

    Buzia zadowolona,czyli chyab ok

    6. Cena.

    Bardzo sympatyczna cena za piekny MT!

    Podsumowując.
    Polecam! Super MT.

    Link do mojegoMT celtycko-kolejowo-zebrzastego http://meitai-by-martala.blogspot.co...ooloo-165.html

    Fotki będą.
    Ostatnio edytowane przez irla ; 16-04-2011 o 14:05
    By dziecko się uczyło, To dla dobra sprawy, Wpójmy mu, że Świat, cały, Jest bardzo ciekawy.
    Każda dziedzina wiedzy warta jest zachodu. Najlepiej gdy ich pozna, wiele już za młodu.

    by Anonim z sieci

    Tu i Teraz.


  19. #99
    Chustonoszka Awatar ewka101
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    130

    Domyślnie

    od razu napisze, że nie mam porównania bo to mój pierwszy MT ale i nie będzie więcej bo ten jest świetny, jestem 2ga właścicielka i uwielbiam go! i nie tylko ja bo moja Córcia też, wygodny bardzo, choć jeszcze troszkę przyduży, ale radzimy sobie i na dodatek b. ładny ogólnie jestem zachwycona i b. lubie w nim nosić, szybko i łatwo się wiąże Natusia też zadowolona i to najważniejsze
    Doradca Noszenia ClauWi®

  20. #100
    Chustoguru Awatar marta-la
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    8,109

    Domyślnie

    Wiem że nie można robić w wątkach z recenzjami OT ale chciałam wszystkim podziękować za miłe słowa

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •