Zobacz wyniki ankiety: JAK OCENIASZ MT WOOLLOOMOOLOO ?

Głosujących
63. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1

    0 0%
  • 2

    0 0%
  • 3

    0 0%
  • 4

    9 14.29%
  • 5

    54 85.71%
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 119

Wątek: MT Woolloomooloo (by marta-la)

  1. #41
    Chustoguru Awatar marta-la
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    8,109

    Domyślnie Re: MT Woolloomooloo (by marta-la)

    Bardzo Wam dziekuję dziewczyny i cieszę się Meta że sie odezwałaś. Zastanawiałam się czasami czy jeszcze nosicie w MT. Dzięki za fotki.
    A bawełna faktycznie fajnie się łamie. Mój po półrocznym noszeniu był idealnie mięciutki i jeszcze lepiej nosił.

  2. #42
    Wałkoguru
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Reykjavik
    Posty
    5,679

    Domyślnie Re: MT Woolloomooloo (by marta-la)

    Cytat Zamieszczone przez marta-la
    Zastanawiałam się czasami czy jeszcze nosicie w MT.
    Ależ oczywiście, że nosimy Na spacer na plecach MT, z przodu chusta albo nosidło, a do sprzątania domu/gotowania etc - chustopod I pomyśleć, że kiedy zaczynałam tego chustowego świra, wyobrażałam sobie, że jedna chusta w zupełności wystarczy o ja naiwna!!!

    A żeby nie było, że offtopuję tu tylko, to:
    Nie umiem plecaczka tak podociągać, żeby się nie poluzował w miarę szybko (no, nie ćwiczyłam zbyt gorliwie ), a na długie spacery Angel Pack nie jest tak wygodny, jak martowy MT - dobrze zawiązany MT i mogę śmigać choćby po mieście i przytargać parę kilo zakupów w łapach, a plecy i tak nie bolą

  3. #43
    Chustofanka Awatar sara
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    340

    Domyślnie Re: MT Woolloomooloo (by marta-la)

    My po testowaniu. Cóż mogę dodać, czego jeszcze nie powiedziano....

    Pierwszy raz nosiłam w profesjonalnym MT, bo mama mi kiedys uszyła, ale było mi w nim tak cięzko nosić małego, ze stawy w kolanach mnie bolały. A tu mile zaskoczenie - nie czulam ciężaru aż tak.
    Do tego to obszycie - niesamowicie delikatne i taki eleganckie w połączeniuz czernią.
    Aplikacja moze nie w moim stylu, ale na tyle stonowana, że nie była też całkowicie "nie po mojemu".
    Monetete widząc zdjecia stwierdziała, ze mały wpadł jak śliwka w kompot, troche za mały jeszcze na tego mt, ale nie słyszałam ani nie widziałam, zeby narzekał. On się lubi nosić, więc nawet jak mało widzi, to grunt, ze niesiony i że przy mamuni

    Zaczęłam oglądać Twoja strone, bo chciałam, zebys mi uszyła. Wiec jeśli ruszysz znów z pracą, zgłaszam sie jako pierwsza do szycia własnego mt.

    Zdjecia mogę ci przesłać na maila (nie chce upubliczniać).
    Jałóweczka (2006), Lutek (2008) i Grudniaczek (2010).

    http://czytanki-przytulanki.blogspot.com/

  4. #44
    Chustoguru Awatar marta-la
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    8,109

    Domyślnie Re: MT Woolloomooloo (by marta-la)

    Cytat Zamieszczone przez sara
    My po testowaniu. Cóż mogę dodać, czego jeszcze nie powiedziano....

    Pierwszy raz nosiłam w profesjonalnym MT, bo mama mi kiedys uszyła, ale było mi w nim tak cięzko nosić małego, ze stawy w kolanach mnie bolały. A tu mile zaskoczenie - nie czulam ciężaru aż tak.
    Do tego to obszycie - niesamowicie delikatne i taki eleganckie w połączeniuz czernią.
    Aplikacja moze nie w moim stylu, ale na tyle stonowana, że nie była też całkowicie "nie po mojemu".
    Monetete widząc zdjecia stwierdziała, ze mały wpadł jak śliwka w kompot, troche za mały jeszcze na tego mt, ale nie słyszałam ani nie widziałam, zeby narzekał. On się lubi nosić, więc nawet jak mało widzi, to grunt, ze niesiony i że przy mamuni

    Zaczęłam oglądać Twoja strone, bo chciałam, zebys mi uszyła. Wiec jeśli ruszysz znów z pracą, zgłaszam sie jako pierwsza do szycia własnego mt.

    Zdjecia mogę ci przesłać na maila (nie chce upubliczniać).
    Bardzo dziękuję za miłe słowa a zdjęcia chętnie zobaczę. Z pracą nie stanęłam ale kolejka na razie na ok 2-3 mies ale w międzyczasie będą się pojawiały mt z panelami z chust które będą do upolowania.
    I dziękuję za stwierdzenie "profesjonalne"
    Pozdrawiam

  5. #45
    Chustoholiczka Awatar marza
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    3,303

    Domyślnie Re: MT Woolloomooloo (by marta-la)

    Testowy MT wczoraj wysłany dalej,wiec pora na wpis
    Niestety fotek brak

    MT jest śliczne
    Podobało mi się bardzo ozdobne obszycie+panel z kwiatkiem
    Miętuś starannie uszyty..wszytko ze szcegółami
    Pasy dla mnie było ok,tylko panel mógłby byc ciut dłuższy,ale to juz kwestia dogadania sie i uszycia na wymiar
    Fajna sprawa z kieszonkami na telefon które odkryłam dopiero przy praniu

    Marzena,mama Neli(X'2004) i Poli(VII'2008)
    Doradczyni po kursie średniozaawansowanym Die Trageschule ®

    Zielona Mama.pl chusty, nosidła ergonomiczne, pieluszki wielorazowe. To także wypożyczalnia chust i nosideł oraz nauka wiązania chust we Wrocławiu. Zapraszamy do sklepu stacjonarnego! Wrocław ul. Czarnieckiego 29A/AB

    Chusty tkane Little Frog

  6. #46
    Chustomanka Awatar comega
    Dołączył
    Aug 2008
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    759

    Domyślnie Re: MT Woolloomooloo (by marta-la)

    Miałam okazję nosić w testowym Arcydziele Marty na spotkaniu piknikowym. To był mój pierwszy mt w noszeniu i jestem absolutnie zachwycona. Bardzo podobały mi się pasy, które świetnie układają się na ramionach. Nie przyglądałam się szczegółom wykonania, bo zbyt dobrze mi się nosiło dziecię na plecach. Ale cudnego motyla zdążyłam zauważyć Zaskoczyło mnie trudniejsze dociągnięcie pasów by je zawiązać, ale to przecież sztruks, więc nie marudzę na to zawiązywanie, bo reszta właściwości sztruksu mi odpowiada.
    Ja chcę takiego!!! Tylko nie czarnego


  7. #47
    Chustoholiczka Awatar Agnen
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    4,411

    Domyślnie Re: MT Woolloomooloo (by marta-la)

    Dziękuję za możliwość testowania. MT jest przede wszystkim zaskakująco ładny, kolorystyka moja, wykonanie dokładne; nie wiedziałam na której stronie nosić, bo i motyl i stokrotka bardzo mi się podobają .
    Nosi się dobrze, z Alicją robiłam w nim dość długie trasy i wszystko było w porządku.
    dałabym 5 jakby była ankieta

    W Poznaniu też nosimy!
    Doradca Akademii Noszenia
    Doradca noszenia ClauWi®

    nawróć się!


  8. #48
    Chustoguru Awatar marta-la
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    8,109

    Domyślnie Re: MT Woolloomooloo (by marta-la)

    Dziękuję bardzo
    I niestety wątek powstał faktycznie bez ankiety i tu pytanie do adminów czy można dołożyć ankietę?

  9. #49
    Chustoguru Awatar marta-la
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    8,109

    Domyślnie Re: MT Woolloomooloo (by marta-la)

    Teraz na górze można oceniać MT WOOLLOOMOOLOO do czego serdecznie zachęcam.
    Swój ślad można również zostawiać na stronie http://woolloomooloo.pl/component/optio ... /Itemid,7/

  10. #50
    Chustomanka Awatar yerba
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    1,455

    Domyślnie Re: MT Woolloomooloo (by marta-la)

    testowy MT Woolloomooloo był u mnie kilka dni.
    Jest świetnie uszyty - starannie, ze smakiem i z przemyśleniami.

    Wypełnienia gdzie trzeba i jakie trzeba

    Wiem, że urody nie oceniamy, a szkoda, bo ten testowy jest wyjątkowo urodziwy.

    Testowy rozmiarowo jest dla roczniaka, więc przy moim prawie już dwulatku nosiliśmy się tylko testowo.
    Ale rozmiar, jak i kolor wszak zależą od tej osoby, która sobie MT zamawia więc tym bardziej nie są przedmiotem oceny.

    Oceny jak najbardziej pozytywnej.
    przychówek: Pierwszy (czerwiec 2007) i Druga (maj 2010)

    http://www.pomoz-amelce.pl



  11. #51
    Chustofanka Awatar Adso
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    poznan
    Posty
    230

    Domyślnie Re: MT Woolloomooloo (by marta-la)

    Mamy MT Woolloomooloo już pół roku (ależ ten czas leci...) i jesteśmy nim niezmiennie zachwyceni!
    Wygląda cudnie,wszystko jak sobie wymarzyliśmy,wykonanie artystyczne,a przy tym solidnie
    Malec już sporo urósł,a nosi się nadal bardzo wygodnie.
    Muszę przyznać,że MT tak nas rozpuścił,że chusta jest tylko okazjonalnie
    A szczególne pochwały dla Marty za cierpliwość i zrozumienie, bo jestem niezdecydowanym i trudnym klientem
    Polecam

  12. #52
    Chustoguru Awatar marta-la
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    8,109

    Domyślnie Re: MT Woolloomooloo (by marta-la)

    Cytat Zamieszczone przez Adso
    Mamy MT Woolloomooloo już pół roku (ależ ten czas leci...) i jesteśmy nim niezmiennie zachwyceni!
    Wygląda cudnie,wszystko jak sobie wymarzyliśmy,wykonanie artystyczne,a przy tym solidnie
    Malec już sporo urósł,a nosi się nadal bardzo wygodnie.
    Muszę przyznać,że MT tak nas rozpuścił,że chusta jest tylko okazjonalnie
    A szczególne pochwały dla Marty za cierpliwość i zrozumienie, bo jestem niezdecydowanym i trudnym klientem
    Polecam
    Bardzo mi miło i dziękuję Tobie i innym i przyznam że ciekawość mnie dopadła który nr mt posiadasz

  13. #53
    Chustomanka
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    A. Ł
    Posty
    746

    Domyślnie Re: MT Woolloomooloo (by marta-la)

    Miałam okazję potestować MT Woolloomooloo:
    Pięknie uszyty i wzór ekstra,
    bardzo wygodny,
    panel z mniejszych więc idealny dla mojego 11 miesięcznego malucha,
    trochę mi brakowało kapturka jak mały zasną
    mogę szczerze polecić

  14. #54
    Chustomanka Awatar alcia_MT
    Dołączył
    Sep 2008
    Miejscowość
    Oświęcim
    Posty
    1,251

    Domyślnie Re: MT Woolloomooloo (by marta-la)

    Dziękuję za możliwość testowania.

    MT bardzo starannie uszyty i wykończony, wzory piękne, materiał milutki w dotyku. Pojechał ze mną na zlot wegedzieciakowy, więc nie ja jedna miałam możliwość go na siebie założyć - wszyscy zadowoleni (i mamy i dzieciaczki).

    Pasy są wystarczająco szerokie i dobrze wypełnione, by można było nosić nawet cięższego malucha (z moją dwuletnią Lenką nie było problemu). Koleżanka była na spacerku ze swoim 8-mio miesięczniakiem i dla niej MT był również super wygodny - wysoki zagłówek dobrze przytrzymywał maluszka.

    Piękne wzory i ściegi cieszą oko, wygoda zaś kręgosłup - POLECAM

    Jeszcze raz dziękuję, Marta
    Mama Kai (11.2004) i Leny (06.2007)
    Nosidełka MT: www.pathi.pl , wszystkie fotki moich MT tutaj: https://picasaweb.google.com/alciaa/MeiTaiMojeWyroby Funpage: https://www.facebook.com/pages/Pathi-noside%C5%82ka-azjatyckie-Mei-Tai/143627059026080?ref=hl <--- POLUB, PROSZĘ.. .

  15. #55
    Chustonoszka Awatar kiribati
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    117

    Domyślnie

    Miałam u siebie przez tydzień MT testowy. Do tej pory przymierzałam tylko 2 inne MT i żaden mi nie spasował, więc stwierdziłam, że ten typ nosidła nie jest dla mnie. A tu okazało się, że da się porządnie dociągnąć i spokojnie nosić, a nawet wyjść na wieżę w Łęczycy z prawie 13-kg klockiem

    MT jest piękny - w moim stylu, sztruks mięciutki, trochę widać już ślady zużycia, ale te testowe nosidła są dość intensywnie eksploatowane, więc to chyba nieuniknione.

    Ze względu na wielki już brzuch nosiłam tylko na plecach, więc użyteczności kieszonki nie ocenię (choć ja raczej i tak zawsze jakąś torebkę ze sobą biorę). Długość i szerokość pasów dla mnie ok. W ogóle byłam w szoku, jak wygodnie się nosi (ostatnio raczej nosiliśmy głównie w ergo, ale na ostatniej wycieczce nie wytrzymałam zbyt długo i oddałam Młodego mężowi, a tym razem bez problemu).

    Gorąco polecam



    .

  16. #56
    Chustomanka Awatar madorcia
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    845

    Thumbs up

    Wreszcie mam zdjęcia (wiem, że bez się nie liczy...)
    Marty MT jest przecudnej urody, i przedokładnego wykonania (a tak sie stało, że miałam dwa...) o torbie nie wspomnę...
    Nosi super, jest mięciutki, milutki, i ani na chwilę nie żaluję, że go mam.
    Zeby sie nie rozpisywać, bo już wszytsko powiedziano - pełen profesjonalizm.

    A teraz pogody nie ma wycieczkowej, więc niestety, tylko na niego patrzę. i tęsknię za sloneczkiem ( no dobra, za dniem bez deszczu niech będzie )

    Marta, dzieki serdeczne!

    A to my i MT:

    Milenka (14.8.2003) i Miłoszek (13.2.2008) - dwa wścieklece...

  17. #57
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    okolice Wrocławia
    Posty
    3,326

    Domyślnie

    Nadrabiam zaległości, MT testowy już u kolejnej osoby a ja dopiero teraz piszę

    Trudno powiedzieć jeszcze coś odkrywczego, więc powielę wypowiedzi innych

    Rewelacyjne wykonanie, bardzo dokładne, estetyczne i bardzo ładne.
    Nosi wygodnie, fajnie się wiąże, aż szkoda było mi wysyłać dalej
    Całe szczęście panel był za wąski, więc łatwiej poszło

    Bardzo dziękuję za możliwość testowania
    Mati 03.2005 Martynka 09.2008 Szymonek 12.2012


  18. #58
    Chustoholiczka Awatar v
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    jakby Warszawa
    Posty
    3,301

    Domyślnie

    rowniez zaluje, ze uroda nie podlega ocenie, bo strona z motylem podbila moje serce

    drobiazgowo zaplanowane i uszyte nosidlo
    swietny sztruks: niezbyt uciagliwy, ale tez nie sztywny, b. wygodny

    nie pasowaly mi jednak dwie rzeczy:
    brak kapturka - zaglowki w ogole w naszym przypadku nie zdaja egzaminu, moze dlatego, ze nie przechadzam sie majestatycznie, spcery nasze sa raczej energiczne i chaotyczne, dzieki zwawej trzylatce; kapturek byc wiec musi
    no i jakbym szyla u Marty, poprosilabym o lepsze wypelnienie pasa biodrowego

    daje wiec 4 i bardzo polecam

  19. #59
    Chustoguru Awatar marta-la
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    8,109

    Domyślnie

    Od siebie mogę tylko dodać że teraz standardowo mt woolloomooloo wypełnione są gąbką o grubości 2cm (wcześniej 1cm)
    A z kapturkami mt są w planach, a nie pojawiały się do tej pory ponieważ nie było zapotrzebowania wśród zamawiających (prawie wszystkie szyte są na konkretne zamówienia) a a ja przyznaję unikałam tematu bo moje dziecię nie cierpi kapturków
    Dziękuję wszystkim za recenzje.

  20. #60
    Chustoguru Awatar odynka
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    odiland
    Posty
    7,861

    Domyślnie

    coprawda on już nie mój ale na pewno ma dobry domek
    za to zaległą recenzyję czas napisać

    MT katmandowilczy piękny oczywiście i uszyty bardzo starannie wilk zaskoczył mnie najbardziej, ten turkus, te oczy wszystko było piękne ach...

    niestety przez mój głupi upór panel dla nas za wysoki był... a pasy jednak wolę dłużej wypełnione ale cóż to już moja wina bo Marta chciała niższy panel szyć

    cały MT na 5 i polecam nadal niezmiennie prace Marty
    Wataha: Nelly: 14/06/2007 Lilly i Zuzka: 15/09/2010

    http://zakamarek.eu - targowisko rzeczy różnych
    http://shewolf-foto.blogspot.com - moja pasja

    2014 będzie nasz!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •