Zobacz wyniki ankiety: JAK OCENIASZ MT WOOLLOOMOOLOO ?

Głosujących
63. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1

    0 0%
  • 2

    0 0%
  • 3

    0 0%
  • 4

    9 14.29%
  • 5

    54 85.71%
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 119

Wątek: MT Woolloomooloo (by marta-la)

  1. #21
    Chustoguru Awatar marta-la
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    8,109

    Domyślnie Re: MT Woolloomooloo (by marta-la)

    Ale niespodzianka Dzięki za superowe fotki i ciepłe słowa dziewczyny Pozwolę sobie podmienić zdjęcia na swojej stronie.

  2. #22
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    681

    Domyślnie Re: MT Woolloomooloo (by marta-la)

    czekałam z opinią aż będę mogła wrzucić fotki - ale niestety kabel odmówił współpracy.
    Nie bardzo miałam czas na noszenie, ale zakupy przedświąteczne zaliczone właśnie w mt.

    Mt baaaardzo wygodny, niesamowicie starannie wykonany. Nie spodziewałam się takiego wykonania po "domowym" szyciu. Kilku moim szwaczkom brakuje takich umiejętności. Do tego wzornictwo - bomba dosłownie (mam azjatyckiego). Futerko od środka to przy aktualnej pogodzie idealny pomysł - jest mięciutko, milutko i tak przytulnie. I nadaje taki właśnie zimowy wygląd, że do płaszcza pasuje.

    Jakby był tylko dla mnie - odrobinę skróciłabym pasy, chociaż do małych nie należę. Ale za to dla mojego męża pasy są idealne. Więc mt taki rodzinny jest. I to w sumie też jego zaleta.

    A i torebka do mt przepiękna. Jak w końcu będę miała fotki - wkleję.

  3. #23

    Domyślnie Re: MT Woolloomooloo (by marta-la)

    A oto pierwsza recenzja tego cudeńka

    nie miałam wcześniej do czynienia z MT, to pierwsze, które testowałam (wcześniej już zwróciłam się z prośbą do Marty o możliwość przetestowania, no i nadarzyła się okazja). I.......zakochałam się

    Jest piękny, dopracowany w każdym szczególe, wygodny, jeśli chodzi o mnie to na pewno potrzebuję dłuższe pasy ze względu na moje gabaryty

    Antek, choć wcześniej noszony tylko w kółkowej, od razu się przekonał, było mu wygodnie, mnie też.
    Muszę przyznać, że o niebo wygodniej niż w kółkowej i na pewno kupię MT, po prostu super

    aż żal się rozstawać....ale widzę, że kolejka długa więc już szybciutko w poniedziałek wysyłam dalej

    a oto zdjęcia, dodam, że mąż też zachwycony








    Marta dziękuję
    http://www.ellefant.pl biżuteria, torebki, eko-torby, wnętrze, moda

    mama Antosia (16.10.2007) i Martynki (15.07.2003)

  4. #24
    Chustoguru Awatar marta-la
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    8,109

    Domyślnie Re: MT Woolloomooloo (by marta-la)

    Dziewczyny ogromnie dziękuję

  5. #25
    Chustomanka Awatar Anntenka
    Dołączył
    Jul 2007
    Miejscowość
    Bytom
    Posty
    1,339

    Domyślnie Re: MT Woolloomooloo (by marta-la)

    to ja się też wypowiem
    niestety tylko co do strony szyciowej
    ponieważ mój młody ucieka jak widzi cokolwiek co miało by go do matki przywiązać

    MT jest pięknie wykonany, dopracowany, porządnie uszyty
    świetny pomysł z kontrastowym szwem na całości
    ja już Marcie gratulowałam że jej się chce oblatywać całego MT takim szwem
    super miękki sztruks, ładna metka,
    na oko widać że materiał fajnie się układa pod dzieckiem
    ja dodałabym jakiś 1 cm do szerokości pasów, bo lubię szeroookie
    generalnie z całą pewnością mogą polecić MT Woolloomooloo
    jako porządne szycie
    szyjąca mama Dawida (25.01.2007) i Milana (09.11.2009)
    TulliMY Mei Tai - zapraszam - Mei Tai Miękkie Nosidełka dla Dzieci oraz Chustowe Metamorfozy

    Najgorzej jak się coś komuś wydaje

  6. #26
    Chustomanka Awatar picikola
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    jakby Toruń
    Posty
    862

    Domyślnie Re: MT Woolloomooloo (by marta-la)

    Jeśli to nie tajemnica to jak się robi takie naszycie "zdjęciowe"?
    Michał.02 i Tymon.08

  7. #27
    Chustoguru Awatar marta-la
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    8,109

    Domyślnie Re: MT Woolloomooloo (by marta-la)

    Cytat Zamieszczone przez picikola
    Jeśli to nie tajemnica to jak się robi takie naszycie "zdjęciowe"?
    To taka tkanina z której wycięłam zdjęcie, jeszcze ich trochę zostało

  8. #28
    Chusteryczka Awatar mayetschka
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Olsztyn
    Posty
    2,199

    Domyślnie Re: MT Woolloomooloo (by marta-la)

    testowy egzemplarz gościłam u siebie i nowego nic nie napiszę, bo MT jest: pięknie uszyty (powaliło mnie obszycie MT), dokładnie, cudnie wygodnie wypełnione pasy naramienne i biodrowy, super usztywniony zagłówek, no i mocny - wiem, bo trochę Pestka w nim spędziła czasu, a on ani drgną. Na wojażach byliśmy i z całego zamieszania porządnego zdjęcia pięknego MT brak, ale antosiowa już pokazała w szczegółach, więc my pokażemy, że miałyśmy ogromną przyjemnośc w noszeniu Woolloomooloowego MT





    Doradca noszenia- kurs średniozaawansowany Die Trageschule® Drezden

  9. #29
    Chusteryczka Awatar Iwanna.T
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    1,661

    Domyślnie Re: MT Woolloomooloo (by marta-la)

    To i ja parę słów o testowym:
    - piękny dobór wzorów i kolorów (choć ja za czarnym nie przepadam)
    - bardzo estetycznie wykończone (to białe przeszycie jest świetne)
    - kieszonka poręczna

    Nosimy się tylko po domu, Igi lekki (7kg) i jest wygodnie. Nie wiem tylko, czy to rozmiar dla tak małego dziecka - niewiedza wynika z mojego braku doświadczenia

    Mężowi tak się spodobało, że zaproponował zapłatę za miętka, żeby go już nigdzie dalej nie wysyłać

    Dziękujemy, Marto - dobra robota!



    Asinus asino pulcherrimus

  10. #30
    Chustofanka
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    350

    Domyślnie Re: MT Woolloomooloo (by marta-la)

    Od 5 dni jestem szczęśliwą posiadaczką MT od Marty. Muszę powiedzieć, że efekt przeszedł moje oczekiwania. MT jest baaardzo precyzyjnie wykonany, wszystko jest dopracowane na najwyższym poziomie z dbałością o każdy szczegół.
    Trochę się obawiałam, jak moje dwuletnie 15 kg da się nosić w MT, ale zaskoczyłam się na wielki plus - jest naprawdę wygodnie.
    A Marta jest przemiłą osobą, z którą wspaniale się rozmawia. Bardzo polecam jej MT.
    Aha, robiłam "crash testy" na mojej ośmiolatce (22 kg) MT ani drgnął !!!!!!!




    Tak wygląda Jagienka (2 lata i 4 miesiace) po 5 minutach w MT

  11. #31
    Chustoguru Awatar Dagmara
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Warszawa Bielany
    Posty
    6,210

    Domyślnie Re: MT Woolloomooloo (by marta-la)

    Testowałam MT od Marty . Piękny, świetnie wykonany, aplikacja motyla to mistrzostwo, piękne przeszycia. MT sztruksowy - uwielbiam sztruks, świetnie nosi. Pasy wypełnione idealnie. Dla mnie mogłyby być ciut dłuższe, ale to indywidualne zapotrzebowanie, no i brakowało mi kapturka bo ja jestem kapturowo uzależniona
    Daje 5!

    I jakieś tam zdjęcie na szybko
    Konstanty 16.04.2014
    Lilianna 7.04.2010
    Kacper 29.07.2007


  12. #32
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    5,221

    Domyślnie Re: MT Woolloomooloo (by marta-la)

    I ja nadrabiam zaległości bo MT testowy zrobił na mnie ogromne wrażenie. Pięknie i starannie wykonany, aplikacje dopracowane w każdym szczególe. Nosiło się bardzo wygodnie, Hania spędzała na moich plecach po kilka godzin dziennie (akurat przerabiamy ząbkowanie). Ponieważ moja Hania jest duża panel mógłby byc trochę większy (w kombinezonie ciężko mi było ją dobrze ułożyć) no i ze względu na moje gabaryty potrzebuję jednak trochkę dłuższych pasów.

    Jedynym minusem jest farbowanie- po dłuższym czasie noszenia na białej bluzie Hani były ciemne smugi ale wydaje mi się, że przy ciemnym sztruksie tak jest i przejdzie po kilku praniach.

    Ogólnie jestem baaardzo zadowolona i wielkie brawa do Marty!
    Największe szczęście- moja Hanulka ur. 03.06.2008,
    sprawdziłam swoje BMI, i wyszło mi że jestem za niska...

  13. #33
    Chustoguru Awatar marta-la
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    8,109

    Domyślnie Re: MT Woolloomooloo (by marta-la)

    Bardzo dziękuję za te wszystkie miłe słowa i chciałam tylko dodać że standardowy panel w mt jakie szyję jest większy (tutaj byłam ograniczona ilością sztruksu ) i pasy są szersze. Długość można ustalić inną przy zamówieniu.
    Raz jeszcze dziękuję i pozdrawiam.

  14. #34
    Chustomanka Awatar dominika79
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Legnica
    Posty
    1,384

    Domyślnie Re: MT Woolloomooloo (by marta-la)

    W związku z tym że MT poszedł kilka dni temu dalej i ja się wypowiem.
    Jest śliczny - aplikacja motyla i kontrastowa nitka wykańczająca całośc mnie zachwyciła.

    Nosi się super - nic nie gniecie, nie wpija się, fajnie układa się na dziecku. We wcześniejszych MT które miałam na sobie brakowało mi kapturka -tutaj nie bo zagłówek jest tak wysoko że kapturek nie był potrzebny. Hania wazy ok 9k - nie były one odczuwalne
    Długość pasów wystarczająca. Wogóle jesli chodzi o wymiary tego MT to jak szyty na mnie (mąż pytał czy moge nie odsyłac dalej )

    Bardzo dziękuję za możliwośc testowania
    H- 28.06.2008 r., M -05.06.2001 r.


    mojdom13.blogspot.com

    http://http://www.chusty.info/forum/...ad.php?t=46784pieluszki wielorazowe

    ---> w razie zapchania skrzynki pw---> dosr@poczta.wp.pl

  15. #35
    Chustonówka
    Dołączył
    Aug 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2

    Domyślnie Re: MT Woolloomooloo (by marta-la)

    To nasz:
    http://picasaweb.google.pl/Agnieszka.Ga ... 3021633842

    bardzo, bardzo polecam Martę. Jeśli chcecie, żeby wasze mt-jowe potrzeby zostały dokładnie wysłuchane, a jednocześnie zrealizowane z artystycznym polotem i niezwykłą starannością - to zamawiajcie u Marty. Marto

    póki co mój Jeremi jeszcze jest mały, ale rośnie, wiosna blisko, potem lato... zamierzam do cna wykorzystać możliwości mojego mt... pójdziemy gdzie tylko dusza zapragnie....

    pozdrawiam ciepło, Aga

  16. #36
    Chustofanka
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    388

    Domyślnie Re: MT Woolloomooloo (by marta-la)

    Skonczylam wlasnie testy i wpisuje opinie.
    Piekny jest niesamowicie - obszycie pasow i aplikacja motyla to mistrzostwo swiata
    Wielkosc dostosowana do mojego dziecka
    Osobiscie jednak wole ciut szersze pasy. Na spacerze gdzies po pol godzinie zaczelam czuc moj slodki ciezar na ramionach.

  17. #37
    Chustoguru Awatar marta-la
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    8,109

    Domyślnie Re: MT Woolloomooloo (by marta-la)

    Cytat Zamieszczone przez basik
    Skonczylam wlasnie testy i wpisuje opinie.
    Piekny jest niesamowicie - obszycie pasow i aplikacja motyla to mistrzostwo swiata
    Wielkosc dostosowana do mojego dziecka
    Osobiscie jednak wole ciut szersze pasy. Na spacerze gdzies po pol godzinie zaczelam czuc moj slodki ciezar na ramionach.
    Dzięki wielkie.
    Standardowe pasy są już od jakiegoś czasu szersze i panel ciut większy (ten testowy szyty był z kawałka materiału który musiał wystarczyć )

  18. #38
    Chustofanka
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    388

    Domyślnie Re: MT Woolloomooloo (by marta-la)

    To dobrze z tymi pasami Bo panel to na Goche byl w sam raz.

  19. #39
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Włocławek
    Posty
    5,572

    Domyślnie Re: MT Woolloomooloo (by marta-la)

    Późno bo późno ale napiszę: Marta-la dziękuję bo dziękie temu MT mój mąż pierwszy raz nosił synka w MT. Sam, z dobrej woli. Pomagałam rzecz jasna zawiązać ale nic a nic nie narzekał. Było im obu wygodnie
    MT jest super miły, delikatny i mięciutki. O szyciu to ja już pisac nie będę bo jest mistrzowsko wykonany. Brawo. U mnie 6.
    Nie mam niestety zdjęć bo nie zdążyłam chłopkaom zrobić a sama byłam wówczas poważnie chora i nie nosiłam dziecia wcale

    bardzo dziękuję za możliwość testowania

  20. #40
    Wałkoguru
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Reykjavik
    Posty
    5,679

    Domyślnie Re: MT Woolloomooloo (by marta-la)

    A ja jeszcze raz tu wpadam Nasz MT od Marty mieszka z nami już pół roku i nadal go kochamy. Wygodny i milutki, materiał trochę przepracował i złamał się jak chusta - aż miło się do niego przytulić. Foty już kiedyś wrzucałam, ale pokażę Wam jeszcze mojego (absolutnie niechustowego) małża na jesiennym spacerze z Leną Jego strona MT miała być gładka, bez aplikacji etc, więc nie jest szczególnie reprezentacyjna, ALE liczy się, że chłopak chce nosić


    A tak skoro przy wspominkach jestem, to i w domu nam MT pomagał (tutaj jak moje dziecię jeszcze malutkie było):


    Z punktu widzenia półrocznej użytkowniczki martowego MT, naprawdę polecam - elegancki jest, dokładnie uszyty, marudzić można i wydziwiać, a Marta wszystkiego wysłucha, doradzi i - co najważniejsze - zrealizuje Ach no i jeszcze dodam, ze nasz miętuś świetnie nosi i cięższe dzieciaki, bo zdarzyło mi się zostać siłą pociągową dla 13-kilowej córeczki mojej koleżanki (1,5h na spacerze i mogłabym nieść ją dłużej, wcale mnie ramiona nie bolały)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •