Zobacz wyniki ankiety: JAK OCENIASZ MT WOOLLOOMOOLOO ?

Głosujących
63. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1

    0 0%
  • 2

    0 0%
  • 3

    0 0%
  • 4

    9 14.29%
  • 5

    54 85.71%
Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 119

Wątek: MT Woolloomooloo (by marta-la)

  1. #61
    Chustonoszka
    Dołączył
    Aug 2008
    Miejscowość
    kawałek za Gdynią ;-)
    Posty
    61

    Domyślnie

    miałam niesamowitą przyjemność ponosić chwilę w testowym MT

    Bardzo starannie uszyty, wygodny, panel idealny, wprost jak szyty dla nas

    mój klocek ciężki już się nie daje chustować a w MT wytrwał spokojnie na spacerku i był bardzo zadowolony
    żałuję, że nie zdecydowałam si jednak na MT wcześniej


  2. #62
    Chustomanka Awatar isia77
    Dołączył
    Sep 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    921

    Domyślnie

    MT bardzo wygodny, funkcjonalny, wszystko na swoim miejscu. Estetyka również na 5. Wart swojej ceny.

    Karolina 20.11.2008; Aleksander 16.08.2011; Bartosz 21.05.2018.


  3. #63
    Chustofanka Awatar ladybird
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    260

    Domyślnie

    Choć MT trochę za mały na moją dwulatkę, to sumiennie testowałyśmy przez kilka dni i mogę śmiało stwierdzić, że to bardzo wygodne nosidło. Pasy dobrze wypełnione i mięciutkie mimo tego, że sporo osób przede mną testowało. Natomiast prawdopodobnie w wyniku intensywnego użytkowania, w miejscach wszycia panela do pasa biodrowego, materiał trochę wychodzi, chociaż szew trzyma, jakby był zbyt płytko wszyty. Ale poza tym jednym zastrzeżeniem MT naprawdę świetny.
    byle do wiosny...

  4. #64
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,730

    Domyślnie

    nie napisze nic nowego
    MT jest cudowny, piekny i zachwycajacy
    starannie obszyty uszyty swietnie no i bosko nosi
    poza tym jest bardzo miekki a wydawalo mi sie ze sztruks bedzie sztywny
    na mojego 1,5roczniaka tez był za mały, ale nie moglam sie powstrzymac, zeby nie przetestowac
    zamarzył mi sie wlasny MT sztruksowy

    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  5. #65
    Chustopróchno Awatar PchlePsotki
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    12,249

    Domyślnie

    A to my w Woolloomooloo

    Ostatnio motamy się tylko z rana, w drodze do przedszkola. Natka już coraz ciężejsza, no i jak na mnie nogi ma za długie. Super miętuś , ślicznie uszyty, fajnie nosi, po prostu miodzio.

  6. #66
    Chusteryczka Awatar rosass
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Góry izerskie
    Posty
    1,687

    Domyślnie

    świeżo my po testach, niestety fotek brak bo nam aparat padł
    A więc:
    wygodny,lekki i mięciusi
    Pasy miały jak dla mnie idealną szerokość, nawet po dość długim spacerze nie czułam obciążenia.
    zdecydowanie wygodniej nosiło mi się w nim Gaję na plecach, myślę ,że to kwestia zagłówka, mi osobiście element przeszkadzający.
    No ale moja ulubiona kolorystyka,a zwłaszcza motyla aplikacja
    wielkiedla Ciebie Marto!
    GAJENKA-23.12.08
    Certyfikowany Doradca noszenia ClauWi®

  7. #67
    Chustoholiczka Awatar pszczoła
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    3,950

    Domyślnie

    Ja nosiłam 15-miesięczną Lenkę, ważącą 9 kg.
    JESTEM ZACHWYCONA!
    Wprawdzie niewiele MT testowałam, ale wooloomooloo powaliło mnie.
    1. Staranne wykonanie, urzekające przeszycia krawędzi (nie wiem, jak fachowo się to nazywa).
    2. Super wypełnione pasy, nie wrzynały mi się w ramiona nawet przy noszeniu z przodu. Nie miałam problemów z ułożeniem, dociągnięciem, zawiązaniem.
    3. Panel idealny, żadnych problemów z usadowieniem małej, równiez na plecach. Akurat wzory nie moje, ale to nie podlega ocenie, bo -wiadomo - na życzenie można mieć, co się chce
    4. Komfort noszenia super Ja w ogóle lubię mt za funkcjonalność, łatwość założenia, a ten uwiódł mnie własnie odejmowaniem kilogramów dzieciu.
    5. Nie pamiętam, czy był kapturek, nie korzystam
    Daję 5 bezdyskusyjnie


    Dziękuję Marto!
    wspieram w rodzicielstwie

    Doradczyni Noszenia ClauWi®
    Doradczyni po kursie podstawowym Die Trageschule ®

  8. #68
    Chustofanka Awatar Monica123
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Dinsaken(Niemcy) okresowo-Lublin
    Posty
    222

    Domyślnie

    I ja mam ta niewątpliwą przyjemność posiadać MT- dzieło Marty
    Zakupiony na długo przed tym zanim sama mogłam go użyć, ale teraz mój dzieć podrósł- i już mogę!
    Jest piękny, bardzo ładnie wykończony, materiał niesamowicie przyjemny w dotyku - i nie widać na nim śladów zużycia.
    Cała nasza trójka jest z niego BARDZO zadowolona!!!




  9. #69
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    80

    Domyślnie

    Pewnego dnia zapragnęłam mieć MT. Ale nie takie "gotowe", sklepowe. Chciałam coś ładnego, oryginalnego. Zaczęłam szukać, jak zwykle, od allegro. Znalazłam aukcję, którą Marta wystawiła dosłownie pół godziny wcześniej, a na niej prześlicznego MT z czarnego sztruksu i japońskiej bawełny (Mei Tai nr 65). Kupiłam bez zastanowienia. Do tej pory, a minął już prawie rok, jestem pod jego wrażeniem. Przepięknie wykonany, doskonały w każdym detalu, a co najważniejsze - wygodny dla mnie i dla córki. Ala polubiła MT bardziej niż chustę i do tej pory daje się w nim jeszcze nosić, bo za wózkiem nie przepada, a małe nóżki jednak szybko się męczą.
    Oto nasz MT i śpiąca w nim we wrześniu ubiegłego roku Ala


    Niedawno zostałam ciocią i znów udało mi się upolować ślicznego MT od Marty (Mai Tai nr 106) (gdybym sama miała wybierać materiał i wzór, za nic bym się nie zdecydowała ). Mam go w domu od kilku dni i znów się zachwycam. Wykonanie oczywiście bez zarzutu i co ważne - widać rozwój pomysłów wykonawczyni: kapturki, MT zimowe, czapeczki, chusteczki, torebki, ...
    Znowu się łamię, bo jest kolejny piękny MT od Marty do kupienia na forum. Mogłabym mieć innego MT na każdy dzień tygodnia. MT od Marty oczywiście
    Ostatnio edytowane przez dagna ; 21-01-2010 o 14:19

  10. #70
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Kaliszfornia/Hollyłódź ;)
    Posty
    52

    Domyślnie

    zimowy MT od Marty w zimowej scenerii



  11. #71
    Chustoguru Awatar marta-la
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    8,109

    Domyślnie

    Genialne zdjęcia. Tylko zerknij na istrukcję http://woolloomooloo.pl/content/view/13/13/
    Pasy powinny iśc najpierw nad nóżkami dziecka, krzyżować się pod pupą i iść pod nóżkami i wiązanie z tyłu. Będzie WAm tak wygodniej bo ciężar dziecka zostanie na skrzyżowanych pasach

  12. #72
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Kaliszfornia/Hollyłódź ;)
    Posty
    52

    Domyślnie

    wiesz, jak tak wiążę (najpierw krzyżując też na plecach) i później po przełożeniu końców pasów na plecy, do zawiązania, zostaje mi już za mało pasów, żeby podwójnie zawiązać węzeł. A pojedyńczo boję się, że się rozwiąże...
    Bez kombinezonu jest lepiej, muszę jeszcze poćwiczyć.

    Ale napiszę już, że nosi się świetnie, a Pola nawet zasnęła
    zero bólu pleców - a to przy moim wiecznie bolącym kręgosłupie ogromny sukces.

  13. #73
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    80

    Domyślnie

    Wypróbowałam moje kolejne nosidło od Marty. Nie napiszę nic nowego, ale chciałam wspomnieć, że bardzo podoba mi się pomysł dodatkowego, dopinanego zagłówka.

  14. #74
    Chustomanka Awatar dorcik81
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    1,303

    Domyślnie

    no to teraz ja,jako szczęśliwa posiadaczka babskiego
    mt wykonany baaardzo starannie,z niezwykła dbałością o szczegóły,piękne ozdobne szwy,mięciutki materiał
    zachwycił wszystkich domowników
    mamy za sobą kilka spacerów i coż.... moja droga rozpieściłaś moje plecy i ramiona
    zdecydowanie najwygodniejszy miętek w jakim było dane mi nosić (z całym szacunkiem dla smoczego),szerokie wypełniane pasy,świetny zagłówek(bardzo dobrze podtrzymuje głowę śpiącego dziecka), wypełnione boki w panelu te elementy bardzo wpływają na komfort noszenia
    Marta po prostu mistrzowska robota
    a na zdjęcia to musisz cierpliwie poczekać
    starsza 27.11.2008
    młodsza 28.12.2010
    -Niektórzy ludzie są podli ,bo kłamią!- krzyknął Lubiński -A inni są jeszcze bardziej podli ,bo mówią prawdę- odparł doktor.


  15. #75

    Domyślnie

    koniecznie wstaw foty!bo śliczny ten Twój "babski"
    ja czekam na swojego...
    a motyle jak widać w użyciu

  16. #76
    Chustonoszka Awatar szarlottka
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    100

    Domyślnie

    To teraz ja Marto przepraszam ,że dopiero teraz
    Mt jest cudny (nr 109), wykonany po mistrzowsku Duża staranność, ozdobne obszycie, aplikacja nieodmiennie zachwyca Moja mama co mnie widzi w mt jest pod ogromnym wrażeniem i jeśli ktoś nie zauważy jak ślicznie i starannie naszyte są kwiaty pokazuje palcem
    Jest dokładnie w moim stylu Nosi fantastico, Maki wysypia się co jest duuuużym komplementem z jego strony, bo nie śpi byle gdzie
    Dziekujemy Marto za cudne nosidło
    A to my na lansie





    Karola, mama Alka (06.02.2006) oraz Maksia (12.01.2009)

  17. #77

    Domyślnie

    A teraz czas na mój motylkowy-podobno jedyny!!!
    Napiszę po raz kolejny,że dzięki Tobie Marto możemy się teraz pokazać w tym cudeńku.
    Dla mnie najwyższa ocena!





    Ostatnio edytowane przez mirabelka10 ; 14-03-2010 o 23:47

  18. #78
    Chustonoszka Awatar szarlottka
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    100

    Domyślnie

    Cudnie wyglądacie!! Wpadam na kawke i mizianko, juz nie mogę się doczekać obejrzenia na żywo
    Karola, mama Alka (06.02.2006) oraz Maksia (12.01.2009)

  19. #79
    Chustomanka Awatar taDorotka
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    729

    Domyślnie

    ja weszłam (nieco przypadkowo) w posiadanie przepięknego MT z Katją z jednej i aplikacją kwiatową z drugiej strony, przy czym pasy są w kolorze czerwieni, no, ale takiej malinowej czerwieni - coś pięknego!!!


    [IMG][img=http://images50.fotosik.pl/283/159adb4600ca9684m.jpg][/IMG]
    [IMG][img=http://images50.fotosik.pl/283/159adb4600ca9684m.jpg][/IMG]
    [IMG][img=http://images45.fotosik.pl/283/595720b62c4d7858m.jpg][/IMG]

    to mój pierwszy miętuś i nie widzę wad, gdyż... albo nie mam porównania, albo ich po prostu nie ma
    jest nam bardzo wygodnie, szybko i łatwo się wiąże, nie luzuje sie, nic sie nie wrzyna, pasy szerookie, takie lubie, choc chuda jestem, wszyte pod odpowiednim kątem tak ze nie zsuwaja sie ni nie uwieraja nigdzie.
    wykonanie bardzo piekne, ozdobny ścieg na krawędziach-cudnie!
    i wreszcie moge nosic na plecach,z czego sie ciesze ogromnie bo moje chustowe plecaki jakies niezbyt wygodne wychodziły, (no nie umiem i już), teraz mam komfort i dwie godziny na plecach wytrzymuje spokojnie.
    moj m. tez nosi z lubością i nie narzeka !!! /a to znaczy ze jest naprawde bez zarzutu - moj m. to "masa krytyczna" jest/
    mamy wersje z niskim zagłówkim i bardzo dobrze, bo dzieć duzo moze zobaczyc, a jak zasnie to łepek jest podparty jak nalezy, no i sie nie gotuje przy okazji, bdb rozwiazanie na cieplejsza pore roku!
    Ostatnio edytowane przez taDorotka ; 14-04-2010 o 21:29 Powód: wklejanie zdjęć...
    [CENTER]szara codzienność? nie u nas FRANCISZEK (2005), IGNACY (2007), HELENA (2009), ANIELKA (2012), BASIA (2014)KRZYSIO(2019),MACIEK (2023)CENTER]

  20. #80
    Chustofanka Awatar ursus_arctos
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Vantaa, Finlandia
    Posty
    178

    Domyślnie

    zalegla recenzja mezowego mietka. wyglada tak:


    czyli korbe rodzinna na punkcie psa widac jak na dloni. wszyscy znajomi wlasciciele rodezjanow pieja z zachwytu aplikacja z drugiej strony to logo ukochanego mezowego auta- Alfa Romeo
    ocena- zgodne "5" ode mnie i od meza. miecio jest odszyty swietnie, zadnych nitek odstajacych, wszystko rowniutkie jak spod cyrkla i linijki aplikacje dokladnie takie jak maz chcial i sobie wyobrazal.
    mota sie super latwo, nawet sie mezysko odwazyl wrzucic mloda na plecy (a w bondolino sie nie odwazyl). nosi jak szatan, nawet kilkugodzinny spacer z psem nie daje sie we znaki plecom.
    polecam marty dziela serdecznie!

    Doula
    Doradczyni po kursie podstawowym Die Trageschule ®

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •