Strona 6 z 18 PierwszyPierwszy 123456789101112131416 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 120 z 350

Wątek: SIEDLCE SIEDLCE SIEDLCE...

  1. #101
    Chustomanka Awatar Marti
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Sokołów Podlaski
    Posty
    539

    Domyślnie

    Cafe Babka już na stałe zamknięta ?? Szkoda
    Jak szukacie nowego lokalu, to proszę o coś blisko dworca PKS. Jak będzie daleko, to ja odpadam ze spotkań.

  2. #102

    Domyślnie

    ale tam gdzie cafebabka była na górze jest jakiś nowy lokal, nie byłam więc nie wiem... z dołu wygląda jak kręgielnia
    ciężko będzie z lokalem, może pepeverde, tam jest dużo miejsca i myślę że byłoby dobrze bo w sobotę rano raczej nie ma palaczy
    shift mi nie działa więc wybaczcie że tak dziwacznie piszę
    ewentualnie pizzerie ale tam ludzie są zawsze, więc nie byłybyśmy same...

  3. #103
    Chustofanka Awatar milmila
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Olsztyn=>Siedlce=>Toronto=>Ottawa
    Posty
    193

    Domyślnie

    Ja będę szukała miejsca, gdzie dzieciaki będą miały swój kącik... wiem, że w knajpie (BolluwoodHollywood chyba) pod kinem jest kącik dla dzieci... takie tradycyjne restauracje mogą nie być chętne na przyjęcie gromady mam (i gromady dzieci...)
    Dobrym miejscem były by sale zabaw (Kangurek na przykład się dobrze nazywa ...), ale tam chyba nie obejdzie się bez płacenia za wstęp no i soboty to czas imprez urodzinowych, więc może być krucho... Podzwonię w przyszłym tygodniu...


  4. #104

    Domyślnie

    ale bolliwoodhollywood będzie strasznie daleko dla większości z nas, dla mnie akurat nie, ale marti wtedy odpada
    a pepeverde wiesz gdzie jest/ z boku galerii s, schodami w dół

  5. #105
    Chustonówka
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    9

    Domyślnie

    Cześć Dziewczyny cieszę się, że wreszcie znalazłam chwilę czasu, żeby się zarejestrować Nie moge doczekać się naszego kolejnego spotkania gdziekolwiek się ono odbędzie (mam tylko nadzieję, że nastapi to już niebawem) Z tego co pamietam to na sokołowskiej jest parę miejsc, w których można by się spotkać - peppe verde, plejada, verona - niestety żadne nie jest "przyjazne dzieciom".
    Przy okazji chciałabym podzielić się z wami moimi rozterkami. Doszłam do wniosku, że uniwersalan rozmiarówka pieluszek wielorazwych to przekłamanie. Czarek wyrósł juz z większości pieluszek. Wpadłam na pomysł, żeby zastąpić rzepy napami (rozwiąże to - przynajmniej na jakiś czas - problem otarć spowodowanych rzepami).
    Pamiętam, że jedna z Was wspominała, że ma napownicę. Bardzo prosiłabym o kontakt, bo niestety w pasmanteriach siedleckich o takim wynalazku nikt nie słyszał

  6. #106

    Domyślnie

    ja mam, mogę pożyczyć, napisz pv

  7. #107
    Chustonówka
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    9

    Domyślnie

    margeritta wysłałam do Ciebie prywatną wiadomość, ale nie wiem czy dotarła (dopiero wdrażam się w te różne techniczne aspekty korzystania z forum

  8. #108
    Chustofanka Awatar milmila
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Olsztyn=>Siedlce=>Toronto=>Ottawa
    Posty
    193

    Domyślnie

    Dziewczynki,
    co Wy na to, żeby się w Babce spotkać za tydzień w sobotę? Kawiarnia już nie działa, ale ten ostatni raz Iwona nam ją otworzy... A w międzyczasie coś innego wykombinuję na miejsce spotkań

    To jak? są chętne na spotkanie KK 11 lutego


  9. #109
    Chustomanka Awatar Marti
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Sokołów Podlaski
    Posty
    539

    Domyślnie

    Ja uzależniam mój przyjazd od pogody. Jak utrzymają się takie mrozy, to raczej nie zaryzykuję wyprawy PKS-em do Siedlec.

  10. #110
    Chustofanka Awatar milmila
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Olsztyn=>Siedlce=>Toronto=>Ottawa
    Posty
    193

    Domyślnie SPOTKANIE 11 lutego CafeBabka godz. 10.00

    Dziewczyny,
    Iwona nas przygarnie w sobotę
    Więc spotkanie w sobotę 11 lutego od 10.00
    Będzie wyprzedaż wszystkich rzeczy z Babki, więc jak któraś będzie zainteresowana to może coś wynieść...


  11. #111
    Chustonówka Awatar mamaG
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    Siedlce
    Posty
    47

    Domyślnie

    O zamykają nam takie fajne miejsce do spotkania... smutno. Postaram się być w sobotę.

  12. #112
    Chustomanka Awatar Marti
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Sokołów Podlaski
    Posty
    539

    Domyślnie

    Ja niestety się nie pojawię. Przy -10 nie zaryzykuję jazdy autobusem - zawsze jest ryzyko, że nie będzie ogrzewania.
    Mam nadzieję, że uda się znaleźć nowy lokal. Wtedy pojawię się, jak tylko zrobi się cieplej.
    Pozdrawiam

  13. #113
    Chustonówka
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    9

    Domyślnie

    Rzeczywiście szkoda, że zamykają tak fajny "mamino-dzieciowy" azyl. My z Czarkiem będziemy (chyba że samochód, albo Tatuś odmówi posłuszeństwa

  14. #114
    Chustofanka Awatar milmila
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Olsztyn=>Siedlce=>Toronto=>Ottawa
    Posty
    193

    Domyślnie

    Miło było Ja tablicą jestem zachwycona... mój Franek też
    Monika, dziękuję za miło spędzony czas.


  15. #115
    Chustonówka
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    9

    Domyślnie

    Nam też było bardzo przyjemnie Do szybkiego zobaczenia!

  16. #116
    Chustofanka Awatar milmila
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Olsztyn=>Siedlce=>Toronto=>Ottawa
    Posty
    193

    Domyślnie Spotkanie - sala zabaw KANGUREK

    Dziewczyny,
    rozmawiałam dziś z właścicielką Kangurka i wygląda na to, że możemy się tam spotkać 10 marca tradycyjnie od 10.00 do 12.00
    Wejście na salę w sobotę kosztuje 15 zł od dziecka, ale będę negocjowała jestem z nią umówiona w czwartek.
    Rezerwujcie sobie sobotę na "chusty w kulkach"

    Kto chętny?

    1. Ja z Franiem i walizką szmat
    2. ...


  17. #117
    Chusteryczka Awatar Mila
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2,428

    Domyślnie

    Witam, a to będą warsztaty tylko z chustami kółkowymi czy inne też będą? Moja znajoma z Siedlc jest zainteresowana i chciałaby się nauczyć wiązań, ale na początek kieszonek ze zwykłą chustą bo ma dzidziusia w brzusiu i chciałaby się rozejrzeć w temacie

  18. #118
    Chustofanka Awatar milmila
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Olsztyn=>Siedlce=>Toronto=>Ottawa
    Posty
    193

    Domyślnie

    Po pierwsze: zapraszamy wszystkie mamy - także przyszłe
    Po drugie: będą chusty kółkowe, tkane i elastyczne a także MT
    No i na koniec: to nie będą warsztaty, choć wiązania sobie różne będziemy pokazywały I chusty macały Spotkanie jest w sali zabaw, dlatego za wstęp będzie trzeba pewnie zapłacić kilka złotych (w czwartek będę wiedziała ile).
    Ja za dzielenie się swa wiedzą i pasją w trakcie spotkań KK opłaty pobieram w formie uśmiechów


  19. #119
    Chustomanka Awatar Marti
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Sokołów Podlaski
    Posty
    539

    Domyślnie

    Podaj, proszę, gdzie jest ten Kangurek Wtedy będę wiedziała, czy się piszę na spotkanie

  20. #120
    Chustofanka Awatar milmila
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Olsztyn=>Siedlce=>Toronto=>Ottawa
    Posty
    193

    Domyślnie

    Kangurek jest na ul. Chopina 3
    http://www.kangurek.siedlce.pl/

    Chyba z dworca podobna odległość jak do Babki


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •