Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Naturalki by ala

  1. #1
    Chusteryczka Awatar kasia
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    karkonosze:)
    Posty
    2,059

    Domyślnie Naturalki by ala

    jako że JESZCZE (!!!!) nie ma, to pozwalam sobie założyć stosowny wątek pochwalny

    NATURALKI by ala




    na początek napiszę, że moja matylka jest dość sporą dziewczynką, ma 20 miesięcy, waży ok. 13 kilo, ma pokaźny brzuszek i takąż dupcię, w związku z tym sporo popularnych pieluch było na matyśkę po prostu za małych.

    kupując sporo różnych (początkująca jestem w temacie, bo pieluchujemy się dopiero od listopada), zauroczona wzorami Naturalków, kupiłam pierwsze sztuki na próbę, jak wiele innych. i to był strzał w dziesiątkę

    to nasze ulubione pieluchy mają idealny krój i falbanki przy nóżkach, dzięki którym nigdy jeszcze nic nam nie wyciekło. pięknie się dopierają i schną błyskawicznie. pupa małej jak z obrazka, nawet jeśli czasem coś nam się poodparza w pampkach (bo pieluchujemy się pół na pół), to w Naturalkach natychmiast skóra wraca do normy. wzory i kolory? och i ach, po prostu pieluchy są śliczne, niezwykle dokładnie uszyte i wykończone. bardzo fajnym pomysłem są skrzydełka pieluch doszywane z innego materiału; na fotce powyżej widać to na czarnej pieluszce ze skrzydełkami z kwiecistego minkee

    podsumowując: wyprzedałam się ostatnio z prawie wszystkiego innego na rzecz Naturalków, bo tylko z tymi pieluchami chce mi się bawić w wielorazowe pieluchowanie są po prostu naj

    i nasz Naturalkowy stosik:

  2. #2
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,769

    Domyślnie

    my od Ali mamy stokrotki i są nie dośc, że śliczne, to idealnie leżą, generalnie to jedne z naszych ulubionych pieluszek!
    K. 2009M. 2012

  3. #3
    Chustomanka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Trójmiasto
    Posty
    1,467

    Domyślnie

    używamy formowanki-kieszonki welurowej na noc i jestem z niej bardzo zadowolona, fajny krój, bardzo starannie odszyta, jest niezawodna a welur dodatkowo też chłonie wilgoć. Bardzo fajna pieluszka na noc.


    J. 2010, W. 2013, A. 2021

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •