Strona 10 z 18 PierwszyPierwszy ... 23456789101112131415161718 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 200 z 350

Wątek: SIEDLCE SIEDLCE SIEDLCE...

  1. #181
    Chustonówka
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Węgrów
    Posty
    10

    Domyślnie

    Super pomysl z tymi spotkaniami, ciesze sie ze bede mogla dolaczyc tak malo mam jeszcze nosi swoje dzieci a szkoda, choc u mnie w malym miescie oprocz mnie widzialam jeszcze dwie zachustowane mamy a trzecia to moja kolezanka ktorej pozyczylam mojego elastyka, ona dopiero bedzie zaczynac przygode z chusta jak urodzi drugiego maluszka

  2. #182
    Chustofanka Awatar Anduina
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    321

    Domyślnie

    Mnie akurat 20go nie będzie Ale trudno się mówi. W następnym miesiącu już wszyskie soboty powinnam mieć wolne. To może wtedy sie uda

  3. #183
    Chustonówka Awatar Monika.rz.86
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Małkinia Górna/Kiedyś okolice Sokołowa,Siedlce
    Posty
    19

    Domyślnie

    Oj a już myślałam, że i mi uda się być, ale mogę być w Siedlcach niestety tydzień później. Szkoda!!!


  4. #184
    Chustofanka Awatar milmila
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Olsztyn=>Siedlce=>Toronto=>Ottawa
    Posty
    193

    Domyślnie Ekler - rezerwacja potwierdzona

    Dziewczyny, mamy rezerwację w cukierni Ekler na ul. Katedralnej 16 na hasło Klub Kangura Od 10.00 do 12.00 co najmniej dwa stoliki na górze, przy kąciku dla dzieci są nasze, więc przychodźcie tłumnie


  5. #185
    Chustonówka
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Węgrów
    Posty
    10

    Domyślnie

    Kurcze dziewczyny alez mi sie plany pokrzyzowaly(( niestety nie uda mi sie byc bo mi zmienili godzine w sobote i zamiast na popoludnie musze byc o 10 u fryzjera a za tydzien mam wyjazd wiec nie moge odwolac( tak sie cieszylam na to spotkanie( no ale mam nadzieje ze na kazde kolejne juz nic nie stanie mi na przeszkodzie, oby jak najczesciej takie spotkania teraz byly, ja baaaardzo chetnie bo ja to poczatkujaca chustomaniaczka)

  6. #186

    Domyślnie

    my będziemy i może jedną nową zwerbuję mimila bierzesz chusty i lale?

  7. #187
    Chustofanka Awatar milmila
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Olsztyn=>Siedlce=>Toronto=>Ottawa
    Posty
    193

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez margeritta Zobacz posta
    my będziemy i może jedną nową zwerbuję mimila bierzesz chusty i lale?

    Będą i chusty, i lale
    Nowe chustomamy zapraszamy


  8. #188
    Chustonówka
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Węgrów
    Posty
    10

    Domyślnie

    Dziewczyny bo ja coraz bardziej zaluje ze mnie z Wami nie bedzie mam nadzieje zaraz na poczatku listopada zrobimy kolejne spotkanie

  9. #189
    Chustomanka Awatar Judyta
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    1,490

    Domyślnie

    my będziemy ale na początku listopada również mogłoby się odbyć takie spotkanie

  10. #190
    Chustofanka Awatar milmila
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Olsztyn=>Siedlce=>Toronto=>Ottawa
    Posty
    193

    Domyślnie

    Dziewczynki, u mnie w listopadzie na razie brak wolnej soboty.
    Ale, jak już tu pisałam, spotkania KK mogą, a nawet powinny się odbywać beze mnie Więc jeśli tylko będzie wola organizacji to ja nawet swoje chusty pożyczę do pomacania i lalki do motania... i lokalizację pomogę załatwić


  11. #191
    Chustofanka Awatar milmila
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Olsztyn=>Siedlce=>Toronto=>Ottawa
    Posty
    193

    Domyślnie

    Dziękuję wszystkim za przybycie. Było bardo miło się z Wami spotkać. Mam nadzieję, że na kolejnym spotkaniu będzie nas (Was) jeszcze więcej


  12. #192
    Chustomanka Awatar Judyta
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    1,490

    Domyślnie

    Czyli kiedy następne spotkanie?
    Fabian był w swoim żywiole - dzieci i jeszcze tyle ciekawych rzeczy wokół

  13. #193
    Chustonówka
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Węgrów
    Posty
    10

    Domyślnie

    Dziewczyny proponujcie proponujcie termin ja na razie nie mam planow na soboty wiec chetna w kazda) tez chetnie sie spotkam z innymi mamusiami bo sie czuje jak odludek na tym wychowawczym) a jak komus mowie o chustach to pukaja sie w glowe wiec chetnie poznam inne takie jak ja i chetnie pogadam o wielorazowkach bo chcialabym zaczac ale brak mi fachowej porady a i corcia chetnie pozna inne Bable

  14. #194
    Chustofanka Awatar milmila
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Olsztyn=>Siedlce=>Toronto=>Ottawa
    Posty
    193

    Domyślnie 17.11.2012 r. KANGUREK, ul. Chopina 3

    Pomysł mam aktualnie taki, żeby się spotkać 17 listopada. Tradycyjnie od 10.00 do 12.00.
    Tym razem w Kangurku (sala zabaw na ul. Chopina 3) - starszaki będą miały kulki i zabawki a my chwilę na rozmowę....
    Salę już zarezerwowałam

    Zapraszam

    Jak zwykle w Kangurku - dzieciaczki korzystające z kulek, zjeżdżalni i innych atrakcji płacą za wstęp 10 zł (opłat nie zbieram oczywiście ja tylko pani właścicielka sali) Maluchy leżące i pełzające - wchodzą za darmo
    Pewnie jak zwykle będziemy musiały się w miare punktualnie (czyli o 12.00) zebrać, bo będą o 13.00 urodziny
    Ostatnio edytowane przez milmila ; 25-10-2012 o 20:28 Powód: dodałam szczegóły techniczne ;)


  15. #195
    Chustofanka Awatar Anduina
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    321

    Domyślnie

    O super! Już nie możemy się doczekać

  16. #196
    Chustonówka Awatar Abwarka
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Dąbrowa koło Sokołowa
    Posty
    3

    Smile

    Bardzo chętnie i ja się wybiorę na spotkanie wybierałam się w maju będąc jeszcze w ciąży ale coś mi wypadło . Teraz mam już chustę i mam co w niej nosić ale samodzielne motanie słabo mi idzie ,także cieszę się już i mam nadzieję,że tym razem nic nie stanie na przeszkodzie.

  17. #197
    Chustomanka Awatar Judyta
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    1,490

    Domyślnie

    super my też będziemy!

  18. #198
    Chustonówka Awatar Abwarka
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Dąbrowa koło Sokołowa
    Posty
    3

    Red face

    Może jeszcze jedną mamusię z Siedlec uda mi się zaprosić

    A tak w ogóle to mogę ze sobą zabrać chętną ale niezmotoryzowaną mamę z Sokołowa lub Węgrowa

  19. #199
    Chustonówka
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Węgrów
    Posty
    10

    Domyślnie

    Super super super super)) ja bede i chocby nie wiem co nie pozwole by mi cos stanelo na przeszkodzie

    Tez chetnie podszkole dociaganie chusty, albo dowiem sie jak ja skutecznie zlamac
    Alez sie ciesze)

  20. #200
    Chustopróchno Awatar PchlePsotki
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    12,278

    Domyślnie

    To jest w sferze gdybania ale może mi sie uda w weekend do Siedlec zawitać ale to wszystko zalezy czy M. mnie zabierze i czy będzie gdzie przenocować ciężarówke.
    Zapytam gdzie jest Kraina Pieluszek w Siedlcach to bym miała pretekst do wyjadu .
    Blog,
    Aniołek Sierpień 2022,Aniołek Kwiecień 2022,Aniołek Październik 2021,Asiulek 1.02.2013 ,Aniołek grudzień 2008, Natulek 13.08.2006

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •